0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Hanimlar dun esimin dogum guniydu annem dedi ki ben hazrlik yapicam gelip bizde kutlarsiniz razi olduk bizde neyse ben esim kayinvalidem kayinbabam gidicekdik gorumcemin cocuklari aglidi bizide goturun diye mecubur goturduk annemlere gitdik yemek yenilenden sonra uykumuz geldi giteli gidelim diye tutdurdular o kadar sinir oldum ki kayincaldemde cocuklarin uykusu geldi hadi git arabayi calisdir dedi esime bende esimle kavga etdim her gun gelmiyoruz ya biraz oturmaki isdiyodum annemde oglumu cok seviyor biraz kucaginda bile tutamadi yemekleri falan toparladi yenildikden sonra 10 dakika deyildi cocugu oynatigi uzuldu haliyle bende uzuldun 2 ay evvel gormusdu oglumu bu gece hic sevemedi dogru durust

17 Cevaplar

+1 oy
(389 puan) tarafından
Bende sinir oldum
(72 puan) tarafından
Sinir olmamak elde diyil canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tüh canım ya uzakmisinz
(72 puan) tarafından
Evet canim biraz uzagiz
0 oy
tarafından
Haklısın sinir olmakta onlar dönseydi madem annesi olmadan çocuğun işi ne misafirlikte 
(72 puan) tarafından
Donemezler 1 saat yol var
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kötü olmuş gerçekten annesi olmadan cocuklari götürmesi de ayrı bi hata
(72 puan) tarafından
Annelerinin yaninda soylediler bizide goturun diye azini acib bisey demedi ya ben olsam hic bi zaman gondermem bisey gelir basina diye jendi annem bile olsa
0 oy
tarafından
Burda sorun gorumcende kendi olmadigi yere bebeleri neye gonderiyo
(72 puan) tarafından
Nebiliyim valla nefret ediyorum yemek yeri ariyorlar nereye olsa bizle gonderiyo
tarafından
Hic tahammul edemedigim tip. ben baskasinin cocugunu pesimde gezdirmek zorunda miyim anasi babasi varken ya
0 oy
tarafından
Bak bacim bunu hiç bir zamn unutma el herzamn eldir kızının cocuklari once gelir seni yada cocgunu düşünmezler oanda bas basa kalinca senden kiymetlisi yoktur ama kızları torunları olunca işler değişir 
(72 puan) tarafından
Kayinbabab oyle diyil ya kayinvalidem goturdu onlari kayinbabam isdemyodu gitmeklerin yerleri dar olur diye belke yemekleri azdir diyodu bu kadar adam nereye gidelim ama kayinvalidem cocuk bunlar gidip napicaklar diye goturdu
tarafından
Zaten bende sagdce kaynana icn dedim balım normalde erkklerden ses çıkmıyor
(72 puan) tarafından
Ah bu kaynanani bildiyi kadar ceksin ahh nefret etdirmeyi basariyor
tarafından
Aslinda oda kaynanasndan gordgnu sna yapiyo bak mesla ben 2ci evliligmi yaptm kaynvalidem benle cok iyi anlasr bende onu ornek alıyorum kndme ama eski.kaynana ben sofradayken kasla gözle kizlarni torunlarını sofraya oturtup ben fazla yemk yemiyem diye ugrasirdilar
0 oy
(265 puan) tarafından
Git ailemde kal bir kaç gün ne olacak sanki illa dinlemek zorunda değilsin koçanı kayınvalidesi sürekli.Hem torunlarını sevsinler ben 3.5 saatlik yoldan geldim 3 hafta en az durucam gidicem ölümlü dünya sonuçta anneme babama doymak istiyorum.Kocana da de bir rahat oturtmadınız diye nedir yani.Esen kayinvalidenin döneminde yasamiyorsun ki.1 saat yakın bence kendin bile gidersin istesen bu kadar alttan almayın kimseyi
(72 puan) tarafından
Kalmak isderdim aslinda ama kis vakti malum isitmali deyil evleri o yuzden kalamadim malesef hastalanir sonra kayinvalidem soz der diye kalmadim
(265 puan) tarafından
Anladım kışın bebisle öyle zor ama kayınvalidem ne der deme sana önerim herhangi bir konuda çünkü o öyle demiyor.Yakın yerdesin gelecek hafta kimse olmadan ziyaret et aileni.Esine de de rahat otutturmadınız diye:)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Niye beraber gidiyorsunuz ki ben onu anlamadım zaten. 
(72 puan) tarafından
Kocamin dogum gunuydu o yuzden babasiyla anasinda goturmek isdedi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
E eşinle sen gideydin keşke anası babası da 2 gün oturaydi
(72 puan) tarafından
Ne yapiyim kocam goturdu onlarsiz olmaz diye
0 oy
tarafından
Haklısın valla yaa
(72 puan) tarafından
Keske onlar gidemeseydi ama yasandi bikere simfi annemle konsdum cok uzulmus yeni tornumu seviyodum aceleyle gitdiniz diye
0 oy
(211 puan) tarafından
Benimde oğlum küçük bir gün foto stüdyoya girdik yeni yıl çekilişine. Eltiminde iki oğlu var bana diyorki sen onlarida götür onlarında resmi olsun ama kendi gelmiyor. Bende dedimki ben senin çocuklarınami bakayım kendi çocuğum resminimi cekdirelim. Alındı ama napiyim o dusunmuyorsa ben neden onun çocukları düşünuyum. Hem biri küçücük çok yaramaz Maşallah. Yani hayır demeyi bilmek gerek alinsinlar banane
(72 puan) tarafından
Napiyim valla bi soz soyleyen kimi kocamla kavqa ediyoruz o cocuklara mecburum sanki
0 oy
tarafından
*** böcekleri bende sinir oldum o sinirle etlerini sıkardım 
(72 puan) tarafından
Valla bende yapmak isdedim aynisini ama yapamam malesef
0 oy
(119,318 puan) tarafından
okuyunca gicik kaptim
(72 puan) tarafından
Keske her kesden uzak olsam senin gibi ablacim(((
0 oy
(267 puan) tarafından
Sen kalsaydın annenlerde eşin onları bırakıp gelseydi yanına keşke
(72 puan) tarafından
Yolumuz uzak canim o yuzden kalamadim
0 oy
(127 puan) tarafından
Eşine söyle telafi etsin. Anneme de ayıp oldu kadının evini lokanta gibi kullandık sanki. Öyle içime oturduki de.  Seni tek götürsün ne varki bunda. Git iki gün kal geri gel 
(72 puan) tarafından
Gidicem canim isleri bu ara yogun isleri hafiflesin gidicem
0 oy
tarafından
ben de sinir oldum görümcen de ne kaygısız gönderiyor 
(72 puan) tarafından
Valla umrunda deyil
0 oy
(10,357 puan) tarafından
Ben olsam eve gelince görümceme çatarım bir daha peşime çocuklarını takma diye eşin de kaynanan da kızarsa kızsın anasının olmadığı yerde danasının işi ne ya da baktın takıyor yine peşine o halde ben de gitmiyorum de otur tavrını bilsinler 
(72 puan) tarafından
Oyle yaptim zaten esime soyledim bidaha benim babam evine gitmesinler diye

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 731 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sibelisahin (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 884 göst.
0 oy
15 cevap 353 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 781 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,715 cevap

34,853 kullanıcı

...