0 oy
384 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (443 puan) tarafından
20 yaşında 

163 boy 

93 kiloyum 

Benim kilo vermem lazım aynayla küstüm resmen eşimden de cekinmeye başladım göbeğim ve basen bacaklarım kendini çok belli ediyor 1 tane de kızım var nasıl kilo verebilirim acaba 60 kilo.hedef koyucam kendime yaklaşık 30 kilo vermem gerekiyor acaba diyet ezgersiz ve yürüyüş ile ne kadar sürede verebilriim 

Diyet yapan hanımlar yardımcı olurmusunuz..?

8 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kesinlikle spor diyet boğazdan kısma kismadigin sürece kilo veremezsin canım
(1,584 puan) tarafından
İlk önce ödem den gidiyor sonra yağdan zamanla göreceksin onu şimdi kafadan söylemem 1 ayda ne kadar kilo veriyorsun ilk önce ona bak
(443 puan) tarafından
2 sene önce diyet yapmıştım 18 yaşımda iken 3 ay da 14 kilo vermiştim ayda ortalama 4-5 kilo veriyordum ama şimdi daha başlamadım diyete
(443 puan) tarafından
Canım bu arada ödem nedemek
(1,584 puan) tarafından
Vücudundaki şişlikler cnm
(443 puan) tarafından
Canım vücudumda ödem olduğunu düşünmüyorum aslında 93 kilo olmama rağmen şiş gibi görünmüyorum aslında
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Tam buğday ekmeği tarçınlı kahve maydanoz kürü yürüyüş korse bunlar sana yardımcı olabilir 
(443 puan) tarafından
Deniycem.canim inşallah verebilirim vermem gereken 5-10 kilo da değil 30. Kilo :(
(6,136 puan) tarafından
Yarısı ödemdir önce onu hallet gerisi ztn gelir
(443 puan) tarafından
İnşallah canım Allah'ın izniyle veririm
0 oy
(400 puan) tarafından
Şekeri ve ekmeği bırak, spor yap evde de yapabilirsin sporu, ödem atıcı şeyler iç mesela yeşil çay. Netten de araştır öyle ödem arttırıcı şeyler dene onları da. 
(443 puan) tarafından
Olur canım hepsini deniycem çok kiloluyum bu yaşta ya :(
(400 puan) tarafından
Aileden öyle genetik mi şişmanlık yoksa sen boğazı biraz fazla mı kaçırdın böyle oldu canım
(443 puan) tarafından
Annem babam falanda kilolu ama bende ekmek konusunda çok tükettiğimi düşünüyorum birde doğum yapalı hiç gezme vs yürüyüş yapamadım yaklaşık 8 ay oldu gebe iken almaya başladım kilo
(400 puan) tarafından
Anladım canım bol bol su iç ekmeği makarnayı hamur işlerini bırak istikrarlı şekilde devam edersen kısa sürede vereceğine inanıyorum. Tlc de bu gözler ne kilolular gördü onlar bile verdilerse sen hayli hayli verirsin :D
(443 puan) tarafından
Amin inşallah canım yorumun içimi rahatlattı bı nebzede olsa tşk ederim
0 oy
tarafından
bir seneyi bulur saglikli vermeye calisirsan cnm Allah kolaylik versin
(443 puan) tarafından
1 seneye razıyım canım yeterki azmim 1 sene boyunca devam etsin Allah'ın izniyle
tarafından
zor olan o zatn ama verdikce sevklenirsin cnm
(443 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,839 puan) tarafından
Şeker ve ekmek ,tatlı,yani abur cubur ne varsa kes,bende diyet yapıyorum ekmek buğday ekmeği o da sabah ve akşam sadece iki dilim, öğünlerini azalt 
0 oy
(580 puan) tarafından
Bak canm hamur işini ekmek dahil hayatından tamamen çıkar çatı kesinlikle şekersiz iç günde yarım saat de yürürsen tamamdır 
0 oy
(921 puan) tarafından

Diyet 

Spor 

Günlük 2.5 Litre Su

Bunlari Yap

Ekmek

Şeker

Tuz 

Bunlari Birak

Bunları uygula zaten verirsin.. ;)

(443 puan) tarafından
Ekmeksiz de ne kahvaltı neşe yemek yenmiyor ki ama :))
(921 puan) tarafından
Kahvaltıda 1dilim yiyebilirsin ama diger öğünlerde asla yeme yemegini kasikla saglikli şeyler tuket ve gece hic birsey yememeye ozen goster belli bi saatten sonra herseyi birakk
(443 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(782 puan) tarafından
Diyetisyene git canim burda denilenler sana kilo verdirsede tekrar alirsin,  diyetisyenler kisinin kan idrar ve gecirmis oldugu herhangi rahatsizlik.varsa ona gore program.yapip veriyor..annem diyetisyene gidiyor ve 4 kilo verdi 88 kg di ve agir spor vermiyirlar ip atlama ve yürüyüş sadece sonra sonra ekleme.yapiyorsun..yeme icme düzeni vercek.prog ona uydugun sürece sıkıntı olmaz 
(782 puan) tarafından
Diyetisyene git ona göre prog yapar sana bence canim  ...hem daha iyi olur az yersin iftarda
(782 puan) tarafından
4 kiloyu  1 hafta sonunda
(443 puan) tarafından
1 hafta da 4 kilo nasıl verdi kız masallah ama o kadar hızlı verilen kilo geri alınma riski daha fazla olduğunu duydum
(782 puan) tarafından
Annem calisan bayan asci devamli ayakta  bide porsiyonları az ve sık sık yiyo 4 kg 2 kg ödemdir
(443 puan) tarafından
Anladım canım nice kilo vermelere ozaman

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 386 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 307 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aylanur (396 puan) tarafından soruldu