0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Akıntıyla ne farki var kızlar bir anda mi geliyor şuan alt tarafımda bıcak batıyormus gibi bi agrı var su gelmeden de dogum baslar mi 39+3 haftalik

16 Cevaplar

+1 oy
(580 puan) tarafından
Ben sezaryen olduğum için görmedim bilmedim hiç 
(153 puan) tarafından
Anladim canim sagol yine de ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çiş yapar gibi su boşalır ama tutamazsın. Acı ağrı olmaz sadece akar ve gider 
(153 puan) tarafından
Bazen idrarımı da tutamıyorum gidiyo bazen az bisey o yuzden karistiririm diye korkuyorum
tarafından
İdrar gibi gelmez çok daha fazlası ve bir anda gelir yani varya bir söz foşş diye aynen öyle bardaktan yere döker gibi. Mutlaka mutlaka anlarsn
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Canım anlaşılmayacak gibi değil zaten bildiğin su bosaltirsin bardaktan öle geliyor benim öle gelmişti anladım
(153 puan) tarafından
O zaman akınti suyun gelmesinkn yaninda cok hafif kaliyor
(1,585 puan) tarafından
Tabiki cnm
0 oy
(120,779 puan) tarafından
Patlamis musluktan fiskiran su gibi
(153 puan) tarafından
Anladim o zaman daha su degil akinti benimki her defasinda doktora soruyorum cunku
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Saldur şuldur geliyor dere gibi 
(153 puan) tarafından
Anladim canim sagol :D :) bendeki su degil o zaman henuz
(7,564 puan) tarafından
Değildir olsa zaten anlarsın
0 oy
tarafından
Canım herkeste sürekli gelmiyor azar azar geldiğide olabilir benim öyle oldu biraz biraz geldi suyum azalmıştı 37. Haftamda tam da 1 saat sonra kontrolüm vardı gitmiştim ve suyumun azaldığını söyledi o zaman geldiğinden de eminim çünkü bir gün önce ağrı hissedip acile gitmiştim bakmışlardı suyu felan gayet normal demişlerdi işte direkt yatış verdi, sonra bir anda geri kalan suyumda gelmişti o bir anda balon patlamışda içinden sular dökülmüş gibi oluyor işte 
(153 puan) tarafından
Anladim canim bende de suan agri var gun icinde de akinti olunca suyum mu diye korktum bende her seferinde de hastaneye gitmek istemiyorum
0 oy
(921 puan) tarafından
Cis gibi ama tutamiyirsun akiyor sürekli anlarsin yani geldiginde
(153 puan) tarafından
Tamam canim sagol ❤
0 oy
(10,456 puan) tarafından
1 sürahi sıcak suyun geldiğini hayal ettin mi öyle işte
(153 puan) tarafından
Tesekkur ederimm
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Içi su dolu bi balon düşün ve onun birden patladığını düşün  bende öyle olmuştu 
(153 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Bnm suyumu Dr patlatmışti
(153 puan) tarafından
Hmm anladjm canim
0 oy
tarafından
En belirgin özelliği idrar kaygan değil bu kaygan şeffaf bende anlamadım benim 34. Haftada az az 3 gün geldi en son arttı gittim hastaneye doktor şu öyle gelmez dedi nst de bişey yoktu öyle olmaz felan dedi doktor amnisure testi yapıldı bakıldı şu mu gelen diye suymus acil sezeryana alındım 
(153 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederim
0 oy
(3,896 puan) tarafından

Aniden yatakta ıslaklıkla uyandım tuvalete gşttim ama su nasıl geliyor tutamıyorsun çok fazla geliyor.İlk çiş sandım ama kesilmedi gittim üstümü değiştirdim iç çamaşırım da ıslandı yine değiştirdim sonra doğru hastaneye :) yani böyle berrak bir su gibi kokusu yok çiş gibi de akmıyor baya dolu dolu geliyor.Geldiğinde anlarsın anlamasan bile bnm gibi bi terslik var diyerek hastane yolunu tutarsın kesilmiyor çünkü doğuma kadar gelmeye devam ediyor :)

(153 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim benim
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Bende bat sesi geldi sonra bı anda suyum boşaldı
(153 puan) tarafından
Anladim canim sagol
0 oy
tarafından
Bir anda geliyor tutma gibi bir şansın yok.. Sonra yavaş yavaş habire akıp duruyor 
(153 puan) tarafından
Tesekkur ederimr
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabikide su gelmeden doğum başlar suyu tutamazsın aniden geliyor kısaca istem dışı akıyor 
(153 puan) tarafından
Sagol canımm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 184 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Deryanyr (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 227 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 526 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu