0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar bi postumda bu olacak kaynanamdan çok haz etmiyorum hatta hiç sevmiyorum oda beni pek sevmez mesela benim eşim benim ailemi hiç aramaz ama ben onun annesini 3 4 güne bi ararım konuşurum. Bu ara bende sınırı uzattım 1 haftadır konuşmadım ama söyle bi durum var eşim evde olmuyor geceleri bazen görevde oluyo 7 aylık hamileyim bekliyorum kaynanam biliyo tek olduğumu  bi merak etsin naptın kızın desin diye ama aramiyor oğlunu aramış beni aramadı. Bunu hep böyle yapıyor bugünde tekim mesela yine aramadı. Bende aramadım kendimi ***** gibi hissediyorum arayınca.  Ben mi doğruyum omu

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nankörler işte bence hiç arama 
(83 puan) tarafından
Bu seferde oğluna şikayet ediyor aramiyor diye oda geli0 bana rest çekiyo benim annemi hergun arayacaksın diye aşırı anneci huzurum kalmiyo
tarafından
Bende anneyim de hamileyim de
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ikinizde yanlissiniz
(7,654 puan) tarafından
Ben hic görüşmüyorum kafam rahat :)))sende öyle yapabilirsin
(83 puan) tarafından
Öyle bi ihtimalim yok resmen annesine tapiyo
(7,654 puan) tarafından
Aramamak icin cok nedenim var dedin demekki cok önemli seyler değil canim öyle olmus olsa eşinde sana hak verirdi gördüğün yerde konuş derdi
Annesine tapiyorsa o konuşsun mesafe iyidir
(83 puan) tarafından
On yargılı yaklaşıyorsunuz konuları bilmediğiniz için size farklı gelebilir bu insan benim kendi ailemle gorusmmei istemiyor kaynanam ben onu anne bilecekmişim beni istemiyor bunun üzerine sevemem zaten
(7,654 puan) tarafından
Ön yargılı degil ikinizin acısından baktigim.icin ikinizde yanlışsınız yazdim
Neyse yorum yapmicam
Siz zaten ben mi dogruyum o mu demissiniz
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Iyi de sevmiyor sun sevmiyor oğlunu da araması çok normal herkes ne sen olabilir nede kendi annen olabilir senin annen seni mi arar yoksa eşini mi biraz da hamilelik piskolijisi alıngansın ama kendi ağzınla diyor sun sevmiyorum sevmez diye 
(83 puan) tarafından
Ama oğlunu arayıp beni şikayet ediyor bende diyorumki hep ben mi aramak zorundayim
(1,426 puan) tarafından
Eşin yüz vermesin kuzum zaten hep eşler değil mi araya çizgiyi koyamayan
(83 puan) tarafından
Veriyo işte yüz vermediği ben olarak kalıyorum
0 oy
(942 puan) tarafından
Bizde hastaneye gideriz oğlum hasta olunca beni aramaz ben uğraşıyorum çocukla gider oğlunu arar hiç bana geçmiş olsun kızım demez. Kaynana işte. Adı üstünde
(83 puan) tarafından
Canları cehenneme
0 oy
(476 puan) tarafından
Eşin sorun etmiyorsa sende arama ondan da beklentiye gire. Şahsen ben öyle kötü olmasakta aramam sormam pek eşim aradığında denk gelirsek konuşruz bir o kadar. Ben aramıyorum diye oda aramaz. Beklemem de arasın etsin diye. Sende takma boşver aramasın eşinle aramda problem olmucaksa.
(83 puan) tarafından
Aramiyor diye eşime şikayet ediyo oda benle kavga edip rest çekiyo anemi hergun arayacaksın diye huzur denen bisey kalmiyo
(476 puan) tarafından
Hmm o kötüymüş canım ya sende laf olsun diye ara napıyosun de kapatıver inan deymez 3. Şahıslardan dolayı evde huzurunun bozulmasına.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Eşin de deain bi kerede siz arayin diye, tek tarafli aramaya karsiyim ben
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sevmediğin insanı niye arıyorsun bu bana samimiyetsiz geliyor birde aramasını bekliyorsun.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende aramam kaynanam esimle hergun konusur 2 dk bile olsa konuşurlar yani ona ragmen beni de arar baEn acamam geri donerim hatta xocuk durmuyo biliyo hamileyken de genelde o arardi bemee ararim bazen yani ama lafini etmez 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kimseden birşey bekleme ancak o zaman mutlu olursun ben aramam valla o da aramaz aramasnda 
0 oy
(31 puan) tarafından
Ben hiç aramam oda beni aramaz arayamaz her yerden engeli bastım şükür bu diretmeyi anlamıyorum zaten neden zorundayız herşeye 
0 oy
(24 puan) tarafından
Kusura bakmada aramak zorunda değilsin herkezin kendine göre bi hayatı var ben kendi annemle haftada 1 belki konuşurdum ama eşlerimizin annesi hemen beni aramıyo diye şikayet ediyor anlamadım ki böyle bir zorunluluğumuz mu var
0 oy
(454 puan) tarafından
Benide birşey olmadığı sürece aramaz boşver uzak olsun daha iyi insan kötü gününde anlıyor kimin ne olduğunu ben riski gebelik geciyrm bu hiç yerinden kalkamiyr bir ugruyim demiyor ugrarsda eşim işten gelince geliyor yarım saat gidiyor hemen 
0 oy
(351 puan) tarafından
Canım madem o seni sevmiyor sen onu sevmiyorsun arama yaaa arama ne gerek var saçmalığa bak aşırı samimiyetsizlik bu eşine mi şikayet ediyor etsin hasta oldu mu ne bilim başına bir şey geldi mi bayramda seyran da ara ben ne kaynanamı ararım ne o beni evime geldi de mi çokta konuşmayız oğlu ile konuşur gün içinde bende annemle her gün konuşurum ama ne annem der eşin aramıyor nede o annen aramıyor der ha annemle eşimin arasıda iyidir... 

Ki benim eşim asla bu konular için beni sıkıştırmaz anlayış gösterir aramakla yalandan sevgi gösterisi de olmaz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 418 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
0 oy
17 cevap 845 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu