0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
İyi geceler kızlar . dogumuma az bir zaman kaldı allahin izniyle . 8 yaşında otizmli bir oglum var suandada ikiz hamileyim . kaynvalidemgille ayni binadayiz . herkes ikiz olduğunu duyunca aa destekcin var mi diodu bende kayınvalidem var diodum ama ARTIK diyemiyorum . kadina ne olduysa 1 ay içinde hasta oldu beli agrio ayağı ağrıo psikolojisi çöktü karaları bağladı . kısacası destek ggormeyi birakin extra sorumluluk altına girdim.  Kalbimi bozmak kendimi üzmek istemiyorum hep dua ediyorum allahm Kendime çocuklarıma iyilik ver kimseye muhtaç etme die ama bi yandan da içim içimi yio . mutlaka insan aagrimayan yerine agrio demez ama yinede bi motivasyon etmeye calsmaz mi insan kendini hep dusuk mod aramaya gidip gelmeye korkar oldum çünkü enerjimi cekio zaten hormonlar alt üst ben beklentiyi kestim başımın çaresine bakıyorum ama karşı taraf oyleykn yine kendimi kötü hissediyrm . oğluma hamileyken de ameliyat cikarmsti yillardr beklttgi ameliyatı BN hamileyken olmuştu uff blmyorm dua edn lütfen tavsiye de bulunun 

14 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Destek beklemeyin diye sallıyor olabilir mi kayınvalideniz. Bana öyle geldi açıkçası. Eğer sizde öyle hissediyorsanız alttan alttan laf atin . Çocuklarıma şöyle bakarım böyle bakarım falan filan. Korkmasın yani ona kalmaz . Bakalım iyileşiyor mu.?
(683 puan) tarafından
Direk öyle değildir günahını almak istemiyorum ama cok samimi bulmuyorm zaten normal zaman dada çok nazli ve eringec bi insandi . ama dedim ben ii olayim tek başımın çaresine bakarım hc bişey demio
(6,047 puan) tarafından
İşte tamda benim dediğim gibi bence. Eğer kaynananız gerçekten hasta olsaydı. Siz öyle dediğinizde . Olur mu bizde burdayım destek oluruz falan derdi. Az düşünceli olan her insan bunu derdi.
-Reklam-
+1 oy
(655 puan) tarafından
Valla bu dönemde tırnağın varsa başını kasiyacaksin kuzum bende aynı dert yüzünden dusuncedeyim

Annem çok hasta ona yük olmak istemiyorum kayınvalidem de yok yani tek başımayım 
(683 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcımız olsun CANIM
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm bnm..  peki senin ailen yardim etmez mi?
(683 puan) tarafından
Annem uzakda çalışıyor babam yok onada bişey diyemiyorum ev gecindirio ahh yanimda olsa saol CANIM
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Aman sana yük olmasın da kendi yağında kavrulsun
(683 puan) tarafından
Amin inşallah canmm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun..kayınvalidenn iyileşir inşallah yardım eder sana.. tabiki destek görmek istemen cok normal en doğal hakkınızdır canım..
(683 puan) tarafından
İnşallah canım dua edin
0 oy
(157 puan) tarafından

Aynı durumu ben yaşadım cnm, ikiz hamile olduğumu öğrendiğimde kayınvalidem var demiştim çok güvenmiştim, erken doğum oldu 1ay küves süresi sonra 3ay ara ara kaynanam yanımda kaldı ama ben ikizlerle beraber ona ve kocasına, 2oğluna 1gelinine onların 2çocuğuna da bakmış oldum, yediler içtiler gittiler :( başedemeyince 4.aydan sonra ben ve eşim annemlere yerleştik 8ay annemlerde kaldım annem ve babam yavrularıma 4 4lük baktı. 1yaşlarına geldiklerinde artık rahatlamıştık ve evimize geçtik. Şimdi ikizler 9 yaşında ve 8aylık oğlum var. Oğlumu kızlarımla beraber büyütüyoruz, Yani kendi ailen felan varsa destek iste yoksa Rabbim güç kuvvet sabır versin

(683 puan) tarafından
Yaa canım çok şükür ailen yakin mis senin . benim uzak malesef . çok şükür buyutmussun ddarisi başıma inşallah dua ett
(157 puan) tarafından
Etmezmiyim cnm en iyi ben anlarım seni, Rabbım sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin ve bu yolda yardımcın olsun
0 oy
(48,482 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm. Ikiz annesiyim zorluğunu bilirim.  çok dua et namazlarini kıl Rabbim hayırlı kapılar açacaktır emin ol
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun çok zor gerçekten ben bir taneyle mahvoluyorum. İnşallah ikizler sakin bebek olurlar seni çok yormazlar canım ne diyim Allah sana güç kuvvet versin 
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım çok zor bir durum Allah'ım seni kimseye muhtaç etmesin ikizlerin çok sağlıklı olsun gazsız sakin bebekler olsunlar kendi kendine uyuyan gazı sancısı olmayan inşallah. Ve inşallah bu ikizler büyük yavruna şifa olsunlar Allah'ım ne onları sensiz ne seni onlarsiz bıraksın elbet ihtiyaç duyacaksin yipranacaksin ama mevlam daima hizir gibi yetişecek hayırlı insanlarla muhatap etsin seni ... 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kimse yoksa allah var allah kimseye muhtaç etmesin inşallah çocuklarına sen en.güzelde şekilde bakabilirsin onlar utanır ve onlarin da bir gün sana ihtiyacı olunca sende yap aynısını
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Bende oğluma kızım daha 3 aylıkken hamile kalmıştım. Herkes aa çok erken nasıl bakacaksın ikiz gibi büyüyecekler bilmem ne dedi sonra neyse ya neyskei kaynanan yan tarafında oturuyor o gelir tutar senin bebekleri yardim eder sana dediler. Ama hiç öyle olmadı oğlum yırtına yırtına ağladı sesi kaynanama gitmesine rağmen gelip ne oldu diye sormadı 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence bilerek yapıyor Allah kimseye muhtaç etmesin. Hiçbir şey bekleme canım gidip gelme de senin yükün sana yeter. Allah kolaylık versin zaten kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş ☺
0 oy
(109 puan) tarafından
Ablamın ikizleri var 3 yalındalar çok zor ikiz halen daha zorlanıyor ben baktm annm baktk büyüktük kaynanası senin dedğin gibi doğjm zamanı dikkatleri üzerine çekmek için yalandan ayağını alçıya aldı ve zaten ablam diyordu onların ahlakına bırakmam çocukları çok zorlandı inşallah sen zorlanmazsn zaman su gibi bir baktın büyümüşler şuan bende ikiz istiyorm ablam kızıyor bana  :) o da ben şehir dışındaym kimse yok 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 365 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 738 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde meryemcknn (2,673 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 540 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 454 göst.