0 oy
953 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Benim geldi. Bir gun sabah universitede duraktaydim. Dolmus beklerken adamin biri yanasti dedim bir sey soracsk heralde dinlemeye gectim kibarca. Adam sabah sabah bu ne guzellik yavrum deyip hop yurudu gitti. Ben ulan napsam saydirsam mi sovsem mi ne yapsam derken adam uzaklasti. Ne diyecegimi napscagimi bilemedim bir de adam epeyce bir dibime de girdi yani. Insanin nutku tutuluyor o anlarda ya. 

Ne cok cilemiz var kizlar boyle pisliklerden

Sizin basinizs geldi mi 

Illa ki gelmistir gerci gelmeyen zor

40 Cevaplar

0 oy
(1,337 puan) tarafından
18 yaşındayken bi motorlu bana öpücük attı bende sinirlendim sövdüm bağırdım filan, 15 yaşındayken petrolde bi oğlan bana göz kırptı ben sevisteydim cam kenarında tabi ben daha çocuğum anlamadm ama yanimdaki abla o oğlana el hareketi çekti, 21 yaşında ilk eşimden boşandm ve yeni kimlik için nüfus müdürlüğüne gittim orda memur boşanma sebebiyle mi kimlik değişimi yapıyorsun dedi evet dedim işimi halledip çıktım arkamdan babam yaşında bir adam geldi bana seslendi bende babam yaşında ya saat sorcak filan sandm döndüm nerelisin dedi bende söyledim acaba bizim köylu filanda beni tanidımı ki diye oda beraber bişiler içelim mi tanişırz dedi ben şok tabi babam yaşında ya kesin memurla konustuğumuz bosanma konusunu duydu dul bu dedi kötü niyetli belli bende çarşının göbeğindeyiz tabi bastım küfürü ahlaksz utanmaz babam yaşındasın iyice kudurdunuz artık hadsiz filan bağırdm baya yakınlarda polisde var polis bize doğru bakti adam kaçtı gitti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim değilde liseden iki arkadaşım teyze kızlarıydi eve giderken bi adam şeyini acıp onlara göstermiş kızlara pis pis laflar etmis gelip ağlamıslardı 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Çok kez geldi üniversitedeyken. Yanımızdan geçerken laf atarlardı duymamazlıktan gelip yoluma devam ederdim. Tepki versem daha uzayacak vermediğimde onlarda yoluna devam ederdi. Ama özellikle 2 tanesinş hiç unutmam. 

Çarşıya giderken çocuğun biri peşime takıldı bırakmadı en son karşıma çıktı benimle çıkarmısın dedi. Nişanlıyım dedim inanmıyorum dedi. Parmağımda alyans vardı gösterdim çekti gitti. 

Biri de evden çıktım karşıdan karşıya geçerken adam arabada beni görmüş yolunu çevirip geldi yanımda durdu tabi ben yoluma devam ediyorum. Ne olur konuşalım sizden çok etkilendim bi şan verin pişman olmazsınız falan filan konuşuyor tabi aldırmıyorum. En son markete girdim benimle beraber girdi bi konuşalım dedi. Baktım olacak gibi değil döndüm yüzüğü gösterdim nişanlıyım dedim yapma yaa dedi yaptım bile dedim çekti gitti. 

Tabi o zamanlar alyansı bilerek takıyordum nişanlı falan değildim. 

Buna benzer daha çok yaşadım
0 oy
(549 puan) tarafından
Evt Bnde üni motorla takip etti plakasını aldım sıkayet ettim evli 2 cocklu adamdı 

Mahkeme vrdı sonrasında annem cok söyledi sıkayetnden vazgc dıe o seklde vazgectm ama gne de siciline ıslenmstr pıslıgn 
0 oy
tarafından
Geldi çok defa ilk evlenip geldiğimde okula giderken karşıdan karşıya geçiyordum köpeğin biri durdu bende yol verdi sandım tam geçerken kafasını çıkarıp gel gideceğin yere bırakayım dedi dilini çıkarıp yalama işareti yaptı tam okul saati öğrenciler var ben bir bağırdım ahlaksız köpek diye öğrencilerim kosstu arabayı taşladı :-( çocukların önünde olması da kötü oldu ama dua etsin araba dışında değildi. Bide hamileyim karnım burnumda otobüs bekliyorum lüks bir araba durdu önüme cami açtı hanfendi dedi bende yol iz sorar diye efendim dedim ne dese beğenirsin dudakların estetik mi deneyebilir miyim ama varya panik atak var bende o tuttu market vardı bir bağırdım çalışanlar geldi ben sayıyorum ama atak tuttu bişey de firlataniyorum su falan verdiler çok zor kendime geldim ama 
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Şşt kabuklu fıstık demişti bana biri 
0 oy
tarafından
Abimlerden çıktım durağa gidiyorum yol üstünde park var ordan geçerken 3 tane genç yanımdan geçerken "Gözlerinin güzelliğine bak offf" dedi döndüm çok mu beğendin dedim gülümseyerek o da gülümsedi evet çok güzel sende çok güzelsin dedi (bende babama benzerim gözlerim yüzüm tam babamın kızıyım yani)  oo o kadar çok beğendiysen adresini versene babamı yollayım bi tane de size yapsın dedim :))) üçü birden üstüme yürüdü gel gel ama önce arkandakilere bak öyle gel dedim 2 tane Yunus polisi vardı :) onlara güvenip cevab verdim zaten delimiyim kendimi riske atayım :) polisi görünce kaçıp gittiler 25 yaşlarında filandım o zmnlar..

2 yıl önce de havalimanında transfer katında çalışıyom İsrailli yolcular var 4 erkek çantalarında fazla sıvı yasaklı maddeler filan vardı hepsininde çantasını açtım alıp attım kaydını aldım filan bu arada onlar konuşuyo İngilizce bende çat pat anlıyom işte çok güzelsin gözlerin güzel Maşallah diyolar bide ib.neler sonra biri çıktı sende gel telavive gidelim dedi öpücük attı bnm şartteller bi attı bağırdım kovdum bunları polis de bön bön bakıyo bi de ona bağırdım ne izliyon müdahale etsene taciz ediyolar diye adamlar gitti polis ben anlamadım ki öyle konuşuyonuz sandım tacizi sonradan anladım ben müdahale edene kadarda sen kovdun zaten dedi ya bi yürü git işine bnm abim olsaydı adamların bakışından bile anlar çoktan müdahale ederdi sende polisim diye geziyon dedim tersledim :)  sonrasını hiç anlatmayım :)))
0 oy
(689 puan) tarafından
3 kiz univ teydeyken sehirler arasi otobusu bekliyorduk terminale gitmedik anayolda bekliyorduk yurfun onunden geciyordu cunku 

Biri yanasti kizlar birakalim sizi grupta kalabalikti 3 kisiydik onlarda 3 kisiydi 

Baktim kizlar korktu daha 1.sinifiz hicbiri bisey diyemedi elimde cantam vardi lan bej senin kafani kiratim bu cabtayla dedim tam arabaya yöneldim ******** dedim kacti kizlar sonra adimi degistu agir abi dediler ,
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim saçlarım çok uzundu salağın biri saçı uzun aklı kısa diye bağırdı. Hoşşşt git ötede havla demiştim liseye gidiyodum
0 oy
(8,981 puan) tarafından
Ayy illaki oldu ama en garibi ayakkalrima laf atılması idi 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bekarken cok denk geldim ama evlendikten sonra hic rastlamadım zaten pekte bi yere çıkmadım eşimle çıktım hep 
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Maalesef illaki gelmiştir her bayanın başına . 

Ben lisedeyken okulumuuzn hemen yanında bir park var mecbur o parkın önünden geçiyoruz baktım bir grup oturmuş içlerinden biri kırk yıllık kuruyemişçiyim böyle fıstık görmedim dedi .
O anda kan beynime sıçradı bende kirk yıllık veterinerim böyle k*pek görmedim dedim 
tarafından
Haa haa iyi laf sokmuşsun:))
(1,319 puan) tarafından
Normalde cok kez başıma geldi hep donar kalırdım bişey diyemezdim o anda bir cesaret geldi
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Çok oldu tabi   .. 
0 oy
(5,870 puan) tarafından
13 14 yaşlarındayken arkadaşımla, pazara gitmiştik arkadaşım da, baya kilolu uzaktan 25 30 yasında gibi duruyor yaşlı Bi amca gelip arkadaşımın kalcasına dokunmuştu ilkinde yanlışla degdi falan sandık sonra bizi takip etti baya ikinci kez tekrarladı arkadaşımda bagırdı insanların içinde adam da o kalabalıkta kactı gitti 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Banka da staj yapıyorum müşteri geldi kredi çekti filan neyse işi bitti ama gişe den parayı çekti geldi yanıma yanaştı dedi ki benim bi oğlum var kızım çok yakışlı çalışkan senin elini sıcak sudan soğuk suya sokmaz dedi gel seni alayim oğluma dedi ben şok git amca işine istemiyorum banada böyle konuşma dedim olsun kızım dedi gitti 2 dakka sonra içeri girdi kağıda hem kendi numarasını hemde çocuğunun numarasını yazmış al sen bunu bi daha düşün dedi ben şok oldum ne yüzsüzlük adam beni ayak üstü alacaktı çocuğuna sonra orda çalışan abiler adama bağırdı çık diye 
(6,053 puan) tarafından
Hahahah Allah kubra ya ☺
(1,426 puan) tarafından
Daha neler neler bir günde bankada çalışırken biri gelmiş görmüş beni itiraf sayfasına paylaşmış ing de çalışan güzel kız bul beni diye bir gün çiçek geldi o gün ne mahcup oldum herkes gülüyor bana biz yıllardır çalışıyoruz bize bi gelmedi de sana geldi diye beni çalışanalara soran mi olmadı ☺☺
(6,053 puan) tarafından
Beni kimlerrrr kimelrrr istedi de warmadim dee☺☺☺
(1,426 puan) tarafından
Her güzelin bir alıcısı var benide aldı biri ☺☺☺
(6,053 puan) tarafından
☺❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Çok geldi valla sapik zihniyet pis zihniyet çok 
0 oy
tarafından
Ben bekarken geziniyordum  orda burda bi araba geçti bön bön  bakıyordu  baska yere gittim yine çıktı karşıma sonra avm he girdim baktım adamda geldi hayırdır ne bakıyorsun dedim. O da sen de bana bakıyorsun  demek dedi 

Ben tabi ne alaka manyak misin dedim  bana bakmalarını sana baktığımi görmeyecektin  demişti hey Allahim 
0 oy
(48,667 puan) tarafından
bi kere okul çıkışiydi adamin biri cok guzelsin demisti yanimdan geçerken ben buyuktumde okuldakmn cikan cocuklara da laf atiyodur pislik. bir kerede evimin kapisinda annemi beklerken adamin biri gozlerihle yiyip bitirdi adi ******** onun harici cogu erkek adinin onde gideni yanimda esim varken bile tip tip bakiyo yobazlar 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Banada sabah sabah adamın biri cekiyorum ayagımı ayagıma ayagını deydiriyor cekiyorum deydiriyor. Bir daha yaparsan o ayagını kırar gtne sokarım dedim. O ne kaçış öyle ilk durakta bomba patlarmıs gibi attı kendini. Birde cok yakın arkadasıma otobuste yapmışlardı rahat 55 yasındaydı adam biz daha 16 filan. Adama bagıra bagıra küfür etmiştim otobuste 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gulru15_ (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,367 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...