0 oy
950 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Benim geldi. Bir gun sabah universitede duraktaydim. Dolmus beklerken adamin biri yanasti dedim bir sey soracsk heralde dinlemeye gectim kibarca. Adam sabah sabah bu ne guzellik yavrum deyip hop yurudu gitti. Ben ulan napsam saydirsam mi sovsem mi ne yapsam derken adam uzaklasti. Ne diyecegimi napscagimi bilemedim bir de adam epeyce bir dibime de girdi yani. Insanin nutku tutuluyor o anlarda ya. 

Ne cok cilemiz var kizlar boyle pisliklerden

Sizin basinizs geldi mi 

Illa ki gelmistir gerci gelmeyen zor

40 Cevaplar

+3 oy
(775 puan) tarafından
Aynısi bekarken oldu bende mutlaka ananda güzeldir göndereyim babami dedim suratıma tip tip baktı s. Olup gitti adı herifler
(263 puan) tarafından
Iste o sok aniyla agzmi acamadm ki. Hem sokak cok issizdi ondsn korktm valla
(747 puan) tarafından
Sana bitane + cesur insan
(775 puan) tarafından
Sustukça çoğalıyor bu cinayetler bitmediler gittiler ya kızı yaşında kişilere laf atmaya başladılar kopsun artık kıyamet eskiden disarda gördüğümüz bebekleri mimiklerimizle severdim şimdi korkar olduk
-Reklam-
+2 oy
(6,053 puan) tarafından
Pazarda gezerken hepsi senin mi die laf atti bende yok yarisini anandan aldim dedim sustu adi serefsz
(6,053 puan) tarafından
:)))))
(1,426 puan) tarafından
Haha hele bacima yakışır cevap ☺
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
(48,491 puan) tarafından
ne güzel cevap benim aklima gelmez ☺️
(6,053 puan) tarafından
Hic affetmem☺
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Çok geldi ama unutamadığım arkadaşlarla bir araya. Geldiğimizde gülrtiz sürekli bir olayı özet geçeyim. İşten çıktık. Eve geçiyoruz. Dedik bı cadde turu atıp. Öyle geçelim. Evde uğraşmayız yemekte yeriz dedik sonra adamın biri geldi bu gece takilalimmi dedi. Üzerimde güvenlik üniforma var sen misin bunu bana diyen adamı evire çevire bı güzel dövdüm. Polislik olduk bide ertesi gün donercinin camını yaptırmak zorunda kaldım. O sinirle adamı cama sokmuşum tabi sonra emniyetteki abi saolsun o adamdan cam parasını alıp bana vermişti. Hep jopumu kullanmak istiyordum.  Orda nasip olmuştu. 

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Kucukken geldi kac kez taciz çocukken 
(48,491 puan) tarafından
ceylin dün sorup uzmek istemedim kim o pislikler
(1,699 puan) tarafından
Biri kuran satan yasli bir adam
Biri abimin en yakin arkadasi
Digerleri okuldan cocuklar:(
(48,491 puan) tarafından
ne cok yarabbim
(1,699 puan) tarafından
Malesef ama korudum kendimi  onlardan bisey yapamadilar bana tek tesellim bu
Kactim eşime
(48,491 puan) tarafından
sürekli mi oldu ya
0 oy
tarafından
Geldi hamileyken hemde görümcemle çarşıya çıktık görümceme laf attılar güzel kız falan diye benim içinde arkadakide güzel ama şişirmişler dedi hıyaroğlu 
(263 puan) tarafından
Anam orsp. Cocugu ******** Allahin cezasi sok oldum suan inanamadim. Pislikler. Hic birseycik de diyemedin dimi ne diyeceksin ki diyemiyoruz iste pislige bulasamiyoruz
tarafından
Görümcem saldırdı çocuklara
(238 puan) tarafından
Ananıda şişirmişler içinden sen çıkmışsın deseydin keşke aşırı sinir oldum öldüresim geldi
(747 puan) tarafından
Ahhh şimdi geleydide bi güzel oyaydık a.d.i Ş.e.rfsiz
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gelmisti öldürecektim adami nerdeyse :)))
(263 puan) tarafından
Ay iste ben de o sok anini atlatsam öldururdm heralde
(7,654 puan) tarafından
Pislikler ya
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Valla hiçte tutulmadı bir güzel dövmüştüm su şişesiyle arkadaşımın duyun günüydü tam da kuaföre gidiyorduk kuaför yerine karakola gittik şikayetçi oldum bir güzel 
(263 puan) tarafından
Ben cok korktm tektim ve sabah saatleri sokakta kimse yoktu. Epey bir korkmusum demekki agzimi acamadm
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Pek çok kez geldi başıma böyle şeyler ne makyaj yaparım ne de dar giyinirim ilgi çekmem ama zihniyeti pis bu iki ayaklıların 
(263 puan) tarafından
Hic farketmiyor dedigin gibi kafalar baska yerde olunca amac zaten rahatsizlik vermek baska bisi degil
0 oy
(12,486 puan) tarafından
P.için biri arabasına davet etmişti adi ******** hemde hastane bahçesinde

Şerefsizin biri de çarşıda kalabalık biyerde habire sırtıma dokunuyor bende hani kalabalık yanlışlıkla falan oldu sanıyorum ama her seferinde aynı adam en son Bi mağazaya girmiştim çıktım adam biraz uzakta kaş göz yaparak gel deyip gitmişti abim yanımdaydı söylesem cinayet çıkardı sustum içimde kaldı 16 yaşındaydım o zamanlar 
(12,486 puan) tarafından
Allah belalarını versin ne diyeyim :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bir yaz günü arkadaşlarımla buluşucaktım tramvaya bindim tam kapının oradaydım bı adam cinsel organı ile arkamdan taciz etmişti resmen basiretim bağlandı sesimi çıkaramadım çok kötüydü 
0 oy
(431 puan) tarafından
Geldi canım Bnm de cenazemiz vardı tek başıma kıbrıs dan adana ya indim ordan otogara geçtim niğde arabasına bineceğim zmn bi tanesi arkamdan şışt şışt diye çağırıp duruyor hemen otobüse bindim niğde ye varana kadar yerimden kalkmadım tek başımayım eşim yok yanımda çok korkmuştum eşime hala söylemedim çünkü eşim işinden dolayı bnmle gelemedi mejbur tek gitmek zorunda kalmıştım
(6,053 puan) tarafından
Nigdelimisin
(431 puan) tarafından
Evet canım
(6,053 puan) tarafından
Bi nigdeli daha buldum ☺
(431 puan) tarafından
Aaa neresindensin canım bn neredeyse 2 yıl olacak memleketime gidemedim çok özledim
0 oy
(2,579 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biri karşı dan geçerken bağırıyor Allah'ım cennetin kapısı mi açılmış huriler geliyor gülme krizi tuttu 
tarafından
Yorum okumaya gelmiştim buna çok güldüm nerden buluyorlar bu lafları :)
(2,579 puan) tarafından
Ay sorma çok var da en komiği buydu
0 oy
tarafından

Köyde iken deli bir adam kafayı bana takmıştı beni görünce elini cinsel organına atıp duruyordu kaç kez hemde beni komşunun boş arazisine çağırıyordu el hareketi ile bir eli de şeyinde idi :(

Ve kaç kez yaptı 40 küsur yaşında vardı o ara kesin ben 15 civarında biseydim korkudan kimseye diyemedim bir iki sene öyle uzaktan tacize uğradım :(

(6,053 puan) tarafından
Bizim burda bi laf war adini deliye go.tunu caliya koymus die o deli deildir bacim isine oyle gelmistir adinin
tarafından
Evet doğrudur :(
0 oy
(389 puan) tarafından
Benimde başıma geldi hemde hamileyken akşam saat 7 gibiydi arkadaşım bize gelmişti onu geçirdim eve dönüşü bir araba önümde durdu iki kişiydiler yavrum çok güzelsin bizimle takilsana falan dedi bağırdım hamileyim sizi polise şikayet edicem dedim hemen gittiler çok korkmuştum koşa koşa eve gitmiştim kimsede yoktu daha çok korkmuştum hamile halimle
0 oy
tarafından
Geçen hafta oğlumla çarşıya çıktık ara yerden yürüyorum ileride araba vardı ayak gördüm kafamı eğip önünden geçerken bana bakın bakın ne göstericem dedi bende o an ne yapacağımı şaşırdım ama korktum bir an 

Şeref. Siz adi hadi kalıbından utanmıyorsn badi başkasının karısına kızına heleki önünde çocuğu olan kadından utan inşallah bana yaptığını anasına bacisina karısınada yaparlar 
(7,174 puan) tarafından
O kadınların suçu ne peki ? Kim ister abisinin , kocasının yahut oğlunun  bir sapik olmasını ? Beddu kişiye edilmesi gerekir gunahsizlara değil.
0 oy
(24 puan) tarafından
Trafik polisine şikauet ettim hemen ben polisi görünce
0 oy
tarafından
7 veya 8. Sınıfa giderken 35 40 li yaşlarda bir adam dik dik baka baka önümüzden geçmişti sonra arkadaşım evine girdi bende eve doğru yürümeye başladım köşeyi dönünce bir baktım ki o adam beji bekliyor pist yaptı döndüm kaldım sonra adam bana doğru koşmaya başlayınca bende koştum arkadaşım evine girdim arkadaşımın babası babamın arkadaşıydı onlar beni sakinleştirdi arabayla eve bıraktı. Evde bunu annemlere anlattım annem bana KISA KOLLU GIYERSEN ÖYLE OLUR DEDI asla affetmiycem annemi ben naptın? Irz düşmanı herif küçük çocuğa bakıyor o suçlu değil ben küçücük çocuk kısa kollu giydim diye suçluyum.  Geri kafalı yobaz bir annem varmış ben onun yüzünden hala korkarım halbuki benim kendimi nasıl koruyacağımı anlatması gerekirdi tutup kolumdan karakola gidip şikayet etmemiz gerekiyordu ama biz hiç birini yapmadık annem beji suçladı çünkü kısa kollu gitmiştim 
(5,721 puan) tarafından
Hepsi çok acı hepsi çok çirkin ama bir anne evladı için nasıl o şekilde konuşur ne acısı da bu.. Allah'ın evlatlarımızı korumamiza yardım etsin
0 oy
(15,848 puan) tarafından

Lise çıkışı arkadaşımla durağa yürürken kendimize dondurma aldık. Yiyoruz yanımıza bir araba yanaştı pencereyi açtı ara beni yala beni dedi uzaklaştı gitti. Bir daha da yolda yürürken dondurma yemedim :ermm:

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Başına gelmeyen yoktur ki allah ıslah etsin  kac sefa hemde sözlü tacizle karşılaştım çok kötü bi dönemde yaşıyoruz 
0 oy
(747 puan) tarafından

Çok oldu ama eb sinir olduğumu anlatayım.Ben sarışın biriyim saçlarımda sarı baya karamelden açık bi renk.4 5 erkek yürüyodu bende öteye yürüyodum şimdi ki kızlar saçını boyuyor sonrada ben sarışınım diyor demişlerdi sinirden elim ayağım boşalmıştı.Hangi okula gitsem bay bayan bütün öğretmenler bu yaşta saçını neden boyattın derdi yeminler ederdim boyatmadım diye inanmıyodu kimse :angry:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gulru15_ (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,366 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,163 soru

11,318,335 cevap

34,765 kullanıcı

...