0 oy
165 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhabalarrr.yuzundeki sivilce lekelerinden kurtulabilmek var mı.Neler yaptınız da kurtuldunuz.Ufak sivilcelerim de kaldı alnimda 10 yıldır bıktım sivilcelerle uğraşmaktan artık az çıkmaya başladı ama hem o küçük sivilcelerden hem de özellikle lekelerimden kurtulmak istiyorum.Var mi çözüm önerisi olan

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Farmasi aynisefa kremi var oneririm
(19 puan) tarafından
İşe yarıyor mu gerçekten
tarafından
Yariyor
-Reklam-
0 oy
(604 puan) tarafından
Bende şurada bekliyim aynı sorrundan şikayet ciyi,Z ve ne kullandiysam ise yaramadi
(19 puan) tarafından
Gerçekten bıktık ya sanki çözülmesi imkansız gibi geliyor artik
(604 puan) tarafından
Canim cildin yagliysa zor ya içten kuruması gerekiyor
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kız kardrşimde aynı sorumu yıllardır yaşıyo doğal sabunlar kullanıyo fransız lavantası ve kükürtlü bi sabun. bide biyolog krem kullanıyo bu sana fayda eder mi bilmem ama doğal sabunları denemelisin
0 oy
(5,685 puan) tarafından
Bende bir ay önce farmasi white correct leke seti aldım sabun krem tonik peeling falan kullanıdıgım ilk iki hafta iyi geldi gibi oldu sivilce cıkmadı iki hafta sonra yine cıkmaya başladı sivilceler Bi işe yaramadı yani param da boşa gitti
(19 puan) tarafından
Yani böyle yaşamaya alisacaz galiba :(
0 oy
(841 puan) tarafından
Doktor bana madescol vermisti iyiydi hamile kalınca kullanmıyorum simdi 
0 oy
(520 puan) tarafından
Lekelerı bılmem ama sıvılce ıcın kabartma tozu limon sur yuzune cok ıyı glıyo.bn yptım faydasını gordum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 104 göst.
2 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
0 oy
1 cevap 81 göst.
12 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu

378,152 soru

11,318,142 cevap

34,764 kullanıcı

...