0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (1,068 puan) tarafından
Esim borc veren bir insan .Abisine kac kez kredi cekms sıkıstikca da borc veriyor bu onlarin arasinda ki mesele evet ama benim sorunum şu onlar borc icindeler ama hâlâ lüksune yasiyorlar mesela ozel hastaneye gidiyorlar o durumda bile benim esim parasi olsa dahi devlet hastanesine goturur cocuklarini bile  vs yani bunun icin olsun alisveris durumunda olsun kısitlar hep ve ben de artik sinirlenyrm vermesini istemiyrm bize gelince yok diyor ama bugun yine abisi istese yine.verir bu durum canımı sıkıyor artk konusmaya kalksam tartisma cikiyor anlamyor gercektn ailesine  patlamamk icin zor tutyrm kendimi artk  ne yapayim kızlar 

4 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Aynen benim babam bide babam borç bile vermiyor direk alın sizin olsun diyor bişey olmaz sadaka diyor babamın sadakalri hiç bitmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kafam rahat para olmadığından veremiyor :d
(1,068 puan) tarafından
Biz de de yok canim kendi zar zor yetiryor zaten hatta üstune bilerek önceki aylar alisveris yaptm ihtiyaclarimi aldim ki borcu olsun veremesin ama o borc yapar bulur yine verir
tarafından
Canım paradan dert yan olmadığından yokluk görürse veremez
(1,068 puan) tarafından
Canim zaten kendiisi de borcu var söyluyrm sürekli ama diyrm ya gider baskasindan bulur yine verir yani
0 oy
tarafından
Benm esimi anlatmissn cnm ama biz artik o meseleleri kapttik benden habersz hiç bisey yapmiyo vermiyo
tarafından
Hiç sesini çıkarma kavgada etme Onun kardeşlerinin eşine yanlışı vardır mutlaka para konusunu ona her türlü çevir ben çünkü öyle yaptım kardeşlerin ona en ufak hatasını yüzüne vurdum ve bu da haliyle anlamaya başladı yavaş yavaş şimdi hiç para konusu bile olmuyor hatta geçen hafta abisinin arabasının bir şeyi bozulmuş eşimi Sabah yedi buçukta aradı adam işe gidecek o Eşme diyor ki Cumartesi günü Bir de sen arabayı tamire götür eşim de ona dedi ki abi benim işim var ben işe gideceğim dedi kestirip attı Tabii o yine kıyamamış ona 3 saat onun arabası ile uğraşmış akşam geldi dedim Ne oldu abinin arabası ile uğraştım dedi Ben de dedim ki ona sen dedim Niye dedim Onun arabası ile uğraşıyorsun ki dedim senin Çoluğun çocuğun yok mu da dedim Onun dedim arabası ile uğraşıyorsun dedim o İşe gideceksen Niye işe gitmeyecek misin dedim o zaman dedim arabası varsa dedim tamir ettirmesi de bilsin öğrensin Abin dedim ya da dedim arabasını satsın dedim sesi soluğu kesildi Sonra bizimkinin
(1,068 puan) tarafından
Yok canim bizimki ailesi hakkinda konustugumda hakli da olsam tersliyor
tarafından
O bizde de vardı Daha önce laf ettirmez Hani bir tabir vardır burnundan kıl Aldırmaz ama ben onun hakkından öyle bir geldim ki şimdi evde Ağzıma geleni sayıyorsun benim Öfkeyi sinirimi çok iyi öğrendi 8 yıl olacak nisanda 8 yıldır ona karılık yapan benim onlar değil hangi Birisi benim eşimin arkasında Durmuş ki şimdi de benim çoluğum çocuğum olmuş rızkını yedireceğim Onlar Onların ne haddini Hani kapımı açan mı var benim Herkes kendi evinde kini bilir kocana böyle söyle bana yardım edene koşarım de
(1,068 puan) tarafından
Onlarin aile iliskisi farkli canm birbilerine kosarlar anne babasi tamam ama esimin yaptigni abisi yaparmydi zannetmiyrm yapmasa da ben yaparim diyor cozemedm düsncesni
tarafından
Canm neolrsa olsun sen esine cpcuklaŕi koy ortaya ben sürekli cocuklarmla esimi vurdm kendmle bna sus dedikce ben sustm o para verdikce ben konustm yuzne vurdm
0 oy
(167 puan) tarafından

İzin vermiyorum bizimde borçlarımız var kavga ediyorum yine izin vermiyorum daha dün verecekti annesinden hatıra altın vardı onu bozdurup verdi he söz konusu sağlıktı ses çıkarmadım ama bundan sonra asla asla asla 

(1,068 puan) tarafından
Bizden gizli verirse nasil haberimiz olcak bende takip ediyrm ama hesabi parasini hic bilmem
(167 puan) tarafından
Ben her ay nereye me harcadı tek tek bakıyorum hadi hesapların ss ni at hesap yapıcam diyorum müfettiş gibiyim hahahahaah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 340 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde handekaracabey (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.