0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Takturmayi dusunuyorum ama korkuyorum ise yaramaz diyr yani hamilr kalirim diye

8 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
2 kuzenimde spiralle hamile kaldi %100 koruyuculuğu yok
-Reklam-
0 oy
(44,868 puan) tarafından

Komşumun gelinleri onla kaldı 1 sene tek takılı durmuş kaymış hamile kaldı şimdi 6 aylik:)

0 oy
(2,210 puan) tarafından
Kaymazsa hamile kalmazsınız, ağır kaldırmamak biryere aniden uzanmamak gerek.. kaydığını anlarsınız zaten, öyle bir durum yaşarsanız da hemen sağlık ocağına gider yenilersiniz.. cevremde bir cok kişi spreal kullanıyor henuz hamile haberi almadım  :)
(689 puan) tarafından
Ay insallah 2 sene kalmamam lazim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Tam bilmiyorum ama spiralle hamile kalinca cocugun engelli olma ihtimali varmis bir yede okudum kadin spiralle kalmis cocugu engelli olmus allah korusun ondan takmiyom ben
(847 puan) tarafından
Allah korusun kız ben hiç duymadım öyle. Siz ne ile korunuyorsunuz. Ben 2. Ye hamileyim ard arda da. Hap mi iyi.
(1,699 puan) tarafından
Cnm biz geri cekilmeyle korunuyoz 2 yil oldu kalmadim
Ama prezervatif en iyisi biz ona baslicaz
Valla ben kendim okudum gorsum dogru yani
(847 puan) tarafından
Geri çekilme de hamile kaldım. Eşime güvenmiyorum o konuda artık. Ne yapcam bilmiyorum
0 oy
(767 puan) tarafından

Ben taktım canım bir sıkıntı olmuyor benimki geçende kaydı tabi o ayrı bi mesele kocaman sobayı kaldırdım kayiverdi:D

0 oy
(1,520 puan) tarafından
Esimin arkadasinin esi de henuz cocugu 1 yasindayken spiralle hamile kalmis tekrar bide sezeryanliydi , pek guven olmuyor sanirim
0 oy
(579 puan) tarafından
Hiç birinin %100 koruculugu yok canım kestirip baglatmaktan başka hapla hamile kalanda var prezervatifle kalanda sprallede kalanlar var yani benim arkadaşım altın spral taktirmisti 9 senedir hiç kalmadı ama herkeste kalcak diye bişey yok zaten taktiktan 1 ay sonra kontrole gidiyorsun kayma varmı diye bakiolar bende ilk gebelikten sonra taktım 4 sene kalmadım sonra çıkarttim çocuk için 6 ayda bı kontrole gidiyordum 
0 oy
(91 puan) tarafından
Annem kaldı kardeşim 31 yaşında şu an

Bi kaç sene öncede arkadaşım kaldı. 

Benim de kaymış ama Allah’tan hamile kalmamıştım bende eşim korunurken kaldım hülasa hiç bir korunma yöntemi garanti değilll... 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 503 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 105 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

399,731 soru

11,956,791 cevap

36,123 kullanıcı

...