0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Salıncağa oturtuyormusunuz oturturken dezenfekte ediyormusunuz. Bizim burda küçük genelde boş olan Bi park var oraya götürüp Bi salıncağa bindirsem dedim ama bilemedim iyice silip koysam mesela çok heves ettim hava güzelken 

18 Cevaplar

+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Hafta sonu hiç çıkmaz dik bugün çıkarttım çocuk çok sıkıldı parkta valla akışına birakiyorum cikiyo kayiyo köpek seviyo eve gelince de iyice yıkıyorum ama küçük de bı örtü vs götür ser
(25,223 puan) tarafından
Salıncağa poşet geçirip ona mı oturtsam diye geldi aklıma sonra atarım çöpe zaten duracağı 5 dk içinde
-Reklam-
0 oy
(15,867 puan) tarafından
Bindir indirirken elini ağzına götürmeden siler dezenfekte edersin 
(25,223 puan) tarafından
Tamam cnm öyle yaparım olmazsa
0 oy
tarafından
Canm kolanyali medndile biraz 80 derece kolanya dok guzelce sil diledigin gibi koy tabiki
(25,223 puan) tarafından
Tamam cnm sağolasın
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bizim burda hava güzel olunca gotuuruyorum ben her şeye de biniyor AVM de oyun parkı var oraya da götürüyorum ama virüs çok az var burda onun için tedirgin değilim.
(25,223 puan) tarafından
Anladım cnm sağol burası baya kötü ya
0 oy
(5,375 puan) tarafından

Valla dün kadınlar hep parktaydı baktım birinin 2 tane bebesi var tahminen biri 3 yaşlarında biri de 8 aylık flndır kadın salıncağa bindirdi bilmemne çılgınlar gibi eğlendiler kadın ne çocuğun elini sildi ne bşy sonra ben de gaza geldim bindirdim ömeri ama ben 3 4 kez kendi elimi sildim sonra da ömerinkini :D:D

(25,223 puan) tarafından
Hahaha gazla mı çalışıyon la :D ya bende öyle görüyorum hiç silme falan yok millette ilginç valla
(5,375 puan) tarafından
Vallahi kız millet korkmuyo aman ne bilim bi yanım diyo sal gitsin bi yanım da olmaz tuba kendüne gel diyo :D
(25,223 puan) tarafından
Bencede tubaaaa kendine gel şişkommmm
0 oy
(6,886 puan) tarafından

:ermm:Eşim ek işe gitti 4 gün için. Malesef o olmadan çıkaramam çünkü elimden tutmaz koşar oğluşum.. Yolun ucuna ikimiz dururuz da:D Hava yaz havası bura.

(25,223 puan) tarafından
Aynen burası da çok güzel güneşli hem güneş alsın dedim bakalım
(6,886 puan) tarafından
Elimden tutsa Ah mini market var park yakın. Oraya götürürdüm alacakları da alırdım :(
(25,223 puan) tarafından
Bebek arabasında durmaz mı cnm ona koy
0 oy
tarafından
Ben bindiriyorum kumdada oynuyor mesela zaten yanındayım elini ağzına götürür diye islakendil yada küçük su alıyorum ya bu ima siliyorum ellerini yikiyorum
(25,223 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
0 oy
(119,930 puan) tarafından
len gotur omeri yazik binsin yaa
(25,223 puan) tarafından
Götürcem la yarın iyice silerim falan gerekirse poşet koyarım oturturum
0 oy
tarafından
Kayseri gibi virüs yuvası bi sehirdeyken balkona çıkmaya korkar oldum 
(25,223 puan) tarafından
İstanbuldan selamlar :D
(6,886 puan) tarafından
Bende korkuyom sokakta çocuklar maskesiz...
tarafından
Selamm. :)) Gerçekten hiç dikkat etmiyorlar bizim binadaki çocuklar virüs olmuş gece ambulansla götürdüler hastaneye.  Akşama kadar aşağıda oyun oynuyorlardi
(25,223 puan) tarafından
Kıyamam yaa uff
0 oy
tarafından
Valla ablacım götürüyoruz indikten sonra ellerini siliyorum sonra duşa sokuyorum biseycik olmadı ama geçen gün baktım kadının çocuğu parkta kaydırağı yalıyor kadın bişey demiyordu
(25,223 puan) tarafından
Ayyy yarabbim ne biçim insnalar yaa. Bende eve gelir gelmez hemen yıkarım zaten ama yinede Bi silerim salıncağı poşet falan koyarım oturacağı yere
0 oy
tarafından
Valla ben bindiriyorum once bi islak mendille silip dezenfektan sıkıyorumm 
(25,223 puan) tarafından
Bende öyle yapayım bari dezenfektan sıkarım onla Bi silerim sonra duru su ile silerim oturdugu yere de poşet koyarım olmazsa duracağı en fazla 5-10 dk zaten daha küçük
0 oy
tarafından
Çay bahçesinde ki parkı mı diyosun ora hep kalabalık 
(25,223 puan) tarafından
Yok kız oraya sokarmıyım çocugu ben bile meydandan geçerken nefes almadan geçiyom :D metrobüse giderken metrobüs kenarında park var küçük 2 salıncak 1 kaydırak bide oturmaya bank var hani çardağı falan var orayı diyom orası hep boş oluyo
tarafından
Heee ora hem boş hem sessiz orası daha iyi
(25,223 puan) tarafından
Aynen cnm çok heves ettim ya hava da güzelken yarın çıkarayım dedm
0 oy
(826 puan) tarafından
Koyuyorum salıncak kaydırak istediği yere gidiyor elini ağzına yüzüne temas ettirmiyorum eve dönerken kolaya ile siliyorum eve girer girmez ellerini yıkıyorum direk
(25,223 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol
(826 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben goturemem valla. bizim bura zaten felaket resmen. suriyelisi o su bu su turkiye de degil sanki. korona olmasa menenjit olur kizan Allah korusun. temizse gotur. ben suan da hasta gibiyim hafiften insallah ikinciye korona olmamisimdir evde otururken korona olursam parka gitsek neler olur bize. 
(25,223 puan) tarafından
Valla bizim burada felaket durumda ama bu güzel havada çocugumu Bi çıkarmak istiyorum bende iyice psikolojimiz bozuldu artık gideceğim yer boş olan biryer genelde büyük parka gidiyor herkes oraya tek tük insan gelir iyice temizler koyarım diye düşünüyorum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Yaaa bende hiranurumu goturmek istiom ne zmandir kizim park yuzu gormedi resmen ama iste korkuom salancaga falan nasil bindircem die 
(25,223 puan) tarafından
Dezenfekte edicem altına poşet falan sererim yada örtü bakalım Bi deniyim kız
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Ben direk oturtuyorum valla inice elini yüzünü siliyorum o kadar 
(25,223 puan) tarafından
Tm cnm cok sağol
0 oy
tarafından düzenlendi
git pandali al kiz sen sjsjsjsj☺☺☺
(25,223 puan) tarafından
Sevdoş bu ne la ne biçim pisiklet bu benim pandalım daha güzel :D
sen oyle san bu 5 yasa kadar uygun ayrica yataklida oluyo cok antin kuntin ozellikleri var
(25,223 puan) tarafından
Sus la çok sevimsiz bu :D
git laa zevksiz
(25,223 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
tarafından
Ben eline eldiven giydiriyorum salıncaga kullan at alt açmalar var ya ondan açıyorum zincire ve emniyet kısmına kolonya sıkıyorum
(25,223 puan) tarafından
Sağol cnm benim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilay altın (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
0 oy
9 cevap 342 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.

384,091 soru

11,491,871 cevap

35,129 kullanıcı

...