0 oy
2,923 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
mrb kızlar ağlamaktan harap oldum çok yorgun bitkinim ... yok eşim söylemiyor bilmiyorum diyor ailemi kattım içine dün geldik konuştum annem babam dedi bu kadar para yenir mi diye vallah billah bilmiyorum nasıl oldu diyor acıyorum ya paraya değil inanın kendime acıyorum o kadar idare edeyim para biriksin diye ben ayağıma ayakkabı bile alamadım sıkıyordu öyle giydim
aman 5 kuruş biriksin diye ama kendime olan oldu ev için birikiyordu para buhar oldu bende şart kostum 2 ayın var ev al yoksa da herkes kendi yoluna gitsin dedim o kadar parayı yemeyi biliyorsan ev alacaksın dedim .. konuşmuyoruz ama emeklerime üzüldüm..

32 Cevaplar

0 oy
(2,074 puan) tarafından
Hesap dökümüne baktin mi iyice. Bu parayı parça parça mi cekip yemiş..bi.anda alip bi yerlere.mi yatirmis. E devletine bak.uzerine.mal mülk arac vs var mi diye
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Benimkide altınların parasını yedi ama nerde bilmiyorum hesapta soramiyorum zor insaninnzoruna gidiyo senin hakkını başkasına yedirmesi
0 oy
tarafından
İnsanın en çok zoruna giden de sen yeme içme gözünü sağda solda bırak sonra da bütün emeklerin çöpe gitsin kim vericek bunun hesabını yazıklar olsun eskiler dermiş ki iki kaşığın varsa birini kırıcaksın 
0 oy
(742 puan) tarafından
   ne  yalan söyleyim  bem tutumlu değilim  olmamda  cunku kadin   ne  emeklerle  biriktiriyor  bak bazen o para  güme  gidiyor  bem yerim içlerim   eşim biriktirir.  O para  iyiye  kullanırsa  ne  mutlu Bana  egerki bem biriktirip o saçma  biseye   harcarsa  ben  bunu kabullenmezdim
0 oy
(883 puan) tarafından
Olayı tam bu postta anlaadim.simdi amaan yarabbim Allah'ım sen düşman başına verme ya Allah koçanı bildihi gibi yapsın Allah'ım cezası nasıl kıyabildiya canım yanlış anlama o 10 ev alsa yine boş birgün sonra yine yer 60 bin ne demektirya kız bu pandemi gününde nasıl yemiş dengesiz
0 oy
(11,921 puan) tarafından
Ya kumar ya başka kadın canım alternatif yok. Araştır bunu 
0 oy
(49,756 puan) tarafından
yazık çocuklarının yüzüne nasil bakabiliyor acaba 
0 oy
(7,792 puan) tarafından

Acima yetime döner koyar g.ne diye bosuna dememisler iste sen tut o parayi kim bilir sefasini nede guzel sürmüştür :ermm: 

Rabbim yardımcın olsun inşallah

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kız o biriktirdiğiniz parada mi gitmiş 
0 oy
(6,905 puan) tarafından
Doküman çıkartsana ..ne kadar çekilmiş pat diye belli olur
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Harcamalarinin dekontlarini cikarsin canim nereye gittigi cikar belki anlamiyorum ya evdr gul gibi karisi var bebekleri var onlarin rizkini ne oldugu belli olmayan kadinlara yediriyorlar Allah islah etsin
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Cocugun varmi bilmiyorum ama aldatma isi var ve ortada para yok neden hala yanindasin bunu sor kendine cevabina gore bir sey yap

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,209 göst.
0 oy
7 cevap 363 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 682 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (580 puan) tarafından soruldu