0 oy
392 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhaba hanımlar.1 haftadır ekmek ve zararlı olan hiçbir Seyi tuketmiyorum.Ama emzirdigim ve aciktigim için de yemeğimi kısmadim.3 ana 2 ara şeklinde yiyorum.Sabah 2 yumurta 3 kibrit kutusu kadar peynir ,5 zeytin. Günlük ara öğünlerde  toplam 2 meyve 3 ceviz falan yiyorum.oglen ve aksam tabak dolusu ne varsa yiyorum yanına bir kase yoğurt.egzersiz  bu hafta sadece  3 gün yarım saat yapabildim.Hem çalışıyorum hem bebek bundan fazlası zor oluyor.Boyle yiyerek zayıflamak mümkün mü.Yapan varsa  yazsın bari bosa kurek mi sallıyorum bileyim.

7 Cevaplar

0 oy
(10,090 puan) tarafından
Ben aburcubur paketli gidayi keserek hic hareketsiz 20 gunde 1.5 kilo gitmis kendi kendine. Ama sabah kahvaltisi aksam yemegi gunde sadece 1 dilim sabah kahvaltida tam bugday ekmegi. Aradada 1 meyve 2 3 badem
(19 puan) tarafından
Peki  ana öğünlerde yemegini kistin mi hiç
(10,090 puan) tarafından
Yemegimi kismadim canim ama ben zaten makarna pilav ekmek yemezdim cok nadir. Firinim yok hamurisi yqpmiyorum o yuzden kizartmada çok cok nadir olur bizim evde. Sabah kahvaltida 2 yumurta kup seklinde peynir 5 6 zeytin marul maydonoz roka domates salatalik yiyorum. 1 dilimde tam bugday ekmegi. Yanindada ihlamur yada kimyonlu rezene falan iciyrm çay sevmedigim icin. Arada 1 elma yiyorum sonra acikinca yine bikac badem bazen kuru kayisi bide kuru uzum atiyorum agzima. Aksamda mesela sinirsiz corba yaninda yagsiz tuzsuz salata 1 kase yogurt. Yada sebze yemegi 1 tabak. Kqhvaltim gec oluyo zaten bebekten dolayi 11 12 bazen 3 gibi atistirip 6.5 7 gibide aksam yemegi yiyorum 1 tabak. 3litre falanda su iciyorum
(19 puan) tarafından
Harika umarım ben de aynı sonucu alabilirim.Spor yapmadin anladığım kadarıyla
(10,090 puan) tarafından
Yok canim hic yapmadim
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canim ben tam bu dediklerini yaptim 1 haftada 2 buçuk kilo gitti sonra pes ettim çünkü aburcubursuz duramıyorum
(19 puan) tarafından
Beni çok motive ettinn :) keşke dikkat etmeye devam etseymissin ya
(1,337 puan) tarafından
Valla gerek yok istedigim kiloya hemen düstum zaten diyete basladiğimda 54 kiloydum 51 buçukda biraktm ve suan 49 bucuk kiloyum bebeğim 8 aylik ve 4 aydır 40 ile 50 arasi gidip geliyom canm o yüzden umursamadm bide yaz geldi yurüyüşede başlarm sadece az göbeğim var oda sezaryen göbeği yani
(19 puan) tarafından
E sen zayifmisisn sen zaten kız ben de yapmazdım yerinde olsam
0 oy
tarafından
Valla ben  hiç bir şey yapmıyorum  stres sıkıntıdan gidiyor kilolar :( 
0 oy
(196 puan) tarafından
Valla ben ilk gebeliğim de 86 dan 64.500 düştüm sadece iki ay hamur ve tatliyi tkeserek
(19 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Spor yaptın mi..çok iyi zayıflamışsin tam olarak neler yaptın ne kadar yedin biraz anlatabilir misin
(196 puan) tarafından
Sezaryanliydim canım ilk altı ay yapamadım zayifladiktan sonra sikilasmak için yaptım. Ve şu an yine hamileyim ikinci bebeğime ve yine hızla kilo aldım 16 kilo yine bı 86 olurum doğuma kadar
(196 puan) tarafından
Emzirdigim için yemeği kesmedim ama ekmek şeker ve unu tamamen kesmiştim iki ay .emzirmenin çok faydasını gördüm diyebirim. İki ayda eski kiloma dönmüştüm neredeyse sen de öyle yap ve bol bol su iç lohusa şerbetinin içine bile şeker koydurmamistim ben. Öyle dikkat ettim iki ay sonrası rahattım
(19 puan) tarafından
Harika inşallah ben de senin gibi aynı sonucu alabilirim.Spor yapmadın galiba anladığım kadarıyla
0 oy
(3,753 puan) tarafından
5 günde 2 kilo verdim diş çektirdim apse yaptı bişi yiyip içemedim tek su tükwtebldim sabahda ilaç için iki lokma yerdim 
(19 puan) tarafından
Yemek yiynce geri alınıyor ya o dış problemleri kaynaklı kilolar
(19 puan) tarafından
Geçmiş olsun bu arada
(3,753 puan) tarafından
Yok vermeye devam edeceğim
0 oy
tarafından

Pelin adaşım demek ki pelinler hep kilolu oluyormuş:D

(19 puan) tarafından
Ahh şu kilolarr adaşimmm kurtulamıyozz :D
tarafından
Hiç sorma kuzum ya ben ne yapıyorum doğru düzgün diyete giremiyorum
(19 puan) tarafından
Ben de diyet yapamıyorum o porsiyon bilmem ne mantigyla doyamıyorum.bir dilim ekmek diyorum ne kadar yedggim belli olmuyor.Bn de yediğimi koşmadan ekmeği abur cuburu bıraktım az  biraz hareket bakalım olacak mı
tarafından
İnşallah olur ben beceremiyorum şahsen ya
0 oy
(263 puan) tarafından
1 haftada kac kilo gitti canim
(19 puan) tarafından
Asla pes etmeyelim bu sefer gitsin bu kilolar istediğinizi giyelim.aynaya bakıp mutlu olalım
(263 puan) tarafından
Evet aynen bunu istiyorum artik yeter diyorum yani. Insallah veririz canim insallahhhhhh
(19 puan) tarafından
Bence iyi gaza getirdik birbirimizi bu gazla başarırız hahahha :D
(263 puan) tarafından
Ahahhaa aynen. Sen tartildin mi canim bugun tartilcam demistin 1 haftada ne kdr gitmis?
(19 puan) tarafından
Yok ya tartilamadim.Baskulde sorun çıktı.bilmiyom verdim mi falan bakamadim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 245 göst.
0 oy
7 cevap 295 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
23 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy