0 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1aydan berı ekmek yemıyorum 1 haftadan berıde seker abur cubur ve 7den sonra yemeyı kestım 1 kulo vermısım normal mı 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Normal cnm. 
tarafından
:):) tm cnm musaıt olunca bkcm aksam bakarım
(5,721 puan) tarafından
Tamam cnmm
tarafından
Aynurum gelmis :))) aynen birlikte ciktik bu yola :) ve basariyoruz. Cnm bn lesie 50 mil yaziyorum youtube orada kirmizi badili 45 dakikalik egzersizi var onu yapiyorum
(5,721 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
tarafından
Anladm cnm bakcam
-Reklam-
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Bir hafta da mı verdiniz spor yapiyormusun
tarafından
1 aydan betı dıkkat etmeyerek sadce ekmegı kestım gecen hafta salıdan berıde  aburcuburu sekerı ve 7den sonra bırsey yemeyı kestım.spor yapamadım suyada dıkkat etmedm
(5,721 puan) tarafından
Suu icmezsen kilo vermen zorlaşır spor da etkiler
tarafından
Aynen dıkkat etcem haftaya ınsaallah 2 ve ustu verebılırım sporda yapcm baslycam bugun
+1 oy
(17,720 puan) tarafından
1 aydır ekmek yemiyosan normal değil bence 1 kilo tiroidlerine baktırmalısın
tarafından
Sadce ekmegı kestım baska hc bsey yapamdım tatlıydı aburxuburdu yedım hatta fazla da yemıs olabaılıfım sadce 1 haftadan berı dıkkat edıyorum.kan testı yaptrdm hc bı sorun yok
(17,720 puan) tarafından
Hımmmm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Güzel kiz iradelisin masallah
tarafından
Aslında hıc ırade sahbı deıldmde bu sefer kararlıyım bu basladgm kacncı dıyet ama ılk defa ekmeksızlıge bu kadar dayandn bnde sasırıyorum kendjme
0 oy
(677 puan) tarafından
Abur çubuğu bir aydır ekmekle birlikte kesmiş olsan en az 4 kilo verirdin cnm ama vazgecme devam et ve spor yap bence en etkili sey spor
tarafından
Canm hepsını bırden kesersem dayanamzdm ınun ıcın önce ekmeksızlıge alıstrdm  vucudumu smdıde sekersızlıge ve aburcubur yememeye spor sıkıntı işte 1 yasında oglum var dk durmuyo evın ısını zor yapıyorum
0 oy
tarafından
1 aydan bu yana bence daha fazla verebilirdin eger yuryus yapsaydin emin ol tatlim
tarafından
1 aydan berı dıyet yapmıyorum sadce ekmegı kestım 1 haftadan berı dıkkat edıyorum  abur cubura seker gec saatte meyve atıstırmalıklarına  yürüyüş içinde köyde oturuyorum köpekler cok fazla o yuzden cıkamıyorum 2 tanede cocuk
tarafından
Anladm canim leslie yapanlar cok memnun faydasini gordum diyolar yapabilirsin
tarafından
Aynen bı denıycem de o kadının konusmasına sınır oluyom beynımı tırmalıyo
tarafından
Kis sesini muzik ac tv den :)
tarafından
Öyle yapcam artık :):)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
0 oy
7 cevap 392 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin20 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,076 soru

11,346,933 cevap

34,813 kullanıcı

...