0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Arkadaşlar bu lohusalık kafasımı bilmiyorum ama doğurmama 20 gün var nerdeyse kayınvalide sürekli siz  tatile gidersiniz bana bırakırsınız bebeği yok şunu yaparsınız görümce bakar çocuğa ya ben bebe mi sana niye 1 hafta bırakayım bi dur hele ben ilk defa anne oluyorum beni bi sal bi hissedeyim bebeğimi anneyle başbaşa kalsın beynimin içine etti ya kayınvalidemi severim iyi biri ama bebeğim hassas noktam.. 

6 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

• Sende deki; bizi düşünüyorsun teşekkürler anne ama ben bebeğimi bırakamam tatile gidersek onuda götürürüm :D hiç canını sıkma alttan alttan lafını sok gitsin
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Lohusa kafası bacım günü gelir bunu herkesten çok istersin çocuğu bırakayım da bi kaç gün kafa dinleyim dersin :ddd takılma
(134 puan) tarafından
Yorucu bi dönem gereksiz endişe ve düşünceler farkındayım ama bunu yaşamam gerek sanırım
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Lohusa kafasi değil bence herkes öle düşünüyorum şuan ben bile kayınvalidem bırakıp gitmem özlerim onu çünkü
(134 puan) tarafından
K. Valideye sorsam köyleri 15 dk uzaklıkta merkeze kaynımı yolluyor annesine bazen yardım etsin diye aklı onda kalıyomuş açmı tokmu merak ediyomuş kaynım 20 yaşında biraz anlayış istiyoruz büyüklerden
0 oy
(870 puan) tarafından

Lohusa döneminde kimse kaynanasını sevmiyor ama söylede birşey var cok fazla sahipleniyorlar benimki bana sadece emzircem zaman verirdi hep onda dururdu cok sinir olurdum gecen gün söyledim bana böyle böyle yaptın dedim 

(134 puan) tarafından
Sabırla o günleri atlatmışsınız kırmadan maşallah ben çok daha üzülür vermezdim bebeğimi
(870 puan) tarafından
Kırdım canım napayım kim kabul eder ki böyle birşeyi
0 oy
(725 puan) tarafından
Lohusa değil bebeğini paylaşamamak bu insan herkesten kıskanıyor ben eşime söyledim bunları kıskanırım elimde değil kim olursa olsun Allah korusun hastane dışında çocuğumu büyüyüp belli bir yaşa gelene kadar kimsede tek başına kalmasını istemem dedim annelik bu napayım aklım onda kalır dedim hak verdi bana tabi işim olur bırakırım bir kaç saatliğine belki eşimle baş başa giderim bir yere yine bırakırım ama belli saatler ve biraz büyüyünce anne sütü almadığı zamanlar bide her şeyi çocuğumla yapma taraftarıyım onunla gezmek dışarı çıkmak bir şeyler yapmak onu ağlatıp çıksam aklım onda kalcak bu sefer 
(134 puan) tarafından
Aynen canım ya biraz anlayış bende her fırsatta örnekler verip çocuğuma kendim bakmak istediğimi söylüyorum yoksa  sıkıntılı günler beni bekliyor
(725 puan) tarafından
Evett canım alttan alttan laf vermek lazım
0 oy
tarafından
Bende basta lohusalık sanıyordum ama 2 buçuk ay geçti hâlâ öyle galiba annelik duygusundan oluyor ve hiç geçmeyecek bende severim çok iyi ama konu bebeğim olunca çıldırıyorum bazen gecen gün oyun halısı alicam dedim ne gerek var ben alır götürürüm kızımı diyor günlerdir bu aklimdan çıkmıyor sinirlerim bozuluyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sevgi bahar (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 294 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 765 göst.