0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Sinirlenmekte haksızmıyım biri bana nasıl davranacağımı söylesin 37 günlük bebeğim var kayınvalidem ile altlı üstlü oturuyoruz yemeğe geldilk kayınvalidem bebeği kucağına alır almaz görümcenin odasına götürüyor ona bırakıp geliyor kötü olan şey görümcem ergen ayarsızın burnu havdanın teki çocuğu kucağına alıyor mal ***** kelimeeleri ağzından eksik olmuyo bağırıp duruyo çocuğun kulağının dibinde bu çocuğu içime sokucam falan diye seviyo ayar oluyorum ya sen kimsin ki o kelimeyi ancak annesii söyler o çocuk benden çıktı bana karşı çok saygısız ve sürekli benle yarış içinde valla herkes adam olacak bana saygız olan benim canıma kanıma yaklaşamaz bende surat yaptım sesimi çıkarsam bütün ipler kopcak k. Valideme kırıldığımı belli etsem hemen kızını savunur çok iyi anlaşıyomuş gibi normalde kızı ***** ***** mal diye karşılık verir oda öyle bakar biri bi tavır koyuncada hiç bişey yokmuş gibi davranırlar sahte davranışlar bebeğimi birilerinin sevmesi sorun değil bende dinlenmiş oluyorum hem ama ayarsızlığa gerek yok 

6 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani çocuğa kötü davranmiyor kötü söz söylemiyor ise sevmesinde sorun yok cnm içime s.okarım demesi sevdiğinden 

Bende abim eşi uyurken alırdım goturr odamda severdim herşeyi ile ilgilenirdim öperdim koklardim hiç sesini çıkartmaz di tam tersi mutlu olurdu o uyur ben yigenimi severdim hala da bana çok düşkündür yigenim bende ona oğlum bu benim derim 

Ha tabi kötü davraniyo ise bilemem ama varsın sevsinler 
(134 puan) tarafından
Canım benim sorun sevmesi değil insanın birelerine güvenip bu kadar zorlu bi süreçte dinlenmesi çok rahatlatıcı aramızda 6 7 yaş var ve kendini benimle yaşıt sanıyor ben bunların davranışlarından iyice bıkmışımda ondan sürekli kavga içinde kaostan beslenen insanlar eşimin ailesi çocuğumun bu girdabın içinde kaybolmasını isteyorum bu duygularım altında çok şeyler yatıyor sanırım o yüzden
-Reklam-
+1 oy
(410 puan) tarafından
Icime sokasim geliyor sevgisinden bsey gormedim ama odaya birakip gelmesine bende kizarim gozumun onunden ayirmak istemiyorum de 
(134 puan) tarafından
Ben çok hassasım ozaman ben kim olursa olsun çok dikkat ederim bebek severken seviyemi bilirim bizim aramızdaki anlaşmazlıktan kaynaklanıyor
(410 puan) tarafından
Evet bi insandan hoslanmayinca her hareketi batar haklisinn konuda ama bebegin kimseyle yalniz kalmasina izin verme
+1 oy
(295 puan) tarafından
Bende yiyenlerime derim tirnaginiza kurban olurum alip icime sokasim geliyo diye bunda ne var keske herkes oyle icten sevse ay him hi guzel bebis hic samimi deyil tabikide goturmesin senin yaninda sevsin o ayri
(134 puan) tarafından
Yengenizle iyi anlaşıyorsunuz o zaman
(295 puan) tarafından
Ben kendime corap alsam 2 yengem var onlarada alirim buyuk yengem asiri duskundur bana kucuk yengem kendi halinden bilmiyom yani kotulugunu gormedim
0 oy
tarafından
Rabbım akıl versin gorumcene ama  fazla Bunaltma kendını canım degmeZ
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Diğerlerinde haklısın ama içime sokasım geliyor kelimesinde bir şey yok ki
0 oy
tarafından
Canım senin tamamen lohusalıkla ilgili bir durum bu ilk olarak kayınvalidenin çocuğu alıp kızına götürmesinin sebebi sen yoruluyorsun biraz dinlen kendine gel diye yapıyor olma olasılığı çok yüksek görümcen de sevdiği için o kelimeleri söylüyordur. Ayrıca sen bir annesin ama o kız bir anne değil tam olarak o kadar küçük bir bebeğe nasıl yaklaşacağını bilemiyor olabilir. Biraz sakin kalmalısın 
(134 puan) tarafından
Haklısın canım ama ben o kadar iyi niyetli olamıcam k. Validenin bebeği odaya götürme sebebi bebeğimi kızına alıştırmak beni rahatlatmak değil keşke iyi biri olsaydıda kendi ellerimle götürseydim odasına benim bu güne kadar yaşadıklarım getirdi beni bu düşüncelere  
Maalesef şimdiki nesil çok kötü

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 765 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
6 cevap 124 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.