0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Esimle tartişdik benimle ilgilenmiyorsun dedim bi sinirlendi kafama kafama vurdu((( 3 ay öncə bi kere vurdu alışkanlık yapdı qaliba...ben tavır yapacagima bu yapiyor odaları ayırdı yastık falan götürüyor başka odada uyuyor...Ben bununla konusmuyorum bu da sanki ben sucluymusum gibi benimle konusmuyor 3 gündü konusmuyoruz... Özür dileyeceyine üstə çıkıyor...sinirlerim çok pozuldu bu halimle bana yapdigina bak...siz olsaz ne yapardiz?

11 Cevaplar

+2 oy
(7,164 puan) tarafından
Bana vuran insana(!) bir lokma ekmek vermem ne hali varsa görsün dengesiz hiç muhatap olmam.. Kasıtlı canımı acitcak şekilde vurduysa da zaten o evde beni bulamaz  ...
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Konuşmamaya devam et
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Ben olsam ben de konusmazdim haklıysam.  Biraz anlasın  onunki hem suclu hem güçlü  denilecek hareket. Kusesi varmış  demekki.. hem vurmak  nedir elleri kirilasica...
0 oy
(921 puan) tarafından
Allah yardım cin olsun konusma 
0 oy
tarafından
Başı anasına gire.. sovmemek için çok zor tutuyorum kendimi rabbim yardımcın olsun kuzum ben vurmasına çok üzüldüm sadece.
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Cehenneme direk ol derdim çeker giderdim ben burnumdan kıl aldırmam pek. Ama sen yine de hatasını anlayana kadar yakınlık gösterme bence. Hatasını kabul etmeden sen bir adım atarsan devamı gelir ve sanki sen suçu kabul etmiş gibi olursun. Haklı olduğunuz konuda geri adım atmayın kararlı olun ki hakkınızı savunduğunuzu bilsinler. Hele ki vurdu diyorsun hatasını kabul etse bile süründürmek lazım devamı gelmemesi için. 
0 oy
(163 puan) tarafından
Bak sakın konuşma ama yüzünü de asma gitt TV izle gül telefonda takıl. Bunu özellikle onun yanında yap kafayı yesin. Benim eşim de böyle Bir halt yedi Bir ay konuşmadım hiç yüzüne bakmadım. O gelip uyuyordu ben bilerek odaya geç gidiyordum. En sonunda geldi sen beni sevmiyon takmıyon altı üstü hafifçe tokat attım Bir aydır hiç adam yerine koymadın dedi. Keyfin yerinde tabi falan diyordu en son özür diledi öyle affettim ki Bir daha da yapmadı. 
0 oy
(6 puan) tarafından
****** git derim ne dıcem sen onun kölesi değilsin 
0 oy
tarafından
Sende ona vursaydin itseydin. Ne demek kafaya vurmak. Bida vur kafani kirarim senin de korksun
0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa kendine sürer kuzum.ben üç aydiŕ ne yüzünü ne sesininduymuyirum
0 oy
(376 puan) tarafından
Allah' böyle kocaları iyi etsin bacım vurmasına tabiki tepki goster hiç bişey yapamiyosan konuşma hem ilgi gostermiyor soyleyincede vuruyor yok öyle dünya muhattap olma bi süre belki anlar

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 581 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 832 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 326 göst.
16 Şubat 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,773 puan) tarafından soruldu

376,981 soru

11,282,281 cevap

34,684 kullanıcı

...