0 oy
753 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Eşim doğum yaptım benden uzaklaştı.baslarda önemsemedim üzüldüm ağladım anlattım kavga ettik her yolu denedim.hep.ozur diledi yine aynı diledi yine aynı ve artık bugün anladım değişmeyecek.bebegim 20 gün sonra 9.aya girecek ve bizim cinsel hayatımız hala yok.bana yaklaşmiyo ve bikac ke sordum yaklaştım zaman olmuyo dedi bebekten dolayı hep onla uğraşıyoruz dedi dedi de dedi.artik o kadar uzak ki benden ilgisi sıfır.ne yapmalıyım yada bu durumu yaşayanlar var mı.esim evine çok bağlı sosyal biri değil ama bana eski ilgisi yok sarilmiyo sohbet etmiyo sıkılıyor yani uzakk benden.aglamakyan da bıktım kizmaktand da sormaktan da uzun mesajlar yazmaktan da.her yolu denedim.tek aklıma gelen doğum sonrası veremedigjm kilolar bu konuda kaç kere de kırıcı konuştu

Ben ne yapmalıyım kızlar artık kafam durdu kimseye anlatamıyorum Allah rızası için fikir verin.ortada bebeğimi iz var kafam karışık.ne yaparsam onu bağlarım yada bitsin diyorum

22 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Genelde erkekler lohusalık dönemine girerler alıştık normal. 

(7,791 puan) tarafından
Aynen
(80 puan) tarafından
Muhteşem tespit
-Reklam-
+1 oy
(826 puan) tarafından
Aynı durum diyeme ama kilo konusunda bana da çok kırıcı konuştu çok kavga ettik o sebeple kilo verdim adamın bakışı değişti 
(10 puan) tarafından
Nasıl değişti neler degisti
(826 puan) tarafından
Kavgalar azaldı kiloyla alakalı bişey diyemez beğenerek baktığını hissediyorum
+1 oy
(225 puan) tarafından
Bence biraz kendine guven canim sizlanma ne kendine ne onun karsisinda kilolarini vermeye calis bakimli ol guzel gorun ve umursama dikkatini cekersin sana yanastiginda o sekildeyken sen bikac kez sen isteme uzak dur anlatabiliyormuyum yani seni sonük gormesin guclu dur karsisinda umarim duzelir herseyden once durusun onemli
(10 puan) tarafından
Ben biraz mesafe koyunca hemen başlıyor arkamda aşkım soeun mu var yada noldu yada kibarlasmaya başlıyor.ama.bu maxsimum iki gün sürer üçüncü gün gene kavga.ama bugün iyice uzak durdum.dedigin gibi umursamayip kendimle ilgilencem
(225 puan) tarafından
Iyi olsanda hep bi ciddiyet olsun aranizda sana herseyi konusamasin uzemesin seni cekinsin bundan bunuda senin durusun belirler diye dusunuyorm ben canim bizmkide kavgadn snra surtunur bende mal gibi gulerm sana tabsiye veriyorm ama :D
+1 oy
(1,298 puan) tarafından
Bu kocalara da bi hal oldu sanki onlar lohusa tövbe estağfurullah sabredicen başka çaren yok gibi. kilona laf edıyomuş bebegı sevdirme ozaman kilolar o yavru için alınıyor 
(10 puan) tarafından
Hamileyken yeeee ye diyo sonra adam.sogudu ama.bunaldim bıktım bebeğe bak dediğimde bile adam.kavga cikariyo offf puffff
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Es değişmesi diyince aklıma ne geldi tövbe yarabbim
tarafından
Aynı şeyi düşündük demekki :D
(1,013 puan) tarafından
Tek fesat ben değilmişim demekki
(6,671 puan) tarafından
Ahahaha aynn öyle olmuş kizlar
0 oy
tarafından
Hamileyken peki ilişki oldu mu eğer hamileykende olmadıysa aetik soğumuş olabilir ama belki aldatmada olabilir inşallah yoktur ama çünkü bir erkek dokuz ay boyunca duramaz ya Benim fikrim bu
(10 puan) tarafından
Hamileyken oldu son üç ay yasaktı o.zaman böyle.degildik doğum sonrası değişti.hwmde çocuk doğduğu gün bı tuhaftı soğuk uzak yabanci.aldatmadan hiç şüphe duymadım çünkü tlfn şifreleri hepsini biliyorum karistirmama bişey demez
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bak kuzu cocuk uyudugu zaman yada dururken spor yap emzirmiyosan cay falan ic beslenmene dikkat et cocugu uyut esinle romantik bi gece gecir 
(10 puan) tarafından
Kilo bu kadar etkili mi.sizce emziriyorum kendime.hic.zaman ayiramadjm hep evde hep.yalniz psikolojim bozuldu
(2,009 puan) tarafından
Etkili bi değiştiğini gorsun peşinde dort doner oyalanmasi icin bisyler ver cocugn eline yada gece yap spor
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Tek kiloları sorun edip yaklaşmazsa valla pes...Keyfine mi aldın onları sen?Sorsana canm açık açık neden böyle değiştin ne oldu filan diye? Seven her şekilde sever ya bence kilo filan bahanesidir :-/
(10 puan) tarafından
Sormam mi defalarca işte diyo eee bebekten zaman mi.kaliyo yok işte yorgunim falan filan.cevap.yok.
(3,156 puan) tarafından
Bende doğum yaptım kilo aldım verdim ama ne bilim eşim zaten  ilgiliydi O zaman da hep ilgi göstermişti yani bebeğimiz olduktan sonra o yüzden bebeği vs ortaya atmasın bence vardır onun bi karın ağrısı
0 oy
tarafından
Kendine bakmayı denedinmi kuzum diyet yap zayıfla bakım yap yuvan yıkılmasın istiyorsan bide bunu dene
(10 puan) tarafından
Evet diyete başlamaya karar verdim ama öncelikle kendim için evet kilom var ama bebek bende ev bende temizlik bende uykusuzluk zombi gibiyim beni anlamiyo
tarafından
Öyle tabiki kuzum ama sen değiş o pişman olup koşsun arkandan
(10 puan) tarafından
Umarım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimkide tam tersi iyiydi ilgiliydi evet sohbet cok yoktu ama sarilirdi falan sonradan öğrendim aldattığını bide boylesi var cnm herşeyi kötüye yorma
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ayy üzülme ya. Kiloları da kendin için ver bakımını da kendin için yap. Kendini ne kadar güzel hissedersen bu duygulardan da o kadar kolay kurtulursun. Senin kendine güvenmen de eşinin dikkatini çeker inşallah yeniden yaklaşır sana. 
0 oy
tarafından
Bizde tam tersi öldü canım  daha çok iyi olduk birbirimize karşı
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin kilonla alakası olduğunu zannetmiyorum erkeklerin geneli böyleymiş canm sabret bakalım sana davranışı güzelse biraz daha bekle.derim
(10 puan) tarafından
Zaten pek yapacak.birsey yok ama soğudum bitse bitiririm içim soğudu
(1,908 puan) tarafından
Öyle deme hemen bitirmeye kalkışma çocuğun var davranışları kötüyse o başka tabi
(10 puan) tarafından
Ya hemen elbette bitirmem ne zorluklarla biz bugünlere geldik ama çok dengesizlik var bı iyi bı kötü ama genel.anlamda ilgiisz
(1,908 puan) tarafından
Kız herkeste oluyo inan bende yaşadım kırk gün ayrı yattık doğumdan sonra sezeryanliydim kalkamıyorum bebek yanımda yatıyordu kırkım çıktı baktım adam hala gelmiyo yatağa oturup konuştum güzelce eşimde ben sizi rahat etsin diye gelmiyordum yoksa koltukta yatmaya heveslimiyim dedi bende senin düşüncelerine kapılmıştır ama adamın fikri baskaymis ama dediğin gibi ilgisiizlik varsa bişey diyemicem
0 oy
(374 puan) tarafından
Cok  mu kilon var ki kilon boyun kac canim ve farkli seyler denedin mi onun sevdigi seyelri yapmak farkli şekilde karşılamak farkli giyinmek makyaj falan ne bileyim masa hazirlama  ve cocuga karsi ilgisi vasil ona da mi oyle 
(10 puan) tarafından
Çok değil yani her kadın aldığı kadar ama dengemo bozuyor bı özür diliyor haklısın ben daha hassas olmalıyım ilgisiz bıraktım seni Diyo sonra bı bakıyorum bana kırıcı sert.bebege ilgili çok seviyor
(374 puan) tarafından
Hm niye acaba neden boyle oluyor bir dengesizlik neden var kafani kurcalayan baska seyelr ki gar de sorunlar mi ar benim bilmedigim insallah düzelir biri o gun yedigi ictigine ya vedud oku ufle yedir icir demisti ve evin ucinde surekli bakara suresi ac
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yani  canım.tamam dünyaya bir can getiriyoruz, ruhsal ve fiziksel değişimler yaşıyoruz. Ama kilolu olmak herşeyden önce sağlik acısından iyi değil ama kiloyu bahane gibi gösterip arkasina saklanmak da doğru değil. Eşim beni kilolu da seviyor amaaan demek yerine, kendimize olan saygimizdan dikkat etmeliyiz.esinin seni kilo konusun da kırması yanlış ama dediğim gibi doğum yapıyoruz diye de salmamak lazım.
0 oy
(333 puan) tarafından
Doğumdan önceki bakımın ile doğumdan sonraki bakımın ayni mi
(10 puan) tarafından
Hayır çok.bakimliydim yani makyajsız bı yere gitmeyen sürekli süslenen ama şimdi WC ye zor.zaman buluyorum kimse yok.destek.hep.bebekleyim
(333 puan) tarafından
Bundan dolayı ilgisiz olabilir canim
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Bende 29 haftalik hamileyim ve ayni durum bendede var afedersiniz ama bu aksam esime yakinlasmaya calistim bana soguk davrandi ve bu hep boyle ne zaman istesem yakinlasmak hep bi bahaneler esimi sanki zorla kocaya vermisler gibi bi sogukluk var yeni gelinler gibi benimde kafam cok karisik 
(10 puan) tarafından
Ne kadar kötü bir.his.senj çok iyi anlıyorum insan hem.kiziuoe hem.kusuyo hem inciniyor ağlıyor offf bende çok yaşadım şimdi daha kötü durum.hic böyle.llacak sanmazdim
(2,353 puan) tarafından
Al bendende o kadar gercekten insan bazen kendinde sucu ariyo esler boyle yaptikca ama biz aynisini yapsak kavga dovus olur evde
0 oy
(707 puan) tarafından
Herkes kilo ver falan yazmış ama biri birini sevecekse kiloyu bahane eder mi?Benim eşimde bazen dert yanar laf söylerim sürekli kendi brat pitt  mi yani.Senin eşin sana güzel görünmek için bişey yapıyor mu?Kilo vereceksen kendin için ver başkası için değil.Esin de çocuk sorumluluğu ağır gelmiştir kafayı ona takiyordur bide kadın anne olunca erkeğin bakış açısı degisiyor bazı erkekler böyle ne yazikki.

Ben 100 kiloyum.mesela 40 kilo fazlam var en az ama umrumda değil kilo vermek istiyorum ama onun için değil.Esinin sana karşı hissi bittiyse kilo vermede bişey değiştirmez.
0 oy
(240 puan) tarafından
Öncelikle sıkı bir diyete girip kilo vermelisin canım. Kişisel bakımına da önem vermelisin. Saç bakımı el yüz vücut bakımı. Ağda vs. Saçlarını yenile kilo verince mesela boyat ombre yaptır. Erkekler kendilerine bakan ve bakımlı olan kadınlara bayılırlar. Evde de olsan giyiminee saçına makyajına özen göstermelisin. Çok afedersin 25 haftalık hamileyim göbeğim dünya kadar ama hala cinsel ilişkiden önce fantazi kıyafetleri giyiyorum. Ne biliyim o gelmeden saçımı düzleştiririm makyajımı yaparım onun bi gömleğini geçiririm üstüme kapıyı öyle açarım. O an gözlerinin parladığını görüyorum. Evet hormonlardan dolayı çoğu zaman ilişki istemiyorum ama adam istiyor görüyorum istemesem de hazırlanırım ve yaparım. Evlendikten sonra hele çocuktan sonra çok salıyoruz kendimizi evet ama olmaması gerekiyor. Adamlar düzgün fizikli bakımlı kadın  görünce bi şuna bak bi de evdekine diye düşünüyor. Emin ol. Erkekler dediğim gibi zayıf ve bakımlı kadın ister. Çocukla zorlayıcı bir süreç ama eşini tekrar kazanmak istiyorsan yapman gereken bunlar 
(10 puan) tarafından
Teşekkürler çok güzel yazmışsınız.dogru yapicam
(240 puan) tarafından
Ne demek canım inşallah düzelir eşin ve çok mutlu bir aile olursunuz
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Eşimde bir ara öyle oldu 1 buçuk ay sonra felan düzeldi şükür eskisi gibi neden yapıyorlar hiç bilmiyorum ama akışına bırak sende onemseme kaçan kovalanır 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
5 cevap 115 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansell (339 puan) tarafından soruldu

380,100 soru

11,378,893 cevap

34,864 kullanıcı

...