0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar geçen gün kaynanam eşimi aradı bizdede arkadaşımla nişanlısı vardı işte demişki size gelicem misafirlerine hoşgeldin diycem eşimde demiş ki şimdi yemek yicez bende dedim ki niye öyle dedin geri aradım dedimki anne gel buda dedi ki gelmiycem işte ben kendimi zorla mı çağırtıcam hiç siz arayıp çağırmıyonuz bende tamam dedim yanımda arkadaşım var dı uzatmadım neyse ertesi gün yine aradım çağırdım bakarız falan dedi geldi gelmez olaydı bir başladı arkadaşıma gelin beni sevmez de bizi istemez de soğuk dururda arkadaşımda herşey karşılıklıdır dedi bende dedim sende beni istemiyorsun falan kavga etmemeye çalışarak kendimi savundum ama aşırı morelim bozuk rezil oldum şuan çok doluyum  onun evi yeni beni eski evine koydu tutturmuş bize gelin bize gelin evi yeni ya onu gösterecek arkadaşımda dedi ki ben arkadaşıma geldim gerek yok dedi şimdi ben nabıyım :(

8 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla keşke ısrar edip çağitmasaydın  ne işi var onunda gençlerin arasında sanki
(774 puan) tarafından
Ah canım bilsem böyle olucağını çağırmazdım
(1,343 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum şöyle insanları ne var yani bırak insanları kendi hâline bazen diyorum yaşlandıkça bizde öyle olmayız inşallah yoksa arkamızdan böyle konuşurlar tabi
(774 puan) tarafından
Öyle kız Allah böyle etmesin
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hata sende ne diye çağırıyon arkadaşın akıllıymış bari
(774 puan) tarafından
Valla öyle
(2,393 puan) tarafından
Bi daha misafir varken çağırma en iyisi bu ders olsun şimdilik
(774 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım baya ders oldu
0 oy
tarafından

Cagirmasan cagirmadi der cagirinca da pisman eder. Utanmaz

(774 puan) tarafından
Ayy sorma çok moralim bozuk
tarafından
Bosver takma ya esin ne guzel cagirmamis sen nedn cagirdin ki yaranilmiyo demekki bosver takma arkadasinda seni biliyossa soeun yok
(774 puan) tarafından
Biliyor canım beraber büyüdük biz
tarafından
Yani bosver o zaman takma ya
0 oy
(3,027 puan) tarafından
En sevmedigim şeylerden biridir. Evime gelen misafire neden başka biri hoşgeldin demeye gelir ki çok saçma. He ailem gelir o zaman eşimin aikesj gelip hoşgeldin desin bişey demem. Ama arkadaşım gelmiş şahsen rahatsız edilmek istemem. Gençlerin arasında ne işi varsa sanki. 
(774 puan) tarafından
Kız hadi onu geçtim niye arkadaşımın yanında beni küçük düşürüyorsun
(3,027 puan) tarafından
O zaten tam sinirden çatlamalık olay. Allah sabır versin. Rabbim dağına göre kış veriyor işte. Ben olsam kavga ederdim. Huyumu bildiklerinden kayınbabam bile gelin iyiliğine iyi hoş ama kızdırmamak lazım der.
(774 puan) tarafından
Öyle valla Allah bana çok sabır versin
0 oy
(678 puan) tarafından
Arkadaşın gidince beni rezil ettin niye öyle şeyler söylüyorsun de ben zaten çağırmazdim  ne gerek var BANA gelen misafirle yaşıt değilsin de misafirin yanında ayıp ettin de üste çok hata bende ama de yinede arayıp cagirdim de yazık de bu sa abana ders oldu sağol de bidahada yolunu kapamış olursun 
(774 puan) tarafından
Doğru kız ne güzel yazmışsın
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bosver arkadasin senin yerine cevaplari yapistirmis. Hic bozma moralini o zaten oyle yapmaya çalışıyor. 
(774 puan) tarafından
Evet morelim bozuluyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Keşke  cagirmasaydin  eşin  cagirmamis sonuçta 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım öyle valla
0 oy
(774 puan) tarafından
Post yukarı çık 

İlgili sorular

0 oy