0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
19 haftalık hamileyim. 4 gün felan oldu nefes alamıyorum.En çok uzandığımda böyle oluyordum.Şimdi ayakta duruncada nefes alamıyorum.Tansiyonum felan normal.Kimler böyle oldu bu haftada ?

3 Cevaplar

0 oy
(27,338 puan) tarafından

Allah korusun korona şüphen varmı

(4 puan) tarafından
Yok canım öyle birşey. Sanki zaman ilerledikçe nefes almamda sorun oluyor.Diğer hamileliğimde 30 haftasında başlamıştı.Ama bu hamileliğimde erken başladı
(27,338 puan) tarafından
Hmm anladım geçmiş olsun
(4 puan) tarafından
Çok tşk ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben surekli yatiyodum doguma kadar cok agrilarim oluyodu is canimdan kiymetlimi  diye yatiyodum . Hic hatirlamiyorum cnm nefes alamadigimi
tarafından
Bende ilk gebelikte cikmamisti 20 haftalikken yok gibiydi karnim ikincide hemen cikti. Ilk gebelikmi seninki
(4 puan) tarafından
Üçüncü gebeliğim canım
tarafından
Masallah cnm
(4 puan) tarafından
Allahım tüm hamile olan kızlarımıza sağlıkla bebeklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(270 puan) tarafından
Benimde öyle oldu doktorum korona olabilir misin dedi bende hayır dedim o zaman kansızlık dedi direkt hemen kan değerlerime baktı 11 in altı çıkarsa serum takarız demişti hemen 2 şişe kan serumu verdiler değerlerim yükseldi nefes darlığımda geçti. İlerleyen aylarda karın çok büyüyor yatamıyorsun nefes alamıyorsun çok normal ama henuz bu ayda kan değerlerinle ilgili olabilir seninde.Bi doktoruna danış bence.
(4 puan) tarafından
Kan değerlerime bakıldı canım.Kansızlığım varmış.ilaç yazdı bana ve D3 de çok az çıkmış bende onun içinde ilaç yazdı.Yoğurtun içine bir şişeyi katıb yiyorum.
(270 puan) tarafından
Muhtemelen nefes darlığında kansızlıktan. İlaçlarını düzenli kullan ihmal etme rahatlarsın inşallah.
(4 puan) tarafından
İnşallah canım♡

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 418 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 207 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu

378,225 soru

11,320,190 cevap

34,765 kullanıcı

...