0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Yeni evli bir kadın olarak soruyorum. Nerden başlamalıyım? Duvarları neyle silmeliyim? Tavsiyeleriniz nelerdir?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben domestos genel temizlik karistiriyorm heryeri onunla siliyorum pırıl pırıl oluyor 
(1,352 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep mutfaktan başlarım cnm duvarların yağlı boyami
tarafından
Bence mutfaktan basla ben hiç duvar silmedim zaten boya silinen değil badana boya yapılır halı yıkanır yorganlar havalandır. Cam kapı silinir ben haftalık yapıyorum baharda ise Hali yikatiyorum koltukları siliyorum öğle
(1,352 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Duvar ve koltukları hep arap sabunu ile silerim. Hem de ev güzel kokuyor onun kokusu ile. Duvarı da paspas ile siliyorum kolay oluyor. Bence temizliğe mutfaktan başlanmalı. Her gün bir oda detaylı temizlenecek şekilde yapınca daha güzel oluyor
(1,352 puan) tarafından
Halıları yıkamaya verip mutfaktan başlıyorum o halde. Koltukları bende haftada en az 1 arap sabunuyla siliyorum da duvarları hiç silmemiştim teşekkür ederim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Her hafta dip köşe temizlik yaptıgım için bahar temizliği falan gerek kalmıyo silersem Bi camları siler tülleri yıkarım
(119,809 puan) tarafından
yok baci ben her gece yapiyom evim mis gibi ,☺☺☺
(25,223 puan) tarafından
Olsn bende yapayım ver paramı
canin sagolsun laa gel kahvemi ic ne istersen verrim sana
(25,223 puan) tarafından
Ah ulan sen İstanbulda olaydın ben sana gelirdim he
keskee bee
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Benim ev ter temiz:))yeni yapdim temizlikk.kutfagin perdesini yikarim bir.
(1,438 puan) tarafından
Once yagli olan yerler varsa oralari temizlee.sonda difarlari sil.dolaplarin icini disini sill.perdeni yika .ben halisine gibi sildimm.ben her hafta silerim .mutfahi esim bana sile sile bir sey birakmadin diyor;))
(1,352 puan) tarafından
Halıları direk yıkamaya vercem. Duvarlarda yağlar var onları nasıl temizleyebilirim
(1,438 puan) tarafından
Ben yazin veriyorum yikamaya.ama kendimde silerim.duvarlarinda Faberlikin yag sokucu deterjani var suya doker yikarimm
tarafından
Yağ coz ***
(1,352 puan) tarafından
Teşekkür ederim herkese
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben önce baza altları tüm çekmeceler ve dolap içlerini portmanto  içine kadar hallederim eskileri ayırırım temizler yerlestiriririm  sonra da oda oda başlarim  cami silerim duvarını yerini vs. Tozunu alırım avizesi filan  siler odadan çıkarım  o anki ruh halime göre bazen mutfağı en başta temizlerim bazende en son bu şekilde 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 239 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde Meltem033 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
1 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.