0 oy
238 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından
5 gün önce sezeryan ile doğum yaptım ama o günden beri ağlıyorum resmen bebeğim enemiyor göğüs ucunu tutamıyor ilk 2 gün süt gelmedi diye mama verildi şimdi biraz geliyor süt ama yetmiyor sağıyorum makine tüm sütü çekemiyor göğüslerim açıyor artık acıdan birşey yapmak istemiyorum sürekli ağlıyorum artık çok yoruldum bebeğime yetemiyorum mama vermek istemiyorum ne yapacağımı şaşırdım 

5 Cevaplar

0 oy
(319 puan) tarafından
Bende aynı durumları yaşadım 10 ay önce artık deli damgası yedim sürekli ağlıyordum.  Çok zor bir durum.  Tez zamanda atlatırsın inşallah 
(1,084 puan) tarafından
İnşallah ama hiç sanmıyorum bilmiyorum artık ne yapacağımı
(319 puan) tarafından
Geçiyor geçiyor benim geçtiyse herkesin geçer.  Sabret biraz
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim sütüm 15 gün sonra geldi akşam memeye alırdım sabaha kadar memede dururdu uyandıkça emerdi aynı zamanda mama takviyesi yaptım 1 ay boyunca ben oturur pozisyonda uyurdum eşim başımızı beklerdi sırd bebek emsin süt insin diye şükür 15 gün sonra tamamen geldi sütüm 1 ayın sonunda mamayı kestim sadece emdi 10 aylık oldu hala emer şükür. Göğüslerine krem sür hep emzir gerekirse memede tut gece gündüz emin ol sütün gelir canım ❤️ 
(1,084 puan) tarafından
Memeyi almıyor alsa kendisi emse süt düzgün gelecek zaten ama almıyor sağıyorum ama böyle giderse gelen süt de gelmeyecek artık
(25,224 puan) tarafından
Hadi ya tüh inşallah tutar canım :/
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sabret gececek bugunler sakin ol dinlenmeye calis hepimiz bu asamadan gectik bol bol.su ic surekli emzirmeye calis biberon kullanmamaya gayret et ve sunu aklindan cikarma herkes bu asamadan gecti sadece sen degil ve bu gecici birsey Allah yar ve yardimcin olsun
(1,084 puan) tarafından
Mecbur veriyorum biberon aç kalacak çocuk geçmicek hiç bişey
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Kuzummm bende 11 gün önce doğum yaptım bebeğim 2 gün küvezde kaldı o sezeryan yarasıyla be kadar cok yürüdüm emzirmek için pes etme biz anneyiz herşey yoluna girecek emin ol <3

(1,084 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sabır canım zor dönemler ama geçecek bende 36 haftalik dogum yaptım bebeğim ememiyordu emme yutma yetisi tam gelismemisti her yolu denedim pes etmedim öncelikle sakin olman gerekiyor ne kadar gergin olursan stres yaparsan o kadar zorlaşır durum göğüs ucunu parmaklarının arasına sıkıştırıp o şekilde bebeğine ver ve bir parmaginla da alttan çenesini destekle mutlaka arada parmağını hareket ettir olmazsa da sıkıntı etme sabret öğrenir mutlaka 
(1,084 puan) tarafından
Olmuyor herşeyi denedik elimden tek gelen sağıp vermek

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 553 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Kizlarm (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde edak36 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu