0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (1,310 puan) tarafından
En alt katta oturuyorum balkonum cam boydan boya ve daha iki gün oldu sildim yıkadım düzgünce üst komşu şimdi halılarını çırptı aşağı balkonuma siz nasıl tepki verirdiniz yani ne desem bilmiyorum insanları da kırmak istemiyorum ben mi yanlış düşünüyorum buna tepki vermek yanlış mı ben ne yapayım şimdi 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kızarım 

Ben.balkon demirlerimi bile silerim yikamam 
-Reklam-
+1 oy
(119,355 puan) tarafından
en gicik oldugum sey yaa allah sabir versin altta oturanlara
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Ama mecbur kuzummmm yani bile bile çöp  atmak olmaz ama napsin kadında  temizlik  olmuyo yoksa
(1,310 puan) tarafından
Ama onun temizliği beni kirletiyor sa çok üzülüyorum ya moralim bozuluyor böyle olunca. Çocuktan dolayı çok zor temizlik yapıyorum bende
(2,728 puan) tarafından
Zor kuzum ama iste bi arkadaş  gun belirleyin demis cok mantıklı  ama herkeste  ayni gun temizlik yapamazki
0 oy
tarafından
Ana avrat duz giderdim ama en ustte ben oturuyorum
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Gelip izin alması lazım komşum halı cirpicam müsadeb var mı ben öle yapıyorum iniyorum aşağıya senin yerinde olsam.kizarim 
(1,310 puan) tarafından
Ay çok güzel olur ya keşke öyle yapsalar o zaman hiç kızmam biliyor musun
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Güzelce konuşup halı kilim çırpma günü belirleyin bence. Kavga etmeden çözmeye çalışın komşudur ne de olsa
(1,310 puan) tarafından
Yok kavga etmem anlayışlı insanlar çok şükür ama moralimi bozuyor ya bu durum
0 oy
tarafından
Benim ev sahibimde her camdan silkeler 50 defa uyardım bir hafta silkelemiyor sonra tekrar devam ediyo onun yüzünden kaç kez yorgan yastık örtü yıkadım. Cam açmıyorum gaz kış. Dedim ev rutubet olursa ben mesuliyet kabul etmiyorum eşyama zarar gelirse rutubetten dolayı zararımı sen karşılarsın. Ama yok yine aynı 
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Tabii ki tepki veririm apartmanda yaşamayı bilmiyorsa gitsin müstakil eve taşınsın gidip söylerdim senin yerinde olsam iki gün önce yıkayıp silmiştim senin sayende battı şimdi ne yapacağım diye tekrar yapmasın şimdi susarsan bir daha yapar
(1,310 puan) tarafından
Çok titiz insan komşum ama onun titizliği beni kirletiyor aşağıda ne yazık ki
(2,750 puan) tarafından
Tamam işte canım bak ne güzel yazmışsın bana git aynısını söyle senin titizliğin benim evimi kirletiyor de
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Sitede yasak o yüzden öyle bişey olsa site yönetimine şikayet ederim 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Çikarim yukari sacindan tutar asagi getirim bune yaa derim 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Bağırırım çağırırm kalbini kırarm efendi gbi haber vercek gün belirlicek yoksa huyunu bilir kavga çıkar
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Eski binada yan komşum alt komşuyla polislik olmuştu en son:D hali silkmiyordu da bizim yukarı tüm ne pislik varsa atıyordu saç kağıt kalem açacağı r0 kere uyardım yok en son çıktım bir daha çok atarsınız sana temizletirim polisi de arıyorum dedim o sıra eşim aradı iniyordum polisle konuşuyorum sanmış yöneticiye çıkmıştı bir daha da olmadı :D

0 oy
(15,244 puan) tarafından
Apartman olarak bir prncere yada balkon seçilip bu işlemler yapılabilir. Herkes kabul ederse sıkıntı olmaz.
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ay anneme yıllardır 2 kedi tüyü salliyo kavgada ettim ama bildiğini okuyo
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Yani bir yerde haklısın ama napsın ki üst katta oturan temizlik yapmasın mı. Camın kapın açık olur içeri girer evin batar haklısın. Ama camına toz geliyo diye laf etmek ne bilim değişik sonuçta yoldan da toz geliyor. Bişey silkelemek camını batırmaz bence 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allahtan en son katta oturuyorum da öyle derlerim yok yoksa çok kavga ederdim 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Genelde aşağı bakıyorlar çamaşır v. s varmı diye sonra cirpiyorlar 
0 oy
tarafından
Valla benim ust kadın bir sıcmadığı  kaldı tepemize allahın cezası temizmiş de titizmiş bir halı çarpıyor benim balkon kıl içinde kalıyor
0 oy
tarafından
Bence apatman olarak 1 gunu secin hali sirkeleme vs. Mesela pazartesi sadece o gun sirkelensin onun disinda da sirkelemek yasak olsun eski apartmanda oyleydi. Biktiydim resmen en iyi ben anlarim 
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Allahtan binamız 2 katlı da sadece ev sahibimle ben varız o ust katımda hiç sorun yaşamıyoruz çok şukur. Burda boyle sorunları okudukça sinirleniyorum cidden Allah yardımcınz olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 965 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.