0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Hic kiymetini bilememisimmm o gunlerin pişmanlığını atamiyorum kafamdan cocuk gorsem özenip bakiyorum 

Simdi cok ozluyorum cokkk sizde boylemisiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(8,447 puan) tarafından
Bilmem pek degilim yaşadım çocukluğumu
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Hic ozlemiyorum iyi ki evkenmisim cocugum olmus tarlaya gidiyoduk sabajin köründe koyde anneannmle kalmak isterdim izin yok hic ozlemedim simdide cikip kartopu oynayabilirim sokakta ip atlayabilirim artik sinirim kural koyamim yok sonunda 

Ama oyunlar da oynarsik her gun okuldan gelince vs güzelliği kadar zordu benim icin ** nedense guzel kisimlari hatirlamamakta direniyor beynim :)
(7,791 puan) tarafından
Ay bide okul vardi okul basli baslina cocukluktam soğuma sebebi
0 oy
tarafından
Küçükken buyumek istiyodum büyüdüm simdi de cocuk kalmak istiyorum ama malesef bu olmuyo
0 oy
(389 puan) tarafından
Küçükken büyüyüp dertlerimizin azalmasını isterdik bilmezdik ki büyüdükçe dertlerimizde yasimizla beraber büyüyecek:( evet çok isterdim küçük kalmak çocuk olmak bir kere ben kışın buz gibi banyoda duş alıp sonra sobanın önüne geçip kurulanmayi özledim hee bir de pazar günleri sadece duş alırdık sobanın üstündeki suyla önlüklerimiz de kurulanirdi karşımızda istemediğimiz halde o soğukta zorla bakkala gönderilirdik en büyük derdimiz buydu bizim meğerse daha ne dertler varmış da bunu çok gormusuz kısacası ben çocukluğumu baba evimi özledim annemin Layla çorbasını özledim keşkek yemeğini özledim ayy duygulandim göz yaşım pıt
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bende valla :ermm:.    

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben hıc ozleyemıyorm hep kavga falan silmek mumkun olsa hemen silerim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde heygirls (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.