0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Hanımlar gündüz bur şey yok aralıksız uyuyor ama gece yattığınız zaman sürekli ağlayarak uyanıyor ağlayarak dediysem gözden yaş gelmiyor çağırıyor sadece delircem artık hanımlar sınır krizleri geçiriyorum artık geceleri sürekli bagira bağıra uyanmasını istemiyorum artık bi çözüm yolu biseyi yok mu bunun gerçekten geberiyorum artık kendimi öldüresim geliyor hep hamileyim üstelik 4 aylık oğlum 9 buçuk aylık olacak normal mi hala uykusunun böyle sürekli bölünmesi ne zaman düzene girecek yemin ederim gücüm kalmadı yemin ederim ya

6 Cevaplar

+2 oy
(470 puan) tarafından
Böyle delirecektin krizler gecircektin madem niye az daha büyümesini beklemedin hamile kalmak için....cocuk hasreti çekenler var isyan etmeyin yapmayın Allah aşkına yaaaa
(1,137 puan) tarafından
Özür dilerim sana sormadan hamile kaldigim için.  Boş yapma duyar kasacaksan başka posta göç et . Hamile kalırken böyle sıkıntılar yoktu . Ama olur da 3.'yu düşünürsek sana sorucam söz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erken pes etmissin. Daha küçük atağı var diş dönemi var valla 11 aylık oldu hala geceleri bağırarak uyanır. :)
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Uyku eğitimini düşünebilirsiniz. Ben pek hoşlanmasam da bazı bebeklere gerekiyo. Sebebi doymuyor olabilir çok susuyor olabilir. Azıcık işese hulanıyodur huylu bebek olabilir ya da gündüz çok uyuyordur gece uykusu fazla geliyordur artık büyümüş gündüz çok uzun uyuyunca gece bazen böyle yapıyolar 
0 oy
(802 puan) tarafından
Bizimki 19 aylık hala öyle malesef geceleri öyle uyumak istemiyolar 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Seninki hamilelik psikoloji 

Ama oda bebek yani 9 aylık düzene girer merak etme sabır sabır sabır gece bağırınca seni istiyor kendini güvende hissetmek istiyor elbet geçecek 
(1,137 puan) tarafından
Bunların farkındayım aslında da ne bilim delircem gobi hissediyorum çok zorlaniyorum bir de hamileyim tek başımayım kimsem yok evden çıksam da bi insan yüzü görsem deyim yok yani hiç br şekilde evde hapis hayatı yasiyor gibiyim onun da bi piskolojik baskısı var ne bilim kafam gidik galiba benim
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Benim oglan 19 aylık oldu hala oyle uyanıyor 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 101 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 101 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,813 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Pembe_li (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 216 göst.

378,336 soru

11,324,136 cevap

34,775 kullanıcı

...