0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (352 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bu platformda kendilerini ne kadarda çok bilmişlik ve agresiflikle yorum cevaplayan insanlarla uğraşmaktan bıktım gerçekten kocasına kaynanasına laf geçiremeyen burda hırsını çıkarıyor burda hepimiz hamileyiz hepimizin sıkıntısı var anlayışlı olmak yerine şımarık insanların tripleri tiksindirici bende boşanmaya kadar geldik ama yinede sakinliğimi koruyorum bu nr ya
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık içerik.

21 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Noldu kız hayırdır 
(352 puan) tarafından
Ya yorumlara bakıyorum birbirini yiyen linçleyen ne kadar çok insan var zamanında bende sigara içen kadına tatlı dille destek olduk bi kadınla diğerleri kadının anneliğini bile sorguladılar bırakamadı sigara yüzünden çok değişik insanlar var ve bunlar gibi daha neler neler
(13,202 puan) tarafından
Ben de içiyorum ilk defa söylüyorum burada da şimdi. Zaten sezeryan oldum emzirmedim de anne değil miyim ben şimdi. Sürekli bir konuda yiyorum ben de alıştım artık
-Reklam-
+4 oy
tarafından

Burasi birbirimizden fikirler oneriler tavsiyeler almak icin,sohbet etmek dertlesmek icin,mutlulugumuzu paylasmak uzuntumuzu paylasip arkadas edinip dostluk kurmak icin,bilmediklerimizi ogrenmek yardimlasmak icin var. Ama bazilari bunu unutuyo. 

tarafından
CUNKI TATLIM BEBEGIMI ALET ETTI DIYE POST ACIYOSUN HETER YETER SABIR DIYORUM BAK BEN SENIN BEBEGINI FALAN ALET ETMEDIM DUS YAKAMDAN DUSSS. OOF ACIKLAMA YAPAMICAM GORENLER BILIYO ZATEN NE YAZDGMI BEBEGKNI ALET ETTIGIM YOK ALLAH SIFA VERSIN INSALLAH DEDIM HADI BAYY
tarafından
Şöyel söylim o posta belki az yaşayan kadın vardır ama benim bebeği le ilgili yaşayan Bi sürü anne vardır senin bebeğimi katman mantıksız o yüzden her posta beni belşrtmene gerek yok
tarafından
Her posta derken ya he he ya ok tmm haklisin tmm
(15,751 puan) tarafından
Ayaz ve prensesim bu iki oldu
tarafından
Tmm cnm Bnm kapatıcam bebeğimle ilgili açmıştım buarayı gerçwktende baya şeyler öğrendim ama Bi sorun olursa hastaneye götürücem  ALLAHA emanet olun
+1 oy
(3,276 puan) tarafından
Klavye delikanlısı çoğu onların bura stres atma platformu
(352 puan) tarafından
Aynen valla yaa
+1 oy
(8,081 puan) tarafından

Ben bazen kocisime miyavliyorum bazen de kükrüyorum o ana bağlı :D  konu ne canim

tarafından
Hic gulcegm yoktu ya :D
(352 puan) tarafından
Yerim seni hahaha kız bakıyorum yorumlara ne kadar çok linçliyorlar insanı gerçekten bak
(8,081 puan) tarafından
Hep gül inşallah ☺☺
Bende gördüm az önce canım gerçekten yazmak için yazılmış bir yorum vardı o heralde
(6,681 puan) tarafından
Nolmuş banada soyleyinnn?
(352 puan) tarafından
Çok şey var ya burda var  gebelik bölümünde var amann
+1 oy
(135 puan) tarafından
Birde puanı yüksek olunca kendini bisey zannedenler var onlara ayar oluyorum sevda mesela en yüksek ama bi o kadar bence mütevazı 2 bin 3 bin olmuş havayı bi görcen buranın sahibi 
(352 puan) tarafından
Hahahahah sevda mı :) alemsin o bizim herşeyimiz kız
+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Burda populer olmazsan linc yersin ben onu anladim. Yenilerin hic sansi yk yazik onlara hemen atlıyor lar. Cinsellikle ilgili birsey sorsa yeni gelen ne ahlaksizligi ne edepsizligi kalıyor. Ama puani yuksek sevilen biri sordugu zaman gulucukler oneriler kimse laf yok. Veya biri evime misafir gelcek diyor corona var coronaaa  atliyorlar ayni sekilde puani yuksek cok yorum yapan biri sorunca direk menu onerisi. 

Sirf bu gibi seylerden bu uygulamadan aşırı soğudum. Insanlari asagilayan hemen ilk yorumu atayim diye sacmalayan kisiler kaliteyi düşürüyor canim. Sen de onlardan birine denk geldin sanirim ama coronadan beterler hic bitmicekler..
(2,266 puan) tarafından
Ayy ne güzel özetlemişsin ya tamda böyle
(12,498 puan) tarafından
Ağzına sağlık
(7,412 puan) tarafından
Kesinlkle canim adamina gore muamele yapiyorlar burda
(352 puan) tarafından
Canım ben denk gelmedim ama şöyle bir kadın sigara içiyordu onu linçlemişlerdi bebeğini kaybetmişti linçlediler ne bileyim ya kadınların anneliğini bile sorguladılar yazık günah ya
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Kız dur sakin ol ne oldu anlat hele 
(352 puan) tarafından
Başa sabitledim oku kız
(14,080 puan) tarafından
Okudum sen kimseyi takma boşver onlar çok mükemmel ya ondan öyleler inan burda öyle şeyler dönüyor ki aklın almaz
Kim bilir neler yiyip içiyorlardır da burda yüzleri tutmuyor söylemeye
(352 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısın ama cidden biraz merhamet ya ilk defa gebe olan insanların cahilliğinden faydalanıp linçliyorlar yazık günah
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Hayirdir ne oldu
(352 puan) tarafından
Başa sabitledim sevdacımmmm
(352 puan) tarafından
Oku üşendim yazmaya hehehe
(119,533 puan) tarafından
Kiz demin biride beni lincledi ☺️☺️☺️avukatlarim varmis elestiriye acik degilmisim
(352 puan) tarafından
Nerde kız görmedim
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bugün çok var o tiplerden özellikle 
(352 puan) tarafından
Aynen gına geldi kız
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Haaha baslik cok iyi ... hayirdir ne oldu 
(352 puan) tarafından
Dimi hahahahah aman nolsun insanlar egolarını tatmin etmek için daha ilk defa gebe olan insanların cahilliğinden faydalanıp linçliyorlar bende destek çıkıyorum bu kez kabak benim başıma patlıyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Amaannn ne takıyon sende 
(352 puan) tarafından
Ama böyle kadınları eziyorlar ya gerçekten çok zoruma gidiyor burda gebe Bi kadını kimsenin üzmeye hakkı yok
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Şakşakçıları cok ya heyecan yapıyorlar kalp kırmak egolarına iyi gelıyo
(352 puan) tarafından
Kesinlikle çok güzel söyledin
0 oy
tarafından
Katılıyorum. Cedele giren linç tayfa içinde geçerli bu söylemler. Karşıma gelseler iki çift laf edemeyecekler burda bam bam  :) 
(352 puan) tarafından
Aynısını yazdım bugün bunu artistlik yapıyorlar burda
0 oy
(921 puan) tarafından
Ne oldu kim suclu kim.ne yapti
(352 puan) tarafından
Bazı insanlar burda haklı haksız insanları linçliyorlar bıktım bu şımarık insanların triplerinden
0 oy
(84 puan) tarafından
Aynen birde pusuda bekleyenler var biri bir konuda haksız olsun da lincleyem diye dolaşıyorlar. Millet haklı yada haksız içini döküyor tatlı dille yanlış yapıyorsun da diyebilirler ama yok illa sataşmak istiyorlar. 
(352 puan) tarafından
He kız olur olmadık linç yazık günah yav
0 oy
(536 puan) tarafından
Noldu kız sakin ol
(536 puan) tarafından
Noldu gene kız o kadar postlar aynı olmaya başladı ki hangisi olduğunu şaşırdım
(352 puan) tarafından
Ya sürekli var özellikle bu anne sohbet bölümü deil diğer gebelik sitesinnde kadınları çok linçliyorlar
(536 puan) tarafından
Aynen bı terslemeler var bende fazla post atmaya başladım yine mi sen yazmıştı biri isteyen istediğini paylaşabilir sorabilir bence hani tersleyince rencide edince ne geçiyorlar ellerine merak ediyorum açıkçası.
(352 puan) tarafından
Valla hatırlamıyorum canım
(536 puan) tarafından
Boşver canım ben önemsemiyorum açıkçası
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Yazık napsınlar işte burda kendilerini bişey sanıyorlar çapsızlar 
(352 puan) tarafından
Acizler aciz gebe bayanların zafiyetinden faydalanıyorlar
0 oy
tarafından
Bı çarşıya gittim geldim ayol neler kaçırdım sjsjjsjs
(352 puan) tarafından
Hehehe aşkım yaa
tarafından
Anlat bebeğim hmn bnde linç edeyim onları
0 oy
(747 puan) tarafından
Valla kuzum okudukça psikolojim bozuluyor ya bizde öyle olursak ya bende öyle şeyler yaşarsam diye hamile halimle düşünüp kendi kendimi yiyorum
(352 puan) tarafından
He valla ya insanları gerçekten anlamıyorum ya ben burda bi gebeyi neden üzeyim ki sırf egom tatmin olsun diye
(747 puan) tarafından
Dertleşmek istiyolar anladım ama o hallerine bizde üzülüyoruz.Gidemiyolar oturup çekiyolar :(
0 oy
tarafından
Haklısın valla çok üzülüyorum biri birini linçlediğinde
(352 puan) tarafından
Bende :( dayanamayıp bende yazıyorum sonra onu bırakıp bana yazıyorlar
tarafından
En iyisi bulaşmamak valla :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 570 göst.
0 oy
49 cevap 2,470 göst.