0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Niyetim kimseyi kırmak değildi bebeğimi alet edecek kadar söylendi gerçekten de şöyle bişey var yüksek puanlı biri o yorumum yapsa linç yemezdi admşne yazdım ve kapatıyorum kimseyi kırmak değildi hakkınızı helal edin 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,584 puan) tarafından
Helal olsun da senin yaptığın yorumda çok saçmaydı kızda biliyordu hastane deil fikir alıyor herkes burda herşeyin paylaşıyor duzguncene yorum yapabilirsin bebeğini de katmadi kötü bişey söylemedi kadın 
tarafından
Konuyu hic acmayin kizlar bosverin zaten. Herkes ne yaotigini ne dedigini biliyo farkinda fazla uzatmaya kasmaya gerek yok
tarafından
He o post mu başlığı görmüştüm ama açmamıştım ilgi alanım olmadığı için. Hosumuza gitmeyen postları görmezden gelsek daha iyi olur
(14,079 puan) tarafından
o tür postlara yorum yapmıyorum buda benim çizgim kizlar herkes istediğini yazar sorar
Eğer fikri olmayan da yorum yapmasin o posta girip kaos yaratmasın şahsi fikrim.
(13,202 puan) tarafından
Ben bilgim olduğu halde yapmadım güncel fiyatları bilmiyorum diye.
(351 puan) tarafından
Benim postum deil kız bende bunların konularını bilmiyorum ben gebelik bölümünde biri ile tartıştım post açtım meğer bunlarda tartışmış
-Reklam-
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Fiyatını bilen yazardı zaten ne gerek vardı öyle bir yoruma?
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ah ah burası herkes birbirini kırıyor lincliyor küçük düşürüyor 

Bi bilseler kimse kimseden üstün değil...
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Amaan çokta şey yapma konuşur konuşur susarlar tanımıyosun etmiyosun boşver
0 oy
tarafından

Bebegini kikse alet etmedi bunu soyleyemezsin. Ve burda insanlar birbirlerine puana bakarak yazmiyo emjn ol rahat ol. 

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ya bugün biraz fazla kırıcı yorumlar gördüm 
0 oy
(536 puan) tarafından
Noldu sorun ne
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Ben gordum tum yorumları ama yazmamistim. Kusura bakma canimda kimse bebegiini katmadi gayet mantıkli bise dedi. Burasi hastane degil ozaman onu sen neden soruyosun dedi. Burda senin bebegini alet ettiler diyemezsin cokl farkli bi konu o. Baska tarafa cekmeyin lutfen. Arti sizin yorumunuzun yanlis oldugunu gelen tepkilerden anlamaniz lazimdi zaten.

Ama su konida katılyorum canim senin yazdigin yorumu puani yuksek sevilen biri yapsa eminim asla tepki almazdin. Bu konuda hakkini yiyemicem
tarafından
Cnm benim bebeğimle ilgili şimdi bir sürü anne yaşamıştır ama o soruya gelince yaşayan vardıt ama o kadar değil ynai bebeğimi katması mantıksız
(7,410 puan) tarafından
Yok canim sen yanlis anladin onu. Bi konuda cok soran yada az soran olabilir. Onun sordugu soruyuda ben bi cok kez gordum. Yani sirf  bu yuzden niye soruyosun diye yargılayamayizki bak bosuna canin skildi seninde. Kadin kadina ortamda sorulacak bi soru sonucta
tarafından
Neise cnm zaten dediğim gibi gerçekten puanınyğksek biri yazsa uyarı verilmez linç yemez ama ben yazdım diye uayrı verildi linç v yapıldı zaten hastane değil bebeğimle ilgili bir şey olursa hastaneye gidicem
0 oy
(119,248 puan) tarafından
İyide beni neden lincledin elestirye acik degil falan dedin 
tarafından
Senin için demedim post sahibine dedim
tarafından
Orda belirttim zaten kusura bakma
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Burası hastane değil diyen sen mıydın
0 oy
tarafından
Yine bir olay kaçırmışım noldu
0 oy
(15,651 puan) tarafından

Kusura bakmayın da gitmeye yer aramayın sen ona o sana söyledi sen gitmeyi tercih ettin insanları zan altinda bırakmayın herkes burda dusuncesini söyler tek taraflı değil ama işinize gelmeyince tek tarsf oluyor

Sende başkasına linç edilecek şekilde ters yorum yaptın o kişi gitti mi ? 
gitmeni gerektirecek bi durimda yok 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 393 göst.
0 oy
13 cevap 533 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Oflu61oflu (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 373 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 641 göst.