0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Ayın 28inde sezeryan olucam 2 3 gün öncedende anestezi doktoruyla görüşmem istendi fakat benim herhangi bir bilgim yok görüştüğümde benden ne istiycekler ne yapıcaklar özelde doğum yapıcam ne gibi ücret ister istemez mi bir bilgim yok neler oluyor kızlar bilgi verir misiniz? 

6 Cevaplar

0 oy
(4,443 puan) tarafından
Paket almadin mi canim hastanenin sezeryan fiyatini sor soylerler anestesi mayene ekg rontgen kan tahlili ister
(1,018 puan) tarafından
Yok onları aldım canım ama ücreti daha vermedim vermeye gittiğimde anestezi doktoruyla görüşüceksiniz dedi bende o zaman sormayı unuttum ne yapacaklarını onu soruyorum.
(4,443 puan) tarafından
Yazdim canim ekg rontgen kan tahlili iştr anestezi dr
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kan alirlar canım.  Bide anestezi doktorun kullandigin ilac bi rahatsizligin falan var mı  diye sorar bide genel.mi spinal mi olacak onu konuşursunuz 
(1,018 puan) tarafından
Peki bunlar için ücret ister mi?
(3,950 puan) tarafından
Özelde kan tahlili icin isterler canım.  Ama doğum  paketi oluyormus onun icinde kan tahlili icinde ucret varsa odemezsin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim hastaneye gittiğinde danışmadan dogum ücretini öğrenebilirsin ben 2 sezeryan oldum ikisinde de anesteziyle görüşmedim doktorumla konuştum anesteziyle de o konuştu o yüzden neler ister pek bilgim yok..ama eşimden biliyorum  fıtık ameliyatı olmuştu anestezi ondan kan tahlili falan istedi..bende de doğumdan 1 hafta önce doktorum istemişti kan idrar tahlili oda kendi anesteziye göstermisti
0 oy
tarafından
Benim aynı gün belli oldu sezeryan olcagım 300 küsür tahlil parası verdik 2 yıl önce
(1,018 puan) tarafından
Şuan daha pahallıdır o zaman ben gitmeden sorayım onlara pakete dahil mi değil mi gitsem ne kadar ücret ödeirm diye.
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kan alacaklar doktor kağıt verecek onu anesteziye vericeksin sana sorular soracak ilaç kullanıyo msn bişeye alerjin var mı vs diye 

Ücreti de hastaneden çıkarken ödersiniz ama en son gittiğinde mutlaka doktora yada sekreterine sor doğum ücreti ne kadar diye 
(1,018 puan) tarafından
Doğum ücretini biliyorum onu dediler bana dedikleri doğum ücretini verdiktem sonra anestezi doktoruna gidiceksiniz bende unuttum niye gidicem gidince ücret vericek miyim onlara yoksa paketemi dahil diye.
(4,875 puan) tarafından
Canım çıkış yapıldıktan sonra ücret ödenir. .
Onlara ücret vermezsnz sadece soru soracak size spinal mi genel mi istiyorsn panik atak var mı ağrı kesici vs alerjin var mı diye sorar sadece sonra o kağıtla yatış günü gel der. Bu kadar
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ayy aynısı bana da oldum bomboş bı kağıda ismini filan yazıyor herhangi bi şeye alerjim var mı diyo o kadar imzalayıp yoluyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 241 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Neslihan11_11 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
0 oy
13 cevap 316 göst.
3 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

379,441 soru

11,358,020 cevap

34,833 kullanıcı

...