0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kendime bakmayı çok seviyorum giyinmeyi süslenme fln evde eşim olunca açık giyornurum tişört tayt falan biri gelince hemen kapanirim su aciklarin giydiği pantolonlar kot bide siyah yumuşak pantolaon oluyor siyah çok beğeniyorum bel üstü kot pantolon şimdi gözüm onda var iki tane alıp evin içinde giymek istiyorum eşim olunca sonra düşünüyorum boşa para harcamak istemiyorum çok kararsızım durumu çok iyi biri deilim şükür kendimizi idare edebiliyoruz siz giyiyormusunuz sizce iç giyim gecelik pantolon bu tür seyler gerekirmi eşim daha çok hoşuna gitsin diye allmak istiyorum eltim kızdı boş şeylere para harciyorsun gecelik tayt tişört bırak beyenn böyle beyensin diyor ama ben üstümde her şeyi görsün ki dışarda gordumu hoşuna gitmesin benimde üzerimde görsün istiyorum sizce bosmu ben kapaliyim sadece ev içi eşim için 

39 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Erkekler zaten nette yada tvde gördüğü kadınların kıyafetlerine dikkat ederler..seksi görünene bakarlar çok nadir erkek var bakmayan..iyi yapıyorsun tabii( şu klavyeye de sinir oluyorum 2 harf eksik yada hatalı yazsam birleştiriyor art arda yazıyor)
tarafından
Aynn ben anlıyorum eşim baya bı hoşuna gidiyor gözleri fln deisiyor ama korkudan bakıyor (:
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla ama.asla.bos degil çoook iyi yapıyorsun canım 
tarafından
Ablamda söylüyor al giy o tür şeylere paraya kıyma cimrilik yapma gözü dışarı kaçmasın kendine bak diye ama bayada ise yarıyor çok hoşuna godiyor
tarafından
Aynn asla paraya kıyılmaz o tur şeylerde baskalarina bakicagina sana baksın
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Hevesiniz varsa alın giyin tabiki. Eşiniz de begeniyorsa evde ona giymenin ne zararı olacak. Bayılıyorum ben sadece eşi için süslenen hatunlara. 
tarafından
Valla cnm eşim işten gelene yakın hemen susleniyorum  sırf onun için kolarimi bile alıyorum bütün vücudumu alıyorum dışarda pürüsuz kadın görünce benim karım pasaklı demesin demeki abartmiyorum eltim.abartiyorsun diyo hep
(1,012 puan) tarafından
Hiç de abartmıyorsun bence. Ben de çok severim eşime suslenmeyi. Normalde de süslüyümdur ama yalnızken ev halimiz meçhul. Ama eşim geleceği zaman 15 dakikada hazirlanirim. Yaşlanınca zaten çok yapamayacagiz. Kocisler kendilerini değerli hissetsinler.
tarafından
Haklısın cnm en iyisi
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Bisa fikcak para ayir kenara al bnce mantikli dusunuyorsun canim
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Neden boş olsun ki eşin seni öyle gördğkçe seviyorsa diğer hallerşnden de memnu sa sıkıntı değil bence
0 oy
tarafından
Sen seviyormussun esinin de hoşuna gidiyorsa niye boşa gitsin ki kullanıyorsun sonuçta alıp kullanmasan israf olur
0 oy
tarafından
Altı kıskanmış ") hahahaha ben e durumun varsa al cabim böyle şeyler ask-i diri tutar hem sende kendini daha iyi hissedersin bu sekilde 
tarafından
Aynn çok iyi hisediyorum kendimi cnm (:
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bana göre boş valla 
(49,831 puan) tarafından
gecen sene esime kestirdim sağolsun ege kiyisi gibi ***** kesti o bagis olmaz yine uzadi yine kestircem alıyorlarsa uzatrim biraz daha ayni yere mi bagis yaptin canim
(3,212 puan) tarafından
Evet saçım saçın olsuna yapmıştım o zaman amerikan hastanesine yollanıyordu şimdi nasıl bilmiyorum sonra hep kısa kullandım hamile olunca uzadı doğumdan sonra eşim hep uçlarından aldı.
(49,831 puan) tarafından
ne güzel seninde kalbin cok guzel ❤️
(3,212 puan) tarafından
Bir kişinin yüzü gülse kâr :) yarın kimin ihtiyacı olur belli mi rabbim kimseye uğratmasın...
(25,223 puan) tarafından
İkbal ondan ağrır kıx
0 oy
tarafından
Eltin öyle dicek tabi güzel giyin mi dicek sana 
tarafından
Ben ona söylüyorum giy bakımlı ol.diye oda desin istiyorum aman valla ben kendi bildiğimi yaparım kocamın neyi sevip.sevmedigini ben bilirim.
tarafından
Aynen sen kendini bilirsin bence böyle harcamalar boş değil insanın evde bakımlı güzel görünmesi için  harcanan paraya çok acımamak lazm
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Kiz kiskanccccc eltiiiii seni birak kiz giysinn .giy canim bence kocaya giymek de bi nevi yatirimdir:D

tarafından
Hahaha(:
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bende aynı bahsettiğin şekilde eşime hazırlanırım herşeyi denerim gözüne sokarım kendımı nıye mahrum kalsın ki.. Eltinin ne haddine o ne karışıyor kı valla ben terslerdim yani 
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Yo boşuna değil tabiki ama ben genelde evde şort kapri tarzı şeyler giyiyorum pantolon giyince eşim çıkar onu da rahat otur diyor =)))))))) zaten şimdi de karnım burnumda sadece bazı geceler gecelik giyiyorum o da ikimiz de gülüyoruz :D 

tarafından
Giymek lazım ya ben svererim gözü bende olsun hep
0 oy
(413 puan) tarafından
Eşine karşı düşündüklerinde çok haklısın ona güzel görünmek istemek tabi ki hakkın ve asla boş değil.ben de fiziksel olarak pek cazibeli değilim ama eşimin yanında ona özel giyindiğimde gözleri ışıldar. Ben de değer gördüğümü hissederim o da kendini değerli hisseder. Eğer bütçenizi sarsmayacak bir şeyse al bence. Ama zorlarsa veya benzerleri varsa evdekiler ile yeni kombinler denemeye çalış :) 
tarafından
Yok cnm pek dışarı çıkan biri deilim haftaya çıkıp almak istiyorum deisik şeyler
(413 puan) tarafından
Eltin biraz kıskanmış sanırım :) ayrıca herkes aynı değil o öyle seviyordur sen böyle. Evinin mahremiyetinden ona neymiş. Pehh
tarafından
Aynn ne bilim sürekli söylüyor ona vereceğin parayo eşya al basaka bişey al ama. Ben hiç bişey eksik etmm encokta ona önem veriyorum bakımlı olmaya
(413 puan) tarafından
O onun hayat anlayışı işte. Kendine de değer vermiyor muhtemelen o yüzden eşyaya yatırım yapıyor sen kendine yapıyorsun tek fark bu :) hani kenara koy parayı kötü günde lazım olur dese mantıklı olarak akıl veriyor diyeceğim ama eşya al ne ya hiç bnaa göre değil :)
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bunda yanlış birşey yok bence 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Tabi ki boş değil adamın karnını doyurduğun gibi gözünü de doyurman lazım 
tarafından
Çok güzel söyledim karnı doyuyor gozununu doyurmaya çalışıyoruz
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Bende aynı senin gibi yapıyorm herşeyi giyerim evde hiçbirşey de aklı kalmasın diye 
tarafından
En iyisi cnm napalim elimizden kacmasinlar (:şaka kız
0 oy
(237 puan) tarafından
Ya gözü dışarıya kaçmasından ziyade hoşnut olsun hoşuna gidiyor diye yspmak daha mantıklı ne  bu köpekmi yapmayınca gidicen yaparsan kalcak mı :D
0 oy
tarafından
Kiskanc karı deseydin
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Doğru olan bence senin yaptığın zaten 
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Çok iyi yapıyorsun boşver milleti. Iyi olsa eltin olmazdı zaten adı elti iste boşversene. Giyin tabiki.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 484 göst.
0 oy
15 cevap 369 göst.
30 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kaan22 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,629 puan) tarafından soruldu