0 oy
1,006 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar nasıl birlik ve günlük rutininiz. Nasıl neler yapıyorsunuz 

21 Cevaplar

+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Kız herkesmi ayrı oturuyor 
(1,352 puan) tarafından
Bu devirde çok az birlik oturanlar
(1,217 puan) tarafından
Bana denk geldi galiba 2 yıldır çekiyorım
(1,352 puan) tarafından
En baştan kabul etmeseydin keşke Allah yardımcın olsun
(1,217 puan) tarafından
İnsan aynı eve gitmeyince bilmiyor bide akraba olunca bide eşim dedi ilk sorunda kiraya gideriz nerdeee bekliyorum ki üst kat yapılsın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
3 ay dayanabildim. En sonunda tası tarağı kocayı alıp kendi memleketime geldim jfjd
(1,217 puan) tarafından
Bu devirde bi ben dayanmışım demekki 2yıl
tarafından
Valla iyi dayanmışın 2 yıl helal olsun
(1,217 puan) tarafından
Halada oturuyorum ya sabır bende ayrılırım bigün
tarafından
İnşallah.
+1 oy
(813 puan) tarafından

3 katlı müstakil evde kaynımla eltimle oturuyorum sayılırmı ? :)

(302 puan) tarafından
Yok  öyle beraber yemiyoruz ama özel bisey olursa hep bırlıkteyız yani eltımın cocukları benden çıkmazlar hiç mesela baş başa bişeyde pikniğe felan gidemeyiz:((((((
(813 puan) tarafından
Bnde hamileyken eşime yürüyüşe gidelim parka flan diyodum birkaç kez abimlerede söyleyeyim hep beraber gidelim dedi gttik sonra yine dedi bende her yere böyle cümbür cemaat mi gtcez, tek gidemiycezmi bir yere dedim sonra tek gezmeye başladık neyse ki oğlumda doğdu 3 kişi geziyoruz artık :)
Biz bir yere gidince eşimin abisi bir milyon kez arıyo bu arada kaynanam o benim
tarafından
Ay yok valla benim eşim beni 1 kere bile çıkarmadı :(
(813 puan) tarafından
Niye çıkarmıyo insan kalabalıktan bunalıyo valla
Biz yemeği ayırdık ta görmüym yüzlerini pek rahatım valla akşama kadar oğlumla ilgileniyorum rahatım tek başıma
Dışarıda artık ben demeden kendi diyor bazen gidip bir hava alalım diye
tarafından
Aynn öyle valla çok haklısın
+1 oy
tarafından
Sabah kalkıyoruz iş güç yemek. Sonra işte ben tüm gün odamda arada kızımı çıkarıyorum uyanıkken oynuyorlar falan. Onun dışında oturup doğru düzgün muhabet etmeyiz.. 
(872 puan) tarafından
Beni anlattın kız :) aynıyız
(1,217 puan) tarafından
Ev içine girmiyormusın canm tv cay bide laf etmiyolarmı
tarafından
Gün içerisinde zaten televizyon açılmıyor salonda. Görümcem çocukları var ona bakıyor bendee iş güç vs ne varsa yapıyorum yapılacak birşey kalmadıpı zaman odama geçiyorum. Oturup aattlerce dedikodu yapmayı sevmem
.. Zaten ısınamadım her geçen gün gittikçe soğuyorum o yüzden en iyisi odada olmak :)))
(1,217 puan) tarafından
Kız benmk heran dibimde olsun istyo bi dakka gitsem ne yapıyon içerde der
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Birlikte otururken hamileydim ben bir şey yapmazdım sadece tozları alırdım arada bir ev süpürürdüm her şeyi kaynanam yapardı kızım doğduktan sonra da ikimiz yaptım ama yemekleri hep kaynanam yaptı 
0 oy
(82 puan) tarafından
Ben birlik oturmuyorum şuan ama oturdum ilk evlendiğimde kahvaltı temizlik yemek çay VS derken yatma zamanı geliyordu şükür 1 buçuk yıldır kendi evimizdeyiz
0 oy
(119,326 puan) tarafından
1 sene dayandim ömrumden 10 senem gitti ama ☹
(1,217 puan) tarafından
Ben 2 yıldır oturuyorum
(6,825 puan) tarafından
Seni zombi ile aynı evde düşünemiyorum
(1,217 puan) tarafından
Zombi kim canım :)
0 oy
(319 puan) tarafından
Allahım bin şükür çok şükür bir degilim. 
(1,217 puan) tarafından
İnşallah bende ayrılırım ya valla 2 yıldır gına geldi
(319 puan) tarafından
Insallah canim rabbim hakkinda hayirlisini versin
(1,217 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canm
0 oy
(228 puan) tarafından
5.5  yıldır dahada  olacak  galiba...ana  işin  tuhafi  ev  benim  onlar  evimin  üstüne geldiler
(228 puan) tarafından
Nişanım için gelmişlerdi  O zaman  eşim ev almıştı Ailesi komple geldin ben onları Onları istemediğimi söyledim Onlar da bana biz sadece düğüne kadar kalacağız düğünü yaptıktan sonra Gideceğiz dediler Yani kandırdılar açıkçası Hakkımı helal etmiyorum
tarafından
Bacım o şekilde ev senin olmuyor ki ev yine onların oluyor sen kimsin ki ayy sinirden bayılacam şaka gibi ya yalan da yalan olsa bu kaynana milleti böyle ama ev senin değil ev kocanla ailesinin zihniyetleri böyle işte
(228 puan) tarafından
Aynen o şekilde bir görümcemin evimden geleyim çıktı Kayınvalidem evimde öldü cenazesi hepsi üçük Görümcem edepten evlendirdim şu an 2 kaynım kayınpederin var büyük ihtimalle Onlar da benim evimden damat olarak çıkacak yine her şey eşimin hatırı diyerek geçiştirdim ki bir de ev benim ama hakkım helal değil İstedikleri kadar bu evde kalsınlar Hakkım Helal olmadıktan sonra ne yaparlarsa
tarafından
Aynn öyle valla haklısın resmen gasp etmek gibi olmuş :(
(228 puan) tarafından
aynen  öyle    allah  herkesin  gönlune  gore  versin
0 oy
tarafından
Ben ayrı eve geldim 7 saat mesafe var arada birlik kabul etmezdim sanırım 
0 oy
(667 puan) tarafından

7 yıl oturdum 2 senedir ayrıyım şükür:angel:

0 oy
(461 puan) tarafından
Yok ki olmicakta evin ilk ve son geliniyim ohh no elti no dırdır 
(1,217 puan) tarafından
Bende tek gelinim başka elti vs yok ondan mecbur ben bakıyorım
0 oy
tarafından
Benim halam var canm benle yasit o kaynanasiyla yasiyo ve onun kadar rahat hayat yasayan yok herkes imreniyo.3 cocuk yapti arka arkaya cunku kaynanasi ve kaynibabasi o kadar iyiki anlatamam halamin tek sozune bakiyorlar bir de cok zenginler kiz ne derse ikiletmezler halam sadece dogurdu kaynana ve kayinbaba buyuttu cocullari. Gece cocuklar kaynana ile yatar halam kocasiyla rahat yatsin diye ama halam cok iyidirr 6 yillik evli daha bir defa en kucuk kavga yapmadilar cok sasiriyoruz onlari oyle gorunce
(51 puan) tarafından
Kaynana kafa dengıyıse ıs kolay ama eger kaynan eskilerden neler cektıyse daha dogrusu cektıklerını sureklı ortaya koyuyorsa iste naparsa napsın bır insan dayanamaz ya sonucta o zamankiylr bu zamn aynı degil imkanlar aynı degil insanlar aynı degil
tarafından
Evet cok dogru halamin kaynanasi biz bile gidince kadin bize pervane oluyo resmen cok kafa dengi cok temiz kadin dunyada bir tane daha olduguna inanmiyorum :)
0 oy
tarafından
4 buçuk sene oturdum 4 aydır ayriyim ve benim kaynana kayınpeder+ 6 görümce vardı evde olan 2+1 evde hep birlikte yapıyorduk işte tabi hamileyken daha az yapıyordum 
0 oy
tarafından
Bende Birlik oturuyom bazen iyi bazen kötü genellikle can sıkıcı 
(1,217 puan) tarafından
Ay bende ya sıkıldım artık bende eşimle özelim olsun istyorum
0 oy
(51 puan) tarafından
Zor cok zor bide ben eltımle oturdum eltımın 4 cocugu 3 bekar kaynın eltım kocası kısın kaynanmla kayınperım geliyordu evde 3 artı 1 dusun yanı yrnı evlisin evlilik ne bilmiyorsun bı anda kendinı bu kadar kalabalık bıyerde buluyorsun ustune ustluk 17 yasındaydım sukur ler olsun 2 yıl bırlıkte kaldık gercekten bazen diyorum ıyıkı ayrılmak varmıs simdi kocamla 3 yasında kızımla ıkıncıyıde yolda mutlu mesut yasıyoruz Rabbım isteyen herkese versin kim ne derse dersin bırlıkte oturunca emanet gibisin senın evin degıl senin duzenın degıl
(1,217 puan) tarafından
Kesinlikle senin evin değil bi poşetlik nedir yerini değiştim hemen değiştirdiler
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben oturuyorum 2 senedir. Herşeyi ben yapıyorum temizlik yemek küçükte bir kızım var. Ama birlik oturmak hayatımda en büyük pişmanlığım. İnşallah bikac aya ayrı eve cikacaz. Rabbim kimseyi birlik oturmaya mecbur birakmasin. Başkasıyla aynı evi paylaşmak okadr sıkıntılı ki...
(1,217 puan) tarafından
Yaa bende 2 yıldır oturuyorum ama malesef ayrı olamayız tek gelinim başka oğulları yok
(872 puan) tarafından
Ben de tek gelinim canm eşim tek erkek evlat ama bizim durum farklı;) benim kaynanam bencil ev üstünde bizi istemiyor istemedi bugüne kadr
(1,217 puan) tarafından
Keşke benide istemese kovsa
0 oy
tarafından
5 yıl dayana bildim 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Kaynanam beni kaldiriyo sabah kendim geç kalkıyorum kahvaltıyı hazırlams oluyo kahvaltı ediyoruz hep beraber snra kaynanam çocuğa bakiyo ben evi topluyorum kaynanam yemek yapiyo bazen bazen ben yapiyorm öyle yani 
(1,217 puan) tarafından
Senin iyimiş canm
(1,578 puan) tarafından
Evet valla çok memnunum Allah herkesin gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Ben sabah 7 buçukta kalkardim ev sil süpür çay çorba sofra tuvalet lavabo sürt balkonları süpür akşam yemeği derken hoop yatak vakti olurdu artık bu kadar sıkıntıda değilim çok şükür

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 993 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 526 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 697 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.