0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

bu ilaçlarla ek mama ile diyete başlıyorum günde bir öğün ekmeksiz yemeğim var öğlen bir tane meyve yeme hakkım ve bol su kayınvalidem bunları kullanarak kilo verdi sıra bende dün 81.7 ydim şu an 80.5 basaricam her hafta da sizinle paylasicam

image

12 Cevaplar

+2 oy
(1,343 puan) tarafından
Bunlar sağlıklı şeyler değil
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Oysaki biraz spor ve diyetle saglikli kilo verebilirdin. Vücuduna kimyasal sokmadan.
+1 oy
(17,937 puan) tarafından
Bizde bilirdik bunlardan almasını ama çok zararlı ekmeği kes ekmeği şekeri un tuz bol su spor az porsiyon yemekler
+1 oy
tarafından
Hayatindan seker ve ekmegi cikarirsan zayiflarsin zaten bu kadar seye gerek yok
0 oy
tarafından
Para işi bpzuyor
0 oy
tarafından
Güle güle gitsin yağlar kuzum bu işe yaramassa ben curcumin 500 ile bir haftada 4 kilo verdim tavsiye ederim internetten bakabilirsin ❤️
tarafından
Bilgi verir misiniz acaba
tarafından
Kuzum akşam yemeğinden yarım saat sonra yoğurta karıştırarak yiyorsun yağ tutumunu engelleyip yağ yakımı kolaylaştırıyor fiyatı da uygun internetten bakabilirsin kuzum içeriği zerdeçal zencefil propolis yani bitkisel içerikli
tarafından
Teşekkürler canım :)
(10,107 puan) tarafından
Kız curcimin 500 zararli degilmi peki nasil bisey. Bide 1 haftada 4 kilo vermissin geri aldinmi
0 oy
tarafından
Forever  inanilmaz saglıklı bir ürün çok ucuz da degil hiç bir ürünü agrı kremini kullandım demir eksikliği için hap kullandım %80 %90 ı aloveradan oluşuyor bitkisel ürünler inşallah tesirini görürsün 
0 oy
tarafından
Bune kız bebek miyiz biz mama yiyelim
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Dr sormadan kullanma bak kaç kişi bu tür ilaçlar yüzünden rahatsız oldu hatta öldü bile 
0 oy
(119,629 puan) tarafından
Bunlari alcana diyetisyene gitsen daha iyi olur
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Herkese iyi gelmiyor bunlar canm kafama göre kullanma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 146 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,039 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 118 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...