0 oy
557 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,326 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Fotolar gitti...!!

Kizlar 62 kilp ile hamile kaldim 72 ile  dogum yaptim. Dogumdan 20 gun sonra falan 67 idim. Suan 68 kiloyum boyim 1.67 h3rkes iyi verdin.bisey kalmadi  diyor ama. Bu gobek var aslinda ne zaman gider. Emziriyorum.  Bol su iciyorum. Beslenmeme de dikkat ediyorum da aksamlari acikinca yiyorum sbaaha kadar sekerim dusuyo cunku. Gecede emzirdigim icin. Bebegim dhaaca 2 aylik. Ekmek yemeyi tamamen kessem sutumu etkiler mi.? Napmaliyim ? lAlahima sukurler olsun sagligimiz yerinde. Onu düşünerek takmayayaim Kafayı diyorum da . oturunca katlaniyor sjnir oluyorum

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zayıfsın yani ben göbek göremedim şaka gibi ya 
(5,721 puan) tarafından
Şimdi zorlayıcı hareketler yapssn canım zarar olur dikişlerine korse kullandınmi
(1,326 puan) tarafından
40imdan sonra bu vakte kadar kullandım bilac gun once çıkardım canim. Cok skiyodu. Aniden acı saplaniyordu karnima. Korseden diye dusundum cikardim
(5,721 puan) tarafından
İyi yapmisisn cnm boşver rahatsız olduysan
(1,326 puan) tarafından
Aynn canim biyerde görmüştüm bağırsakları mi ne yapıştırıyor yazmışlardı korse icin. Bnde korktum çıkarttım aniden acı ağrı çekiyordum cunku
(5,721 puan) tarafından
Doğrudur canım sağol da olur hepsi hareket yaparsn zamanla
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Aman kız boşver benimki de aynı seninki gibi dünyalar tatlisi bı çocuk getirdim onun için herşey katkaniriz anneyix biz ❤️
(1,326 puan) tarafından
Oyle canım şükürler olsun da. Boyle giderse emzieyorum diye daha cok kilo da alirim diye korkuyorum. Dikkat etmem lazim ama pekte edemiyorm
(1,584 puan) tarafından
Bende emzirmiyorum ama hiç dikkat etmiyorum ya sıkı bir diyet girmem lazım sen daha erkensun 6 ay sonra egzersiz yapman lazjm
(1,326 puan) tarafından
6 aya ben 10 kilo daha aldirim  :D  i salla almam da  . havalar isinsa biraz biraz yuruyus te yapabilriz aslinda kizcemle
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Doktorun görüş izin verirse evde egzersiz yapabilirisn
(1,326 puan) tarafından
Sagol canim bi danisayimda sanmıyorum :/
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Kiz ben 58le hamile kalip 85le doguma giren kadınım:D suan 62kiloyum bende vermek istiyorum 
(1,326 puan) tarafından
Napcaz yani birazını vermişim dogumda da iste kalanlar da göbekli .
0 oy
tarafından
Kız göbeğini op başına birak:) nerde sende göbek ben normal doğum yaptım 9 ay oldu 5 aylık hamile gibiyim .. benim böyle olsa öpüp basima koyacam
(1,326 puan) tarafından
Canim ilk doğumdan çıktığımda benimde öyleydi 6 aylık hamile gibiydim. Kızımın adi ravza hilal  esime dedim. CCanim ravzayi almislar hilali birakmislar galiba dedim adam güldü saglik olsun dedi de. Sardım 40 im çıkana kadar.  O etki ettik bayağı ama bunlar kaldı. Korse taktim 40 dan sonra bu zmanaa kadsr korse de artik bunaltti çıkarttım.  Vericez inşallah da nasil iste
tarafından
Benimde o zmn doğumdan bı gün sonra eşim görmeye geldi il dışındaydı dedi hani doğum yapmamissin
(1,326 puan) tarafından
Hahahaha güldüm kusura bakma :)
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Rahatladım şuan göbeği göremiyorum diye azıcık kalmış oda gider bebis küçük daha ekmeğide kesseniz hiç problem olmaz ben kahvaltı harici hiç yemiyorum ekmek hiçte etkilemedi sütümü
(1,326 puan) tarafından
Keseyim o zman zor olacak ama benim için once kepekliye baslyim yavaştan keseyim olmadi.  Sagol canim inşallah gider
(2,486 puan) tarafından
Evet ekmeksiz yapamam diyorsanız azar azar kesin ama göbek için yüklenmeyin egzersiz felan olarak dikisleriniz tazedir daha ağriniz olur
(1,326 puan) tarafından
Aynen canim doymam yani. Egzesize zzaten suan vaktim yok. Eylul kadar eritmeliyim  göbeği. Çünkü ekimde ise baskiyca oturarak çalışıyorum hep kalir
0 oy
tarafından
O kadar çok göbeğin yok ki takma bence bunu kafana 
(1,326 puan) tarafından
Var cani ye i foto ekledim
0 oy
tarafından

Zorla gobegini cikarmaya çalışıyosun bn simdi bi foto atarsam görürsün göbeği  :D

tarafından
Gordum de  o  gobekcik  bille degil dogum yaptin yani olacak o kadar
(1,326 puan) tarafından
Yaaa oyle mi diyosun canim. Ssagol o zam  gider inşallah eylule kadar onunda gitmesin lazim. Ekimde işbaşı yapcam. Oturarak çalışıyorum yapışır kalır valla
tarafından
Oo gider tabi cnm bisey kalmamış zaten
(1,326 puan) tarafından
Sagol canim valla herkes ayni şeyi demisti. Birazdan linc edecekler de gelir. Sen nispet mi yaoiyon diyenlerde çıkar gelir. Ben halime sukredip gızlıyım bari postu
tarafından
Aynn:))
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Buda karinmi beni bı gorsen:woot:kiz bişey yokki o kadarcikda olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgiumt (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 286 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 377 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı