0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlar 3 ay oldu korona olali ve suan koku duyum geliyor ama cok kotu kokuyor sogan biber salca olsun hamile degilim test yaptim :d

5 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Evde sürekli dumanlı koku vardı bende, şimdi de 1 ay önce eve söylediğimiz yemeğin kokusu geliyor. Çok garip bu koku karmaşası
tarafından
evet oyle tiksindirici bir koku mide bulantim yok korktum bugun daha 5 aylik bebegim var dikkat de ediyorum cok şükür yok oyle bisey
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben de suan koku tat alamıyorum alınca ben nasil olcam bakalim
tarafından
ay vallahi cok kötü kokuyor yemek kokulari disarda yedigim bile tuhaf hamilelikteki gibi degil
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Ay aynı ben bende ağustos ayında oldum şimdi yeni geliyor sigara aynı kömür gibi geliyor kokusu bana salça farklı herşey farklı bide üstüne hamileyim çok kötü durumdayım. İnşallah düzelir koku karmaşası çok kötü 
tarafından
insAllah canim valla cok kotu bende hamilemiyim acaba diye korktum 5 aylik bebegim var daha kucuk dikkkat de ediyorum
0 oy
(64 puan) tarafından
Aynen canım bende 6 ay oldu ama hiçbir şeyin kokusu eskisi gibi değil kekin kokusu bile sanki yanık kokusuymus gibi geliyo çok değişik
0 oy
tarafından
Ay evet halen de  öyle  midem bulanıyor ikisinden

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 192 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (903 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 401 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
6 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Demetkaftanli (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
3 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

377,885 soru

11,310,544 cevap

34,744 kullanıcı

...