0 oy
1,257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Zaten işinden dolayı 4 gün şehir dışında 2 gün evde. Oda hep telefon. Yedi yirmi dört kadınları izliyor faceden. Yapma diyorum kırılıyorum diyorum bağırsam da olmuyor güzellikle söylesemde. Ben erkeğim diyor. Gözümümü bağlayayim diyor. Telefonda kimseyle konuşmuyor ona eminim kızlar. Hat dökümanlarini kontrol ediyorum sürekli. Ne bir gün bir aşkım demiş nede bir gün yaptığım işten memnun kalmış. Sabah kalkıyorum 2 bebeğime akşama kadar kendim bakıyorum evim deseniz jilet gibi tertemiz bir yerde bir leke yok. Her gün toz alır koltuk çeker her yeri dip köşe silerim. Hizmet deseniz kusur yok. Bugün 40 bazlama yaptım karnı yarık yaptım ona 4 demlik çay demledim akşama kadar. Karnı yarıgin yanına çorba 2 çeşit salata kabak tatlısı. Ardından meyve tabağı ve kestane pişirdim. 40 adet bazlama yaptım. Makinaya çamaşır at onları as. Çocukların karnını doyur ayrıca çokta bakımlıyim 52 kilo 1.64 boyundayim ondan yaş olarak çok küçüğüm ama hep mutsuz

34 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Esin başka kadınlara bakıyor ve sen hala herseyini yapiyorsun pes
tarafından
Napayim kimsem yok kime gideyim 2 çocukla
tarafından
Gidemezeen de hala hizmetcilik yapma bence bırak aç acikta kalsın görsün değerini bilsin hem ailen yokmu
(69 puan) tarafından
Madem yaptıklarınızı farketmiyor kıymetini bilmiyor neden kendini onun için harap ediyorsun bu erkekler internette sınır falan bilmez doyumsuzlar ya ellerinden düşmez telefon çoğu aynı valla. Yorma kendini inşallah istediğin gibi olur canım
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ben erkeğin ne yapayım dan sonrasını okumadım ilk örtünme emri erkeğe gelmiştir göz kapaklariniz örtünüzdür namahrem e bakmaktan sakının demiş yüce allah evet bazıları erkek ama adam değiller 
+1 oy
tarafından
Valla canım sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez . Birak o kadar yıpratma kendini . Valla evde yemeğimi yapabilirsem yapıyorum yoksa dışardan söylüyoruz.  
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bakimli olmak boyla kiloyla mi oluyor?
tarafından
Orda bakımlı olmak boyla ve kiloyla yazdığım bir metin göremiyorum? Bakımlı olduğumu ayrı kilomu ayrı boyumu ayrı belirttim
0 oy
(839 puan) tarafından
Kusuru kendinde arama bacım senin kocanın bazı tahtaları eksik 
tarafından
Evet kardeşim bende eminim artık ondan
(289 puan) tarafından
Kusuru biz hep kemdimizde ariyoruz oysaki me kadsr yanlis
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Bu erkekler afedersin madem memnun kalmiyolar neye evleniyorlar anlamış değilim. Allah yardımcın olsun canm
tarafından
İlgisiz oluşunu geçtim hep bağıra bağıra konuşur zaten günde 5 kelime konuşur oda her söylediğime karşı çıkarak mesela ben pembe çok tatlı derim hayır siyah der. Her şeye muhalefet
(1,318 puan) tarafından
Acaba çok mu yüz verdin de böyle oldu canm kendini bir halt sanıyor
0 oy
tarafından
Gözü ciksin ahlak.siz sende ne hizmetcilik yapiyorsin o pisli.ge hakediyor mu b.ok yesin 
tarafından
Evet yeni yatağa girdim
(3,794 puan) tarafından
B.k yesin :D
Şu erkek milletinin varya
0 oy
(16 puan) tarafından
Ben erkegim bakarm ne demek ya sacma cok sacma bu kadar da şimartma bence birak etraf daglsin birak tek cesit yap o zaman kiymetin olur
tarafından
Şımartmadim gidecek yerim ve kimsem olmadığını biliyor
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Bunun ne yaptığın işle ne bakımla alakası var kansız olursa bi insan yapack bişe yok Karaktersiz demekki eşin
tarafından
Evet hemde öyle böyle değil kuzum
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Anlaşıldı bunları yaptığın için seni umursamiyo ** yerine koyma bakiyim karaktersizi ne yapiyo sefsz deli oluyorum böyle erkeklere namuslu karıları evde neguzel tertemiz. Ama onlar onun bunun artığına bakar onları izlerler 
tarafından
Evet çok seviyor artıkları
(1,908 puan) tarafından
Sende ozaman onu insan yerine koymucaksin evde yokmuş gibi davranicaksin
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sem bukadar ugrasirken eşin ancak nankorluk yapiyo ve sende onun yaptığını yap bende kadinim de bakalım anlayisla karsiliycak mi al cocuklari git ailenin yanina sen onun hizmetçisi misin
tarafından
Ailem olsa zaten boşardim
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Peki kocana bunları yaparken, cocuklarının ruhunu doyurmayı kendi ruhunu doyurmayı akıl edebildin mi canım? Kötü niyetle ya da linç etmek için yazmıyorum bu adamlar böyle değişmiyolar ve sen ne yaparsan yap görmeyecek afedersin zıkkım yesinler... O adamı mutlu edene kadar memnun edene ladar kendini mutlu etmek için bi hobi edin bırak evin pia olsun kime ne, cocukların mutlu mu böyle sen ona bak????? 
tarafından
Çocuklarımlada ilgileniyorum oynuyorum kuzum kendimi 10 parçaya böldüm
(2,047 puan) tarafından
Bölme böyleleri için beklenti içerisine girmezsin kuzum seni de ana doğurdu bak onunla ilgilenme görmezden gel köpek olur peşine
(2,047 puan) tarafından
Kız gece yazdım ya nereye nasıl bastım hatırlamıyorum değişik olmuş evet :D
0 oy
(195 puan) tarafından
Belki de böyle olduğumuz için hizmetçi olarak goruyorlar bazi işler aksasa gezmemize tozmamaiza baksak daha degerli oluruz bizi o zaman görüyorlar biz onlarin gozunde anneleri gibi duruyoruz bence
tarafından
Evet beni annesi gibi görüyor
(195 puan) tarafından
Kendimize gelmemiz lazim güçlü durmalıyız biz anneyiz başkası icin degil kendimizi sevip kendimize eglenebilecegimiz alanlar seçmeliyiz  anlaş ailenden birileriyle samimi olduğun biriyle kafe ye git parka git bi foto çek paylaş görsün her gördüğünde evdeyiz bakici anne gibiyiz otelde kalsa yine bi konusmasi olur ama evde yüzümüze bakmiuorlar canim bende ayni durumdayim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kusursuz olmsys çalışmak en buyuk kusurdur... 

Sal gitsin bacım ne ugrasiyon  

Ustelik 2. Bir hat almak zor degil asla asla deme yibe de iyi düşünelim inşallah bu sey yoktur 

Sende kasma kendini begenkiyosa s. Gitsin 
tarafından
Ama e devletten baktım 2. Hattı yok
(7,791 puan) tarafından
Asla deme aldatıyor sa o kadinin adina hat da alabikir yapmak isteyene her şey mümkün
Ama inşallah yapmiyidur oyke bi sey
0 oy
tarafından
Kilonu ve boyunu belirtmişsin bu bakımlı olmak mı kilolu kadınlar mı aldatılınca genel de inanılmaz bir ayrım kendini gösterme çabasında olan yazın var herkes evinde aynı işi yapıyor zayıf olmak sana bişey katmıyor
tarafından
Of hayır neden bunu özelikle seçip önüme koyuyorsunuz bazı erkekler zayıf sever benim eşim kilolu seviyor mesela. Napayim kiloyu zayıfı ben. Bakımı ayrı belirttim boyumu kilomu yazdım he şeyden bir şey çıkarmayin
tarafından
Anladın mı benim eşim yüzüme karşı kilolu sevdiğini belirtti
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Bu erkekleri yağada yatır balada batır yine mutlu edemessin bacım ne hali varsa görsün 
0 oy
tarafından
Bi hikaye okumuştum 2 kadın arkadaş kocalarıyla tatile gidiyorlar eve geldiklerinde kadının biri hemen evi temizliğe girişiyor yemek yapıyor evine saçını süpürge etmiş ama kocasının gözü hep dışarda eviyle ilgilenmiyor. Diğer kadın da eve geldiği gibi ayy çok yorgunum hemen masaja kuaföre gitmem gerek kendimi çok kötü hissediyorum diyor ve akşama kadar eviyle değil kendiyle ilgileniyor. Bu kadının kocası da kendisine aşırı bağlı, gözü eşinden başkasını görmüyor. Tam kelimesi kelimesine anlatamamış olabilirim ama hikayenin ne anlatmak istediği gayet açık. Sen istersen kendini yerlere süpürge et erkeklerin istediği bu değil 
(7,791 puan) tarafından
Bende biliyorum  adamin ilki bi geliyo ev tertemiz bal dok yala yemekler fln mis ama kadin harap
2. Adam ece gidiyo evi b.k goturuyo ama kadin tass gibi duruyo
İlk adam ne kadini ne isi yormuyor 2. Adamsa karidindan baska sey goremiyo :D
0 oy
(69 puan) tarafından
Arkadaşlar lütfen beni kötü anlamayın yargılamayın çoğu erkek evet evi temiz derli toplu ister ama ev işiyle temizlikle onlar evdeyken zaman geçirince bunu istemiyorlar Bi ev hergün dip bucak temizlenmese de olur kendi çevremde 3 kadın biliyorum kocaları evdeyken hunharca ev işi temizlik yapıyorlar acayip dikkatli özenli yemek vs hepsini yapıyorlar biri yengem hiç işi bitmez diğerlerinden biri eşi onu aldatıyor biri de eve gelmek istemez gelince kadına kızıyor sanki evi b... Götürmüş deyip yanında durmak istemiyor karısı çok ev işiyle uğraştığı için neyse kesinlikle sözüm postu yazan arkadaşa değil sadece bunu paylaşmak istedim 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O işler fizikle, ya da bakımla olmuyor. Kendini bu kadar paralama. Olduğu kadar olsun . Sen böyle davranarak eşine yaranamazsin.  Aksine seni eş gibi görmek yerine hizmetçi gibi görür, evi de otel gibi kullanır. Eşin için bu kadar cabalayacagina çocuklarına vakit ayır. Ilgiyi hakeden o yavrucaklar. 
0 oy
(316 puan) tarafından
iyide boyunla yasınla cesıt cesıt yaptıgın yemeklerle temızlık le ne alakası war sorununuzn mukemelsın anladım sorun esinde ama konusmayı dene esinle konusurken de kendını 40 cest bazlama yaptım dıe metetme cnm problemlerinizi nasıl asabılcagınızı bir sorununun olup olmadığını islerin guclerın nasıl gittinı arkadasca sulama dısı sohbetle basla umarım cozersınız
(316 puan) tarafından
ayy Tsk edeım cnm bnm ya ben oyle kendımı bı halt sanayım kasayım falan filan sewmem neysem oyumdur ondan azda patawatsıızım ama dobrayım yanı kımseye gonlu olsun dıe yalan soylemem kuzum waktınıde aldım hakkını helal et He sonra karının bırı geldı dır dır anam o neydı deme :D
(316 puan) tarafından
aynen oyle cnm bana dert olcagına onlara olsun napım anam :)  duaların ıcınde cok saol kuzum ıns biran once gelır o gelene kadar dgurmucam bklıcem ay :) , sohbetin ıcın de saol cnm sıkılınca yaz laflarık nolmus :)
(316 puan) tarafından
Aylın bnde kuzum sımdı uyyum sabah erken kaldırcaklar ::( Allaha emanet tatlı uykular
tarafından
Kısacası yan gelip yatmıyorum akşama kadar ayaktayım yaranmaya çalışıyorum. Şimdi herkes şunu diyecek yan gelip yatsan ne olacak vallaha çok şey oluyor. Kayınbabam her gün gelip teftiş yapıyor ne pişmiş temiz mi pis mi vs. Kısacası hayat kadınlar için çok ağır yapmadığım zaman beni rezil eden bir kocam var. Yaptığım halde ne b*k yapıyorsun diyor.
(316 puan) tarafından
aferdersınde cnm sende oyle Bı adama yapıon He sanada gunah bırdaha gelmıxez askım bu dunyaya bazen esım bunu nıe yapmadın falan dıodu e kalk yap dıom elın nerene kacmıs a hıc laf soyletemem soyluo tabi gıne ama umrum deıl beyenmıosan kendin yap der gecerim cnm walla bak bazı erkege kaynanalara napsan yaranamazsın oyuzden bırak hıc takma omrune yazık ya ❤️ bnm ilk baslarsa kaynanam gelıodu bu boyle olmamıs boyle yap flan tmm annecım dıodum hele sen gel bı yap ben gorım sonra oyle yaparım anam gelıodu ewım pırıl pırıl yapıodu kawe yapıp ıcıoduk snrada :D baktı bas edemedi yıldı kadıncaz snra cokta ıyı anlasrdık Allah rahmet eylesin. dıcem oki herkezı mutlu edemezsin amannnnn de yapbı kahwe otur ıc senden degerı hıc bırsey yok

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 327 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 470 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 262 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 485 göst.