0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 dkka  emip uyuyor 2 aylik bu arada gogsum 

sis mesala 2 dkkada boşaltıyor doyuyor mu acaba çok kısa değil mi emmeşi bide gece uykusu düzene girdi acikinca agliyor emdiriyorum geri yatıyor ben emzirmeye kaldirimmi yoksa kendi acikinca mi emsin geceleri

5 Cevaplar

0 oy
(12,504 puan) tarafından
Gece kaç saatte Bi kalkıyor

Dr um gündüz en fazla 3,gece en fazla 4 saat demişti 
tarafından
Gündüz dedin gibi bazen 2 bazen 3 saate bir emziriyorum gecede aynı 2 buçuk 3 saate bir kendi agliyor emmek için emip uyuyor ama 2 dakka emmiyor tuvaletini sık sık yapıyor doyuyor mudur ki
(12,504 puan) tarafından
Yapıyorsa doyuyordur canım mideleri zaten cok kücük
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Kendi uyanıyor demişsin uyaaniyorsa kaldırma canım ama 2 aylık bebek 2 dkda doğacağını sanmıyorum göğsün bosaaliyorsa diğer göğsünü ver emmeye devam edip etmediğine bak 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kilo alımı için doktorum 3 aya kadar 2 saatte bir kaldır demişti kilosu gayet iyi olmasına rağmen canım.
tarafından
Ayy bende kaldirim oyleyse
(3,213 puan) tarafından
Kaldır canım gece hiç konuşma karanlıkta ışık açma sadece altını aç memeyi ver uyusun. Geceye gündüze de öyle alışır. Saat 8den sonra hiç iletişim kurma. Çok şükür oğlum hiç 8i geçmez uykuda 14 aylık.
tarafından
Işık kapalı konusmuyorumda geceyi gündüzu baya öğrendi geceleri çoğunlukla yatiyor bebeğim 2 aylik daha benimde 14 aylık oğlum var akSam 10da yatar sabah 9 da kakar gece hiç bi şekilde beslenmez şükür o akıllı yoksa ikisine nasıl bakarim
0 oy
(349 puan) tarafından
Benim 4 çocuğumda 5 dj emmezlerdi ama ayda ilk zamanlar 2 sonra 1 kilo alırlardı kilo alımı iyiyse doyuyordur
tarafından
Prematüre dogdu kilosu çok iyi
(349 puan) tarafından
O zaman yetiyordu ben hiç 5 dk emziremedim bile hep çok az emdiler öle sık ta değil
tarafından
Doymasa fazla emer doyiyor demek
0 oy
(4,386 puan) tarafından
Kuzum benimde bebisim 61 gunluk ilk ay 3 saatte bir kaldirdim geceleri  

50 gunlukken 2 ayri cocuk doktoruna götürdüm ikiside 4 5 saate kadar uyurlar bebekler uykuda buyur sarilik olmaz sekeri dusmez artık dedi uyandirma sakin bozulur duzenleri dedi bak iki ayrı doktor =) bende 4 saatten sonra kaldırıp zorla emziriyotum artik=) 
tarafından
Ayy içimi ferahlattin baya düzene girdi altini temizliyom emziriyom kendi uyuyor zaten

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 315 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 85 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu

377,382 soru

11,293,356 cevap

34,711 kullanıcı