0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından
Bebeğim sürekli emiyor gazını çıkarıyorum hem ağızdan hem alttan ama kusuyor hemen arkasına ve tekrar emmek istiyor doymuyor mu acaba sütüm yeterli olsun diye işimi gücümü yemeğe içmeye bağladım kilo alıcam şöyle böyle diye hiç aklıma gelmiyor umrumda bile olmuyor sabah öğlen akşam hatta bazen geceleri meyve yiyorum çerez filan yiyorum tatlılar tüketiyorum günde 3 litre su tüketiyorum doymuyor yeterli gelmiyor mu bilemedim ama herkes diyor çok emiyor fazlasını kusuyor aacaba doyduğu nu mu bilmiyor 2 göüsümde ki sütü de bitiyor ama yinede emmek istiyor yardımcı olurmu sunuz ilk bebeğim tecrübem yok :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazlasını atıyordur ya da reflusu vardır canım 
(731 puan) tarafından
Bende onu anlama dım fazlasını kusuyor ise neden hala aç gibi saldırıyor 2 gün öncede doktor muanemiz vardı gayet sağlıklı herhangi bir sağlık sorunu da yok dendi:(
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Emzirme canim fazla geleni kusuyordur zaten bi sekilde avut baska seyler yap uyut gezdir 
(731 puan) tarafından
Aç sanıp emziriyorum süt gelmedikçe de kızıp ağlıyor ama azıcık süt içse kusuyor şarapçı oldu iyice başıma :D
(3,950 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım hatta mama veriyordum halamın kızı var benden büyük  yetiyor ki kusuyor mama falan verme dedi hakikatende ondan kusuyormus. Ama surekli devam ederse doktora da bi sor canim senn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bgnvl410 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aami5 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aami5 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı

...