0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Bu durumu yaşayan var mı . Yemeye içmeye fırsatım olmuyor WC ye bile gidemiyorum zaten yalnızım iyice kafayı yedim

8 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
kokunu istiyordur üstüne bi giyik tişörtünü örtüver .40ı çıkınca değişir
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emzik versen cnm rahat ederdin biraz
(35 puan) tarafından
Emziği emiyor ama bişey gelmediğini anlayınca atıyor
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Evet kuzum 3 ay filan oyle oluyorlar. 
(35 puan) tarafından
İnşallah sonrasında düzelir
0 oy
(707 puan) tarafından
Doymuyor olabilir.
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Ne güzel iste sarilik olma riski yokk doktoruna danissaydin bide bu durumu 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bilmiyorum niye bu bebekler doğunca ilk günden kafayı yedim diyorsunuz

Bacım güzelce emzir bak işte teksin ayak altında kimse yok burda kaç hanım bebegiylr ev içinde bide dikişli onca iş yapıyorlar kaç tanesi dikişleri açıldı

Güzelce iliglen dinlen bolca ye bol ca emzir uzan dinlen kendine keyfine bak miss gibi yavrun dünyaya geldi ondan başka işin yok zaten 
(35 puan) tarafından
Eşim sürekli nöbette ve gurbetteyim bende sezeryan oldum çok ağır atlattım. Ve lohusa psikolojisi güya anne olacaksın sende nerde anlayış. Nerde destek . Anca köstek olursun.  Kötü yorumun sana kalsın.
(1,897 puan) tarafından
Ben sana kötü ne söyledim şimdi kafayı yedim diyen sensin bizde kafayı yiyeceğin bişey yok sadece bebiş le.iogilen başka iş çıkarma kendine diyroim
Ayrıca hepimiz bebeği tek bakıyoruz ben 16 yaşında doğurdum 3 ay eşim evde yoktu tek başına baktım kafayı da yemedik sen soru soruyon biz yardım ediyor sen ordan cemkiriyorsun
0 oy
(51 puan) tarafından
Yemek yemezsen suyunu içmezsen süt yapıcı besinler tüketmezsen sütün olmaz bebeğin yüksek ihtimalle doymuyor beslenmelisin
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canim doğduğundan emin ol günde 1 kere mama verebilirsin o uyurken sende karnini doyurur işlerini halledersin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 316 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
0 oy
11 cevap 263 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...