0 oy
1,159 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Biz eşimle bu aralar incir çekirdeğini doldurmayacak konular yuzunden cok tartışıyoruz 2 gun iyiysek 3. Gun muhakkak kizacak birsey buluyor ve kavga ediyoruz kavga sonrası da ben barışana kadar barışmıyor ve bende küs durmayı hiç sevmem için daralır biriyle küsken. Siz küs kalabiliyor musunuz en fazla kaç gün küs kaldınız

30 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Gun surmeyecek kadar kisa esim sayesinde kus kalamayiz
(274 puan) tarafından
Bizde eşim sayesinde günlerce kus kalıyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir ay ikimizde konuşmadık. Kaza geçirdi polis aradı. O gün bugün bı daha o kadar kusmedim. O hastaneye gittgim günü unutamam. 
(274 puan) tarafından
Kötü olmuş canım
tarafından
O yüzden sınır de olsam da küs kalmam kirildigimi sürekli söylerim.
0 oy
tarafından
Ee cnm o zaten her kosulda gidecegini bildigi icin küs kalıyo bi gotme bak nasıl geliyo
(274 puan) tarafından
Bu sefer gitmeyeceğim diyorum hep ama dayanamıyorum:(
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bizde bi ara 2 3gün küs kalıyoduk baktı benden atak yok kendi gelip konuşuyodu gönlümü alıyodu nazlanmak iatedi nazlamadım dahada yapamıyo puhahaha
(274 puan) tarafından
Iyi yapmışsın bende yapabilsem keşke
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Bizde önceden öyleydik çok şükür düzeldik en uzun kusmemiz 2 ay sürdü o da nişanliyken
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç  küs  kalamayız  en büyük  tartışmamız  bile  yarım  saat küslük wardır:)))
0 oy
(418 puan) tarafından
Nasil yapiyorum bilmiyorum ama her seferinde ben haklı cikiyorum ve ozur diliyor  en fazla birkac dakika küs kalabiliyoz illa bi laf atacak gulecek 
0 oy
tarafından
Ben küsüyom hıc konusmuyom yarım saat bır saat sonra gelıp barısıyor ya hemen yumusuyorum keşke bır kac gun ınat edıp konusmasam belkı anlar dıye ama hep gelıyor gulduruyo yanı kucuk seyler de degıl ha cok buyuk kavgalarda da oyle yapıyor deli oluyorum
0 oy
tarafından

Biz sabah kızarz akşm barışırz günümğz hep böyle geçer çok saçma bi hayatımız var:D

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 496 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 644 göst.
0 oy
42 cevap 839 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Serife003 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,094 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu