0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kızlar bişey paylaşmak istiyorum yani hep kafamda bu düşünce size belki basit bişey olarak gelebilir ama sinir oluyorum aklıma geldikçe 2ci bebeğimi dünya iya getirdim şükür 2 görümxem ve kaynanam bebeği görmeye geldiler 3. Ayında büyük görümcem ilk kızımda çeyrek takmıştı küçük görümce bekardı ozmn bişey takmadı benimde küçük kız kardeşim bekardı bişey takmamıştı sonra onların çocuğu oldu hem kardeşimin hem küçük görümcem in biz çeyrek taktık 2 sene önce işte şimdi bnm ikinci kızım oldu iki görümcem de gram taktılar kaynanam çeyrek bizimkiler de annem de çeyrek taktı küçük kız kardeşim çeyrek taktı hemde kirada oturuyor yani düşünüyorum da en azından küçük görümce çeyrek takabilir Di durumları el veriyor bi abileri var bnce haksızlık bnm kardeşim Takıyorsa oda takmalıydı böyle şeytan dürtüyor insanı nefret geliyor içime neyse kızlar linç tayfası yazmasın lütfen kalp kırılsın istemem 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu altıb meselesi düğünlerde de aynı al şu altın sende dursun ben evlenince senden geri alırım gibi bişey bebekte de aynı al şu altın sende dursun ben doğurunca geri ver demek çok saçma bekleyeceğim şeyi hiç takmam daha iyi. 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 354 göst.
0 oy
27 cevap 750 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 337 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,321 soru

11,354,227 cevap