0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba hanımlar kısaca anlatayım kaza oruçlarımi tutuyorum ramazan gelmeden oğlum zaten huysuz yemiyor içmiyor akşama kadar peşinde kaşıkla geziyorum bır yandan dış çıkarıyor bacağıma sarılıyor öyle yürüyorum yani 

Eşim a. personel yanımda değil 9 ay oldu gittiğinden beri iki kez davet ettim ama bize otobüsle bile 10 dakika mesafede oturyorlar o kadar yakın hr geldiğinde 4 kişi kalıyor üstüne birde evli 3 çocuklu kaynımda geliyor o iki gün bana 20 yıl geliyor oğlum sürekli ilgi istiyor bir yandan yemek yap sofra kur kaldır çay Faslı meyve Faslı bildiğiniz pertim çıkıyor artı yatacak yer bile yok cocuga bakan yok kendimi yırtıyorm neyse 3 aydır gelmiyorlar oda sokağa çıkma yasağı vs. Olduğu için birde artık konuşunca davet etmiyorum evde 4 kişi var hepsi hasta ya temizlik yok onu geçtim dışardan gelen öylece oturyor el yıkama yok  oğlumun doğum günü var pazartesi dün akşam eşimle konuşurken söylemişler eşim bugün söylüyorrr neymiş cumadan gelmeyi düşünüyorlarms pasta alıp kutlucakmslar hemde oğlumu gormek için 3 aydır torunu aramayan dede amca hala 3 aydan sonra evde bunalmis psikolojleri bozulmuş hava değişmek gitmek istiyoruz demişler arkadan kaynanam aradı söyledi bende oğlumun babası geldiğinde kutluycam ne zaman gelecek belli değil diyor olsun dedim bende ama siz gelin kalmaya dedim mecburen eşimde şöyle yıkasınlar oğlan hasta olur diyor dezenfektan bile koyuyorum insan gördüğü şeyi sıkmaz mi ya gerçekten bunaldım onalr gittikten sonra bütün evi kaldırıyorum iki kat meşakkat.
Birde ben gidecekmişm ne gerek var ev surdan şurası niye düzenimi bozayim zaten petek acmiyor 2 kez gittim ikisindede oğlum acillik oldu ne gelmelerini istiyorum nede gitmek 
Baya sinir oldum doldumda ter yorum yapacak hiç yazmasın sinirlerim bozuk kimseyi kırmak istemiyorum

11 Cevaplar

+1 oy
(1,343 puan) tarafından
Israrla gelmek isteyeni büyük bir zevkle geri ceviririm sevmem öyle insanları
tarafından
Eşimin yüzünden çeviremiyorum ki nefret ediyorum inan
(1,343 puan) tarafından
Eşine ayar ver o zaman senin rızan olmadan çağırmasin misafir evin hanımı bensem önce bana sorulmalı müsait miyim diye
tarafından
Eşim alınıyor işte bugünde söyleyince ses tonum değişti anladı bende anlattım işte sen bilirsin diyor ama içinden de istiyor eminim
Normalde kaynım gelip gidiyordu rahatsız oldum söyledim oda müsait değil demişti artık gelmiyor şükür bunu dersem sen hiçbirini istemiyorsn der el mecbur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda en güzel laf uzme tatlı canini 
tarafından
Bnn esim de görevden gelirdi 3bucuk ayda bir görüriyorum onu kaynanamlae gelirdi hemen hiç yanlız kalmadık kocamla hep onlar bize gelirdi şükür batıya gitik rahatım şuan
tarafından
Bende öyleyim emin ol anında damlıyorlarninsan Bir anlayışli olur insanlar o kadar hasret çekiyor yalnız zaman geçirsn Yok bende deliriyorm resmen saatler günler sayılı ama yokk işte
tarafından
Bn iki sene öle yaşadım balayı na bile kaynanam oğlunu çok özledi diye gitmedik düşün izinlerde bile kocamla vakit geçirmedim  gezemedim evlilginu tadını çıkaramadim hala şuan zat n hamileyim eşim de görevde  da yanımda değil ama eşim de ailesin çok düşkün her iizjn ya onlar bizdeydi yada biz esim gotururdu bni şükür şimdi batı dayım uzagim ama doğu ya gidince gene  eski halimize döneriz gibi
tarafından
Benimkide öyle uzak diye sürekli bir arada olmak istiyor ben sürekli görüyorum zaten istemiyorm da işte mecburi olunca
tarafından
Hangi sehirdesin sen  evin ayrı  galiba
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Amann haklisin valla en iyisi bi bahane bulup küsmek gjdip gelmemek
tarafından
Yok maleseff eşim aileci öyle bişey mümkün değil maleseff
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Uuff ne denirki
tarafından
Dicek bişey yok
0 oy
(10,210 puan) tarafından
Gelmesinler mecburi bir bakıcı görüşmesi yaptım şu an gribim aklım çıkıyor bir şey mi kaptım diye bu kadar rahat olmasınlar 
tarafından
Çok rahatlar birde hastanede çalışıyo birisi bir ara korona oldular 4 aydır hastalar sürekli hastanedeler düşün yaniii bende deliriyorm normal dikkat etseler hiç sorun etmem
0 oy
(507 puan) tarafından
Seni o kadaaaaar iyi anlıyorum ki ben kürtaj olduğumda bile geçmiş olsun diye aramayan kaynana kayınbaba şimdi onlara babaanne dedelik hissettirecekmisim gibi hamileliğin başından beri zırt pırt geliyolar ne boğazları durur ne çeneleri içeri girince maskeyi bile çıkarıp yemek masamın üstüne bırakıyorlar öyle dikkatsizler. Bide benimkiler haber bile vermiyor canım daha önce de post açmıştım habersiz akşam kapı bı çalıyor bakıyoruz gelmişler ben birdahaki gelmelerini bekliyorum artık açıkça sölicem dayanacak halim kalmadı çünkü ayıp olur diye diye biz dert sahibi oluyoruz. Sende bidaha öyle denk gelirse siz gelin filan deme bırak ayıp olsun kimseyi ağırlamak zorunda değiliz düşüncesizler ama haline şükret ki sana aynı gün bile olsa haber verilmiş biz asla aranmıyoruz :)
tarafından
Ayyy ondan bende de var bir senedir aynı maskeyi kullanmadm onlar masraf olucak diye maskeyi bile atmiyorlar.
Ben başka bir yerde oturyordm buraya yeni taşındım bir günlük yoldu şimdi 10 dk oldu öyle yağlı ballı olmadım valla hiç dayanamazdm anlayışszla birlikte yaşamak çok zor valla Allah sabır versin
(507 puan) tarafından
Gerçekten zor canım yani evimin işi oluyor yada misafirim gelmiş oluyor filan her akşam tedirginim Cat kapı gelecekler diye artık bıktım sabrım kalmadı ilk birkaç defa bişey demedim ama abarttikca abarttilar artık susmaya niyetim yok sanki dingonun ahırı kafalarına esince tenezzül edip aramiyorlar bile ben anneme bile giderken ararım ya müsait misin işin var mı diye ama bunlar görgüsüz işte
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Çok haklısın bebeyle zor oluyor ya :(
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Zaten birazcık düşünceli insan olsalar bu kadar ısrar edip de gelmek istemezler
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Evim evim rahat evim evinde kal canım uygun bi dillere söyle yok geliyoruz deselerde gelip gitsinler yapacak birşey yok 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kocan ordan oraya neden misafir çağırıyoki yani anlatman lazım güzel bi diille hemde pandmi zamanı hiç gerek yok. ha olduda geldiler kendini yırtma bence çok belkide yaptığın için geliyolar nasılsa hizmet eden var diye 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allahım sinir oluyorum bise de diyemiyor insan beni de eşimin yengesi aramış eşimin  babaannesi çocuğu özlemiş sizde gelsin kalsın yarın diyor bir de kardeşim gidip arabayla alcakmis kalabilir mi yok kalsın diyor sinirlendim biz geliriz bu hafta dedim aleni gelmesin demek istedim inşallah anlarlar  

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,610 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 345 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,833 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 559 göst.