0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün gece haber geldi eşimin is yerinde üç kişi covid olmuş. Eşimle bugün test yapmaya gittik.neyse eşimin iş yerinden arkadaşı arıyor. Müsaitseniz 3 gibi size oturmaya gelmek istiyoruz diye. Eşimde haberi yoktur diye arkadaşlarının durumu söylüyor.biliyorum aldiysak aldık artık hastaligi diyor.belki bize bulasmadi yada sana bulaşmadi bizde hastalık var ısrarla gelmek istiyor. Eşim dedi yok evde bebek var senin de bebeğin var çocuklara yazık dedi. Adam bozuldu. Eşi de bana yazmış. Hastalık varsa hepimizde var abartiyorsunuz diye. Biz abartmayi seviyoruz. Hastalık var veya yok bunu bilmiyoruz. Kendimi de cevremide tehlikeye atamam dedim. Biz gelmek istedik siz geri çevirdiniz bunu unutmam dedi. Sen bilirsin unutmaya bilirsin hatta uzun bir süre gorusmeyelim dedim. 

Böyle insanlara tahammül edemiyorum ya. Unutmicakmis unutma bende senin gibi insanlarla görüşmek istemiyorum. Bencilce düşünüyor ya 

17 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
İş arkaşıyla eşim bu şekilde muhatap bile olmaz kaldı ki eşi bana böyle yazacak boş işler 
(775 puan) tarafından
Karısının seninle bu şekilde muhatap olması yanlış adamlar kendi aralarında konuşup anlaşır ertelerler vs.
tarafından
Eşi de kendi de sıkıntı. Hiç hoslanmiyordum bu bahaneyle daha da gelemezler
(13,202 puan) tarafından
Niye ki iş arkadaşı ile arkadaş olunmaz mı resmilik mi olmalı illa.
tarafından
Eskiden tanıyorlar diye. Yüz ver deliye misali olundu
(13,202 puan) tarafından
O kısmı ayrı canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
gelme denildiginde de sitem etmenin yuzsuzlugu nedir yaa
tarafından
Kendini birşey sanıyor.
tarafından
bu durumdaki hayriniz bu olmus erken gordunuz yuzlerini iste..
tarafından
Zararın neresinden dönersek kardır.
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Hiç unutmasın mümkünse bencil... böyle insanlar benden uzak Allaha yakinnolsunlar bu nasıl  bir üsluptur yaa sanki prenses hanımefendi geri ceviremezsiniz .bana gelme diyene ben böyle bir msj atmam çok kırılsamda yazmam utanırım.. benciller en başta ya hastalık varda size bulaşırsa olucak şeymi inşallah hasta değillerdir  çünkü bunlar bu kafayla başkalarına da bulaştırır  günahına girer
(1,664 puan) tarafından
Yanı insan bi mahcup olur yazamaz ulen ben napiyismrum böyle bir şey yazamam demeli
tarafından
Daha yaziyordu bana vaktim yok dedim.:)
(1,664 puan) tarafından
Ahahaha çok iyi yapmışsın..  iyi bir şey yazmayacagi belli
tarafından
O kavga etmeyi tartışmaya bayılır. Lafı sakız gibi uzatıyor yeter ki olay olsun kadın olayı seviyor ama yanlış yerde aradı
(1,664 puan) tarafından
Anladım en iyisini yapmışsın..
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Başka vakitler çöpe mi girmiş hastalık zamanı illa gelmek istiyorlar, yaptıkları çok ayıp yaa bir de sana mesaj atmış utanmamış
tarafından
Utanması yok ki zaten kendinden hoşlanmam. Olabildiğince esim kendi görusurdu arkadaşıyla bu gün de bahane oldu daha da görüşmem
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Dengesiz insan ya bu virüste bir de hastalık çıkmış olduğu yerde teklif etmesi bile yalnısken bir de üstüne trip atıyor 
tarafından
Haklı sanıyorlar kendi ama farkında değil bencil olduğunun
0 oy
tarafından
Bu nasil bir yuzsuzluk ya jsjsjsjs .Zorla gelcek evine .
tarafından
Eşim bana birşey demedi ama ben duydum telefonda akşam yemek için ugrasilmasin mangal yapalım diyor. Demek ki biz onlara bu yüzü vermişiz
0 oy
tarafından
İşte bunlar yüzünden hastalık yayiliyo.
tarafından
Bulaşmıştır belki oturayım evde demiyor gezelim kafasında
tarafından
Gerçekten insanlar çok bencil belki bilmediğimiz bı hastaligimiz var bize yaramiycak belki bagisikligimiz düşük nasıl insan hayatını tehlikeye atarlar anlamiyorum. Bende şimdi doğum yapıcam 2 ayım var şehir dışındayım akrabalr hep yatılı gelicek mecbur aklim çıkıyor ya
tarafından
Biz bı de Corona geçirdik. Canım ben doğum zamanı kimseyi istemedimm ailem şehir dışında eşimin aile o zaman Türkiye turu yaptılar herkes bı yerden dedim olmaz. Tabi söylendiler ama kusura bakmasinlar çocuğumdan kıymetli değil
tarafından
Çok haklısın bakalım ben nasıl bir çözüm bulucam. Eşimin ailesi zaten gelmez pek çok uzaklar. Onlar Rize de biz Denizli'de benim ailem İzmir'de halamlar gezmeyi çok sever mevlut yapıcam bebek biraz kendine gelince İzmir'de yapcam dedim yok illa doğuma gelmicekler bir de her birinin küçük çocuğu var Allah yardım eder inşallah bana :D
tarafından
İnşallah gönlüne gore olur herşey rahat geçirirsin o günleri
0 oy
tarafından
Ayy şimdi bir yazardım fakat terbiyem müsade etmiyor :))) ama unutmasın siz doğrusunu yapmışsınız. 
tarafından
:)) ben boşlukları doldurdum. Unutmasın bı daha hiç gorusmeyiz
tarafından
:)))) daha iyi bir tane faydasız insandan kurtuldun :)
tarafından
Aynen
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Sen doğru olanı yapmışsın. Böyle düşüncesiz biriyle görüşmesen de olur zaten. Ayrıca her gelmek isteyeni kabul etmek zorunda değilsin ki. Bizim millet bi anlayamadı şunu. Musait değiliz kavramı yok. 
tarafından
Aaa lütfen geliyorum dediği an emrinde amade olman gerekiyor. Ne demek olmaz. Bizim millette sadece ben kavramı var ben ine istersem o olsun karşı taraf yok
(3,046 puan) tarafından
Aynen öyle. Gelmek isteyen illa gelecek işini gücünü herşeyi bırakacaksın. Neden çünkü o gelecek bütün planlar iptal olsun. Biri beni geri çevirdiğinde asla kırılmam bozulmam yada Davet ettim gelmedi sorun etmem. Ama ben geri çevirince sorun oluyor nedense. Bencillikden başka bişey değil.
0 oy
(561 puan) tarafından
Bosver cagir onlarida hasta et madem okadar hasta olmak istiyor sa.laklar ya
tarafından
:) bunlar hasta olsa da demez
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bu ne bagnazlik eve almak zorundaymışsınız gibi kara cahiller
tarafından
Misafire gelme demek ayipmis bana diyor. Bı zamam da ayıp yok dedim. Misafir de mantıklı olsun
(3,832 puan) tarafından
Aman boşver başını dinlersin öyle biri gelip sıkıntıya girecegine hiç gelmesin daha iyi
tarafından
Bide kızım hasta ne işin var
(3,832 puan) tarafından
Umarsamaz halden anlamadik insanlar işte anlayış bekleme böylelerinden
0 oy
(375 puan) tarafından
Çok iyi demişsin bir daha uzun süre görüşmeyelim diye. Neyin ısrarı bu. Ne değişik insanlar var. Hadi teklif ettin şu ortamda hastalıktan dolayı kırılmak nedir yaa. Bu cahil insanlar yüzünden bitmiyor bu hastalık. 
tarafından
Bitmez bunlarda hastalık varsa bulastirmislardir
0 oy
(10,342 puan) tarafından
Keşke bizi komple unutsanız diyeydin 
tarafından
Bu iyimis
0 oy
(2,226 puan) tarafından
hayır virüs olmasa bile niye kendini zorla davet ettirme çabası ya 
tarafından
Akıl olsa keske
0 oy
tarafından
İyi yapmışsınız canım hayatınızdan gereksiz insan çıktı hiç dert etmeye değmez yüzsüzlük resmen niye daha ısrar ediyorlarsa 
tarafından
Siniri zorluyorlar
tarafından
Siz iyi yaptınız canım boşver
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hadsize bak ya hastalığı abartıyorsunuz diye birde kızıyor ölenler keyiften mi öldü bu hastalık lanet bir hastalık ben olsam bundan sonra hiç görüşmem 
tarafından
Onlara göre hastalik varsa var hayati yaşamaya devam etmemiz gerek
(4,698 puan) tarafından
Boşver de.folsunlar sıkma canını
0 oy
tarafından
Duyarsız insanlarmiş salla gitsin cnm
tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 422 göst.