0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Eltim zorla mutfagıma girmek istedi mutfak da toplu değildi  normal bir şekilde yok fln dedim ısrarla üsteledi bende inat edince ayıp yaptığın fln deyip gitti durup dururken evime gelip bunu yapıyor sinir oldum sen bana geliyorsun diyor ama ben zorla girmeye çalışmıyorum beni haksız duruma sokmaya çalışıyor

26 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Bence ayıp yapmışsın dağınık olduğunu anlamış görse ne olurdu kalp kırmaya değecek bir şey değil bence 
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Girmemesi de neden ısrarcı oldun canım, belki su içecek yada oğlu bebegi varsa birşey hazırlayacak, ev hali olabilir yani, bu durumdan çok rahatsız oluyorsan bundan sonra dağınıklık yerine az bi toplu olsun yani bulaşık var ama topla bi köşeye canım, olur insanın başına bir iş gelir, eve gelmek zorunda da olabilirler, 

Eltim gelir, hiç cekinmem oğlu su ister gider alır gelir, tezgahta  kahvaltı bulaşıkları olmasına rağmen 
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Elti aileden olmuyor mu sizde   ben eltime gideyim yada o gelsin gideriz yani 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Haklı oldugunu soyleyemicem eltin yani biz üç eltiyiz birbirimizin mutfağına gireriz istediğimizi aliriz yaparız ne olur ki dağınık olsa toplasın işte böyle şeyler sorun olmamalı aile içinde diye düşünüyorum ben
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O zaman toplu tutacaksın evini. Ne demişler evini temiz tut misafirin gelir, bedenini temiz tut ölüm gelir. 
0 oy
tarafından
Kız alsaydın nolacaktı ben eltime gittiğim zaman mutfağı dağınıksa bile diyor ki kusura bakma işte bugün işim vardı falan filan ben de giriyorum mutfağa beraber topluyoruz keşke izin verseydin bnce o da alınmakta haklı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 593 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde anne.bebek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 614 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Adaasel1 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.