0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Eltim zorla mutfagıma girmek istedi mutfak da toplu değildi  normal bir şekilde yok fln dedim ısrarla üsteledi bende inat edince ayıp yaptığın fln deyip gitti durup dururken evime gelip bunu yapıyor sinir oldum sen bana geliyorsun diyor ama ben zorla girmeye çalışmıyorum beni haksız duruma sokmaya çalışıyor

26 Cevaplar

+2 oy
(1,661 puan) tarafından
Yani şöyle ben dağınık olsa bile eltimi sokarım yani sonuçda insanlık hali ama ev senin evin redd ediyorsan inatlaşmamalı anlamalı ama işte
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Aman nolcak sanki benim.eltimde pat. Diye içeri girer dağınık olsada umursamam onun evinde dağınık olur çocuklu ev olur okadar 
0 oy
tarafından
Senin evinin dağinıklığı  onun hoşuna mı gidiyor aceba
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Hayat böyle şeyler için çok kısa bence 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Valla hiç umursamam. Ne onu yadırgarım ne o beni yadırgar. İkimizinde küçük bebeği var zorlanıyoruz. Sen ayıp etmişsin bence 
(9 puan) tarafından
Ama o e ufak şeyi abartan biri
0 oy
tarafından
Daginik yere girmeye calisiyosa toplasin bari girmisken
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Girsin dağınık olsun ne olcak ki her insanın bir yeri dağınık olur laf mı edecek ki etsin yeni yemek yemissindir yada başka dağınık birakmssin adı üstünde mutfak orasi ben yatana kadar kaç kere topluyorum ya hep dağınık 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Dağınık görse nolur ki? Hiç umrumda olmaz. 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sende biliyosun eltin geliyo derli toplu yapsaydın illaki gorünüyo mutfak
0 oy
(483 puan) tarafından
Cnm girseydi biride bna girme  dese ne olacaj derim yardim edim derim bnce ayio olmus
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Saçma olmuş bence girerse girsin çocuklu ev pür pak olmaz ki hiç bir zaman
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ne kadar ayıp! Mutfağına almamak sanki bir tek senin mutfağın var hıııhhhh. Sen onun evinde rahatça her yeri gez bütün dolaplarını çekmecelerini aç o senin bı mutfağına giremesin. 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kadın yardım etmek için girmeye çalışmış dağınıksa beraber toplarsınız nolcak
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Eltiyi mutfağa sokmamak bilemedim benim eltim geldiğinde makinadaya dizer sofraya kurar kaldırır bende oyleyimn
(9 puan) tarafından
Biz öyle samimi değiliz baştan beri anlaşamıyoruz yapmacık ilgisine sinir oluyorum
0 oy
(9 puan) tarafından
Benimde eltilerim var evlerimiz birbirine yakın gergin birimizde toplaniriz kahvaltıya akşam yemeğine ha bu mecburiyetten değil hoşumuza gittiğinden birbirimizin en pis halinide en temiz halinide gördük diyebilirim ama hiç duymadim laf ettiklerini beraberce yaparız herseyi
0 oy
(886 puan) tarafından
Keske inatlasmasaydin sen girseydi dağınıklığı goruncede buyuzden girmeni istemedim derdin 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Girsin ne olacak ki kendisi çok mu derli toplu

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Haksızsın evet
0 oy
(370 puan) tarafından
Ortanci eltimle hic oyle sıkıntımız olmaz sonuçta temiz birisi olduğumu bilir
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Açıkçası sana yardım etmek için girecekse mutfağa sorun yok ama senin mutfağının dağınık olduğunu söyleyecekse bunun dedikodusunu yapacaksa iyiki girdirmemissin derim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 592 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde anne.bebek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 603 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Adaasel1 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.