0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Sinirden basım agridi artık ya. Tek çocuğumuz var oğlumun 12 gün once dişi çıktı. Tulum ve süs istedim hedik yapmak için sürekli bekle bekle dedi durdu. Eşimin ailesi ile 2 aydır konuşmuyoruz bu arada. Sünnet oldu oğlum ona bile gelmediler bırakın gelmeyi eşimi arayıp 10 dakika bahçeye indir bile demediler 2 aydır tek torunlarını görmüyorlar 10 dakikalık mesafede.esim de tahminimce onlar olmadığı için hevessiz. 12 gündür yapalım diyorum dur bekle yok deyip duruyor. Gelcek olan bir annem kardeşim bir de bi teyzemiz ve 2 kuzen var. Kuzenim salı perşembe çalışmıyor perşembe de kardeşimin sınavı var yani tek çare salı. Eşime salı yapalım diyorum yok deyip durdu az önce aradı hayır yapılmayacak yarin niye diyorum akşam gelince konuşuruz diyor 12 gündür konuşmamış şimdi konuşacak annemler gelecekti gelmeyin dedim. Günlerdir dişle ilgili bir şey diyorum of ne abarttın ya ne taktın ya. Üf tamam bekle bakarız müsait olalım da deyip duruyor. Sinir oldum ya. Şeytan diyor ki yarin gündüz o işteyken yap gelince de tüm misafirleri gönder. O da rahatlasın ben de rahatlayayımm o kadar ilgisiz ki bir gün söylese tamam diyecem ama sonra deyip duruyor. Sizce yarin yapayım mi o işteyken 

11 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Kız eşin çok mu önemli öyle bir günde orda olması Allah aşkına ne takıyorsun ne bekliyorsun sen onu kadınlar arasında yapılan birşey bu resmen bekle annem Onay ne zmn verire getirecek bes belli yap gitsin takma bnce 
(2,252 puan) tarafından
Ya ne bileyim babasıdır dedim o da olsun dedim ama insan olana. 3 kurus etmeyen adamlar için çocuğumu aksatıyor. Olmadı yarin yapayım ben
-Reklam-
+2 oy
tarafından
hayir tabiki yangina korukle gidersin demek ki istemiyor. direk davet edip kendi aranizda disle ilgili bir paylasimda yapabilirdin belki ailesi olmayinca bu kutlamalardan alinganlik gosteriyorsur yada sen resim paylasiyorsundur karsi tarafta esine vay sunu bizsiz yaptiniz falan diyordur akli selim konus neden olduguni ogren ondan sonra yaparsin dis bu sonucta 
(2,252 puan) tarafından
Canim sosyal medya kullanmıyoruz ve hiç resim paylaşmadık bugüne kadar. Sünnet zamanı eşim telefonda yalvardı babasına gelsin diye sonra ben de aradım açmadı telefonumu. Dise mi gelecekler pislikkler eşim kendi kendine yapıyor onlar yok diye
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bazen erkeklere bir şey demeden yapmak gerek böyle olmasını annesigil istemiş onlara tavirbyapacagina niye sana tavır yapıyor insan olsalardı derdin zaten 
(2,252 puan) tarafından
Ya canım sünnet olduğu zaman eşim yalvardı zaten onlara gelin diye gelmediler üstüne ben aradım telefonu açmadılar. Şimdi de gelmek istemezler 1 kez torununu görmemiş adam. Eşim kendi kendine onlar yok diye istemiyo ilk çocuğumuz yani nasıl istemez anlamıyorum
(3,276 puan) tarafından
Bende anlamıyorum yani çocuk sünnet olmuş o kadar yalvarmış daha da gelmemişler akşam sor bakalım niye vazgeçemiyormuş
(2,252 puan) tarafından
Akşam konuşacakmış eğer adam gibi bir şey demezse yapacam ben
(3,276 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım
0 oy
tarafından
Ben olsam.yapardim madem bekle bekle diyip sizi öteliyor kendi basina yap onun ailesi yüzünden daha ne kadar bekleyeceksin 
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım öyle yapacam
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Benim eşim yapilmiycak dediyse bitmiştir yapmam hiç bisekilde daha da büyük sorunlar çıkabilir yada ortak yok bulmaya calusacaksin ailesiyle konuşmuyoruz diyorsun sınırı ondandır belkide
(2,252 puan) tarafından
3 kuriş etmeyen ailesi için heves ettiğim çocuğumla ilgili bir şeyi iptal edemem. Kendi istemiyorsa katılmaz ama bana karisamaz
(15,823 puan) tarafından
Eşinizin huyunu biliyosaniz bişey diyemem ne ben nede eşim inada iş yapmayız yaparsakta tartışma çıkacağını biliriz kendine kalmış yapacağım diyorsun hem hemde fikir soruyodu yapppp gitsin o zaman
(2,252 puan) tarafından
Tavrı beni sınır ediyor canım ilgilenmiyor belli bir tarih verse beklerim ama of sonra ne abarttın falan diyo. Yapacam ben de .
0 oy
tarafından
Böyle şeylerden her erkek hoşlanmıyor ya genelde kadınlar arasında yapılır bizde sen de şimdi üzerine gitme sonra ben bizimkileri çağırıp yapicam de o işteyken yap olsun bitsin 
(2,252 puan) tarafından
Onu dese anlarım canım ona göre yaparım ama oyle değil o. Cinsiyet partisi yapmıştık mesela bayıla bayıla. Şimdi ailesi yok ya onun burun aşması. Onsuz yapmama da kızar. Ama yapacam
tarafından
Sen onunla konuş en iyisi ya daha kötü olmayın kızarak değil de güzelce konuş onu anladığını falan söyle ama benim de ilk bebeğim de
(2,252 puan) tarafından
Canim 10 gündür soruyorum inan ne zamn yapalım diyorum bana ya ne abarttın ne taktın off yaparız ne acelen var müsait olunca deyip duruyor sınır oluyorum güzel konuşamayacam artık. 3 kurus etmeyen insanlar için evladını aksatıyorsa canı cehenneme
tarafından
Haklısın ama bunun için aranız daha kötü olmasin diye söyledim konuş bakalım tekrar insan torununu niye görmeye gelmez ki onlarda çok ilginclermis
(2,252 puan) tarafından
Sevginizler çünkü. Konusacam baktım yine aynı yarin onsuz yapacam
0 oy
tarafından
Yap gitsin ya eşine gerek yok o kadar kadının yanında ne yapacak boşver hevesi yok demek ki 
(2,252 puan) tarafından
Yapsam da kızacak biliyorum ama yapacam yine. Çok sever göstermeligi aldığım süslere bakmisligi yok. Milletin içinde hepsini kendi ayarlamış gibi davranır.
0 oy
tarafından
Belli ki kendi ailesini ayarlamaya çalışıyor onlar da gelsin istiyo. Bence sen büyüklük göster eşine söyle anneni ara oda gelsin haftaya yapalım falan söyle eşinde senin bu iyi tavrına karşılık laf etmez annesi gelmese bile senin iyi niyetin hoşuna gider 
(2,252 puan) tarafından
Yok canım aramam canları cehenneme. 1 ay once oğlumu sünnet ettirdim eşim arayıp yalvardı 2 saat gelin görün diye. Ben de arayayım dedim kaynanamı da kayinbabami da aradım açmadılar. 10 dakika mesafede sünnet olmuş torununu görmeye gelmediler. Hadi beni görmek istemiyorlar eşimi arayıp aşağı indir 10 dakika görelim diyebilirlerdi. 2 aydır torunlarını görmüyorlar. Çocuğuma değer vermeyenle hiç isim olmaz adım atmam artik
0 oy
(100 puan) tarafından
Bende bugün konus tekrar. Hâlâ dur bakarız diyorsa hıc takma. Aksam net konus kozu eline verme baktın hâlâ aynı yap gitsin
(2,252 puan) tarafından
Aynen canım konuşayım bakalim olmadı onsuz yapacam
0 oy
tarafından
Kaynana nın gelmemesi en iyisi bence ya benimki gibi kendini çoçugun anası zannedip herşeye atlasa idi. Birde ben ne yaptım ki triplerine dolana idi. Bırak yap gitsin gelen gelir gelmeyen canı isterse aklında kalmasın hiç birşey. Benim çok kaldoda bin pişmanınm
(2,252 puan) tarafından
Canim kaynanam gelmesin zaten nisamda kınamda yılbaşında ve en önemlisi 11 gün kuveste kalmis yavrumu eve getirdigim ilk gün omay çıkardı zaten sürekli özel günlerin içine ediyor. Aynen içimde kalmasın zamanında kendimden çok ödün verdim ama çocuğuma yapmayacam
tarafından
Aha bu ben hiç özel günümüz bile olmadı aynısını dedim ogluma karıştormayacagım eve bir geldim hastaneden göbek bağını koyacagımoz yeri bile kendi belirliyor sabır çek ben öyle yapıyorum. Geçmiyor ama Allaha havale
0 oy
(148 puan) tarafından
 Canım eski postlarınada baktımda sen ne biçim bir aileye denk gelmişsin . Hani saçma sapan olaylar sözler saygısızlık terbiyesizlik diz boyu. Sana tavsiyem kendi ailen arkanda ise genel anlamda eşine çoğu konuda rest çek arada kalacak bir durumu yok çünkü çocuklarına saygısı olmayan aileyi aile olarak taşımasın omzunda yine silmesin ama kendi hayatına odaklansın onlarla küstü diye hayatı size zindan etmesin sana. Sen güçlü dur onlarla iletişim kurma eşinede onlar için beni üzme bizi bitiriyorsun de
(2,252 puan) tarafından
Ailem arkamda çok şükür hatta eşimin ailesin akrabaları bile arkamda çünkü herkes ailesinden illallah etmiş. Sağol canım ilgilenip baktığın için. Dediğin gibi konuşayım bakalim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 554 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 483 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aa464646 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,092 soru

11,316,898 cevap

34,762 kullanıcı

...