0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyorduk kayınvalidemlerle anlasamiyorduk onlarla oğullarını evlendiklerinin farkında değillerdi eşimle bir gün tartisiyorduk onlar yüzünden eşim beni darp etti defalarca hep sustum ama bu sefer farklıydı öleceğimi hissettim sonra annesigil geldi kapıya açma dedim açtı onlar köpek gibi azarlayıp beni kovdular evden bende ertesi gün çocugu aldım darp raporu aldım ve uzaklaştırma da aldım annemgile geldim bitmişti herşey artık 2 hafta falan geçti eşim geldi kapıyı çaldı açtım diz çöktü çok ağladı dayanamadım yine içeri aldım yalvardı yakardı ağladı affetmedim kovdum yine geldi yine geldi sonra bir şans vermeliyim dedim verdim ev aldık tadillatta aramız bir iyi bir kötü dedim annengili görmek istemiyorum gitmem gelmem diye tamam dedi inandırdı beni ondan sonra kumbarayı patlatmak için eve gittik kayınvalidemlerin altına bayadır çocuğu görüyorlardı eşim yukarı götürsem olur mu dedi bende tamam dedim ondan sonra eşim aşağı geldi çocuğu bırakıp neyse işimizi hallettik çocuğu alıp çıkacaktık çocukla aşağı indi ama yanında kayinvaldemde vardı msj attım annen yukarı ciksin görmek istemiyorum diye içeri geldi ne olacak sanki falan gel dedi gelmem sen bana söz verdin hani beni zorlamayacktin dedim ve tartışmaya başladık sinir krizi geçirdim nefes alamadım o sırada annesi geldi beni tekrar kovdu bir sürü şey dedi ben daha fenalastim eşim beni itti kakti yine zorla tuttu beni o evde annesini gönderip ben sakinlestim yine tartışıyoruz annesi gelmiş kapı açık kalmış ne derdin var falan dedi bende anlattım hiç bişey yokmuş gibi davrandı şöyle böyle diye ondan sonra ben annemgile gelmeknicin aldım çıktım çocuğu eşim peşimden geldi ben götüreceğim diye bı şekilde gönlümü almaya çalıştı belki düzelir diyip yine sustum ama olmuyo bir kaç saat mutluysak 1 kaç gün küsüz annesigilden nefret ediyorum sürekli arıyorlar gel gel diye eşimi birde trip atıyormuş burda bazen kalıyor diye durum böyle her yaptığı her söylediği bıçak gibi batıyor ailesine karşı gelemiyor hiç ne yapmalıyım hiç bilmiyorum tek çarem boşanmak gibi geliyor değişir mi sizce 

9 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şiddet kovma yok ama senle aynı durumdayım ben de çıkabilsem keşke evden. Tek farkı eşim baya saygı duyuyor gibi yapıyor bana. Bir gün etmezsek bir gün ediyoruz kavga bizde
(13,202 puan) tarafından
Sorma valla Sevdacım ay ters açıdaymış ona yoruyorum artık. Dün de dalga geçiyor mutfağa gittim oğlum annen bizi terk etti diyor dedim ben oğlanı bırakıp terk etmem onu da alırım dedim tamam ben de gelirim annen bizi de alıp terk edecekmiş diye dalga geçiyor. Normalde gözümün içine bakar adam 6 aydır kocamı tanıyamıyorum artık
(119,481 puan) tarafından
bende son 1 haftadir tanumaz oldum
(13,202 puan) tarafından
Öyle dedin ya tapu mevzusu mu sizin? Bekliyor mu bavullar evde
yok tapu degil hazir duruyo ama gidememki onun izni olmadan kuzeyi cikaramam ulkeden kaldim boyle
(13,202 puan) tarafından
Allah dermansız dert vermesin tabi şartları biz bilmiyoruz belki alır gönlünü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyy sende baya şans vermissin adam.dangalagın teki belliki cok mu meraklisin dayak yemeye kendine saygi duy ailen seni o adam.bu hale getirsin diye mi büyüttü  kurtar kendini
(81 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yapacağımı ailem arkamda ama eşim gelip burda sevgi gösterisi yapınca ona kanıyorlar baxen
tarafından
Kızlarına inanmalılar  göz  boyamaya degil amaclari ne bir kadın  cinayeti daha olman mı haberlerde gazete basliklarinda bir kadın cinayeti daha görmek mi sen üstüne  düşeni fazlasiyla yapmışsın  sa.lak kocan akıllanmamış
0 oy
(100 puan) tarafından
1kere şans vermişsi tekrar aynı hatayı yapar sen affedikcede yapacaktır emin ol nasl olsa affediyor diye. Boşanma konusuna gelince bence hemen karar verme ama  baya bi burnunu sürttür hemende affetme..
(81 puan) tarafından
Aynen bı anda karar vermemem lazım ama çok yoruldum ne yapayım ne dusuneym bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bir ton şans vermişsin hala aynı hala aynı demek ki düzelmez yani 
(81 puan) tarafından
Haklısın ama ne yaparım bilmiyorum hic
0 oy
(351 puan) tarafından
Daha bosanmak için ne bekliyorsun canm bosan ailen arkandaysa niye cekiyosun düzelmezler asla ve asla duzelmez bence cocugunj al ve bosan emin ol daha rahat okursun
(81 puan) tarafından
Bende istiyorum canım ama ailem de arkamda ablam istemiyor beni sürekli laf söylüyor bana eski postlarda paylaştım yoruldum ne yapsam bilemiyorum
(351 puan) tarafından
Canım git cocugunla ablana ne ailen istiyosa allah akıl fikir versin ya
0 oy
degisme duzelme bekleme öldurcekmis nerdeyse ben bi defol lafini kaldiradim  sen ne diyon
(81 puan) tarafından
Ne laflar etti de kuzum eski postları bi okur musun baba evinde bile rahat değilim
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Hiç empati kurdun mu kuzum senin ailen eşine aynını yapsa ve aynı şekilde sen eşine davransan sence gerçekten boşanmak mı çözüm olurdu  merakımdan soruyorum sen bu yuvayı boşanmak için mi kurdun  
(81 puan) tarafından
Onun için kurmadım tabiki ama başka yol yokmuş gibi eşimle konuşuyorum söylüyorum anlamış gibi yapıyo yine ayni
(5,313 puan) tarafından
Peki eşin sana senin anneni göremk istemiyorum gelmiyecem ailene dese dürst ol ne yaparsın saygıyla karşılarmısın ve ne kadar süre saygıyla karşılarsın
(81 puan) tarafından
Eşime benim ailem böyle yapsa ben bile ayda yıl görüşürüm
(5,313 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum kuzum hiç bir evlat anne babasından vazgeçmez   yinede hakkında hayırlısı neyse olsun
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Böyle durumlarda ilk seferde susarsan devamı hepppp gelir, şiddet varsa asla susmaman gerekirdi, şiddet uyguladı affettin emin ol yine aynı şeyler başına gelecek, ailesiyle görüşmeseniz bile başka bir konu da yine şiddet görceksin, böyle insanlar düzelmez, düzelmek için uğraşırsa ve gerçekten düzelmek isterse belkiiiiii ama oda çok zor bence.
(81 puan) tarafından
Haklısınız o günde itti kalktı zaten
0 oy
(24 puan) tarafından
Onu bunu bilmem de bu kavgalar tartirmalar yüzünden çocuğun psikolojisi bozuluyo kendini düşünmüyosan çocuğunu düşün gerçekten olmuyorsa zorlamamak lazım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysek1 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 921 göst.
0 oy
6 cevap 223 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu