0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Kizlar Allaha hamd olsun cumartesi gunu sagsalim dikissiz dogum yaptim canimin hic kiymeti yok benim yani iskoligim neyse pazar sabah taburcu oldum biri 4 yasinda digeri 14 aylik iki bebegim daha var neyse kaynana kisisi geldi evide 10 dk uzakta guya yardima geldi cocuklara ben bakiyorum yemek ben yapiyorum bulasik camasir hersey yine bende kadinin tek yaptigi cocuk agliyo demek ve basini koydugu yerde uyumak asiri horluyor uyuyamiyorum ayrica cok merakli butun gun balkonda ona sesleniyo buna sesleniyo  gelin kahve icelim diyip milleti basima topluyo es kisiside annesiyle sohbet edip telefonla ask yasiyo bugun cildirma noktasina geldim esime dedim cocuklar uyuyunca bebekle ben ilgilenebiliyorum annenin hicbir faydasi yok aksamlari evine gitsin dedim napim annemi kovimmi dedi ustune bi ton laf sonrada surat asti bende astim haksizmiyim ya yardim etmiyo cocuk bakmiyo evi yakin defolup gitmiyo o burda diye kac aksamdir kayinbaba bekar kayinlar aksamlari geliyo az once gittiler daha halden anlayan yok ince giyiniyosun yok bebegin altini aciyorum cabuk ol usutecen  cocugu yok kucuk cocugun burnu akti yahu bi el at gereksiz varlik off cok sinirliyim bebegim uyuyor ben onun horultusundan sinirden uyuyamiyorum naapsamda yollasam su kadini kizlar yaaaaaaaaa

16 Cevaplar

+2 oy
(2,393 puan) tarafından
Yardım etmiyorsa kov gitsin
(2,186 puan) tarafından
Ahahahahahahah :D :D ya allahta seni guldursun ne guldumm yorumuna merna :D
(1,250 puan) tarafından
Burdan okusam bende gulerdim ama yasiyorum birebir suaan :)
(5,721 puan) tarafından
Valla istemsizce güldüm kusura bakmayın
(233 puan) tarafından
Ay gece gece zor tuttum kendimi çocuklar uyancak bundan sonra favori sözüm kör bıçakla öküz kesmek :D
(1,250 puan) tarafından
Aahaha gulun kizlar ben gulemiyorum siz gulum
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz o değilde dikissiz nasil cikti bebek helal olsun valla
(1,250 puan) tarafından
3.dogumdu diye canim heralde bide cok hareketliyim ben ondan sanirsam
(1,501 puan) tarafından
3. Doğum ya ilk gibi olmaz açılma kolay olur
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Direk kaynanana soyle hatta yemek falan yapmasana bırak aç kalsinlar ağrım var de geç otur sadece cocukla ilgilen çocuklarına bak onları yedir içir ana akşamın yemeğini yapma 
(1,250 puan) tarafından
Yapmasam yemez seste etmez angut gibi birsey yaa
(1,939 puan) tarafından
Valla hata eşinde
(1,250 puan) tarafından
Esimin canina anasi gidince okuycam konusamiyorumki adam anasinin yanindan kalkip yataga gidiyo cocuklari uyutana kadar oda uyuyo ama bunu ona fena odeticem
0 oy
tarafından
Zarardan başka bir yardımın dokunmuyor de saol gerisini bn hallederim anniş evine git yoksa üstüne Suriyeli kuma gelebilir de gider 
(1,250 puan) tarafından
Anlamiyo canm bu kadin her isini kendi yapiyo ben ne b.k yemeye burdayim demiyo az once gelmis uyuttunmu cocuklari diyo evet uyuttum dedim tamm ben yatiyorum dedi defoldu odaya gitti Allahim agliycam yeminle dogurduguma sevinemedim yaa
0 oy
(1,501 puan) tarafından
İş buyur yapmıyorsa cinnete bagla valla canım ben de dogum yaptım ailesi yedi içti gitti 2 3 kez sütüm azaldı dedim tavır yaptım surat astım ksvgs ettim eşimle daha gelmiyorlar öyle Suriye kampı gibi ve yemek de yemiyorlar bana sormadan kslamıyolar lohusa deliliği yap
(321 puan) tarafından
Lohusa deliliği  buna çok güldüm. Bana aşırı tanıdık bir karakter
(1,501 puan) tarafından
İğrenç ya bence kendin söyle ihtiyacım yok gşt evine diye tatile gelmiş gibi zaten kadın
(1,501 puan) tarafından
Almş7 canım böyle insanlara o lazım
(321 puan) tarafından
Zamanında baş edemediğim Durumlarda bende büründüm. Lohusa deliliğine  sonra ben lohusayım benden mantık beklemeyin dedim. Sonuçta bu hayatta 4 kişiyi dinlemek zorundasın ama söylediklerini ciddiye almayacaksın. 1- 5 yaş öncesi çocuklar 2- 85 yaş sonrası insanlar 3- Gebeler 4- Lohuslar
(1,250 puan) tarafından
Soyluyorum anliyo isine gelmiyo diye anlamamazliga vuruyo hasbam
0 oy
tarafından
Bır kac gun sonra gıder sıkma canını 
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Insallah 40m cikana kadar kalacam diye tutturmaz yeminle gomlegi ters giyerim bu gidisle suan Allah affetsin kinamiyom oyle bir horluyorki iki ev uzaktan iki kat yukardan duyulur
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Anne evinden geri kalmana gerek yok cok sukur iyiyim korktugm gibi olmadı de kapıdan gecırırken
(1,250 puan) tarafından
Yarin bi deniycem artik gitti gitti gitmedi anami cagiracam gel bi iki gun kal parasi neyse verim diycem annemde kaynanan var ben gelmiyim diyo o ayri bir gereksiz zaten ne anadan guldu yuzum ne kaynanadan ya
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ayy bende yaşadım ya. Kızım doğdu dikişsiz tertemiz. Güya bana bakmaya gelecek bi de şehir dışından kayibabayla. Ben zaten iyiyim bebeğime de bakıyorum zaten tek çocuk. Ay oram ağrıyor buram ağrıyor sanki akşama kadar temizlik yapmış bi o koltuğa devriliyor bi bu koltuğa. E kayınbaba da var rahat rahat emziremiyorum rezaletti ya. Allah sabır versin kovulmuyor da inşallah bir an önce gider
(1,250 puan) tarafından
Insallah canmmm Insallahhh ne dikissiz dogurduguma ne de agrim sizim olmamasins sevinemedim bu gudubet yuzunden esimde baska sersem ben biraz uyuyim bebek gece uyutmuyo dedim yattim 10 dk babasi geldi kayinlar kalk gel diyo biseyler hazirla bi tavirla onlada arami bozucam bunlari yasamama sebep oldu diye
0 oy
(321 puan) tarafından
Kendi başının çaresine bakabildiğini ihtiyacın olursa çağıracağını söyle. Eşine karşıda tavrını koru. Sen lohusasın, herkesten ricam biraz hassasiyet lütfen ya
(1,250 puan) tarafından
Kiz bugun soyledim dedim gece annenin bi faydasi yok eve gitsin babanlarada yazik dedim napim kovimmi annemi dedi ya birde tavir yapti kadin goruyo zaten her isi ben yapiyom daha rahat burda eve gitse is guc onu bekliyo
(321 puan) tarafından
İşten kaçıyor desene. Birde kayınbabandan kaçıyordu belki yaş geçtikçe anlaşmaları zorlaşıyor. Birde eşine bişey demen ikinizin arasını açar. Kayınvalidene söylemelisin. Eşine söylemiş bulunmuşsun yinede tavrını hissetsin. Hissetsin ki haklı olduğunu görsün. Ne demek kovim mi? İlk aklına gelen kovmak olması ilginç. Karıcım beni karıştırma sen söyle güzellikle diyebilirdi, veya ben güzelce söylerim sen söylersen kırılır diyip işi elede alabilirdi. Bu erkekler niye hep düzler acaba
(1,250 puan) tarafından
Erkek ve tek hucreli olduklari icin bence oda gorecek gununu
0 oy
(319 puan) tarafından
Bugune kadar yardimci olsun çok  sagol artik toparladim hallederim bundan sonra sen de evinden isinden ayri kalma baabmlar da duzeni bozulmasin daha de olmadi koyver gitsin :)
(1,250 puan) tarafından
Yarin yapicam biseyler Insallah gider tum gun gun gebelik uyeleri bana dua edin  bu kadin gitsin diye post acicam yeminle :)
0 oy
(116 puan) tarafından
Ne yemek yapılacaksa malzemeleri masaya tepsiye koy önüne ver doğra de. Çamaşırları ver as de. Annem öyle yapardı babamın anneannesi kalırdı bizde. Bir iki sıkıştır kendi gider. 
(1,250 puan) tarafından
Yarin diycem rahatsizim ay suan oyle bir horluyor bir boluk asker topla horlayin de bunun kadar ses cikaramazlar delircem kafayida taktim musluktan su akar ya cildirtir insani aynen oyle bugun sabah olmaz yaa
(116 puan) tarafından
Anlıyorum canım benim kaynana da sen şimdi bize bakamazsın dşye gelmedi... Ben mi sana bakacağım sen bana Bakacaksın dır her halde dedim ha hah  sen dediğim gibi yap sıkıştır iş buyur yapmıyorsa... Baktı olmayacak hiç olmazsa gider. Eşine de bir şey der mi bilmiyorum ama en iyi sn tanırsın. Hatta akşam yemeklerini çok tuzlu falan yap yemeğe gelen katının falan gelmez olur belki... Aklıma Bi şey gelmedi başka
0 oy
(272 puan) tarafından
Tatlı dille anne sen evine git ben hallederim sende işinden gücünden olma herşeyin üstüne gelebiliyorum dersen anlar 
(1,250 puan) tarafından
Dedim komsulari cagirdi kahve icerken dedim aksam cocuklar uyuyor rahatim oglumla basbasayiz dedim yinede kaldi kafayi yiycem 5 gunde cildirtti beni hayir o olmayan beyninde ne var acaba kacgun daha kalmak var bilmiyorum
(272 puan) tarafından
Sabırlı ol bak lohusalık var şu an stres yapma şöyle düşün elbet evine gidicek derin nefes al şu güzel günün hatrına kırma tut dilini eşini üzme adam annesini yollayamaz bunu anla onun Bi suçu yok annesi evine gidicek elbet üzme tatlı canını sabır et bak sen evinde huzuru rahatı istiyorsun ama o huzur senin elin biraz sabırlı ol evine gittiğinde istediğini yaparsın az dişini sık birz da duymazdan görmezden gel
(1,250 puan) tarafından
Ne guzel yazzmissin dogru olan bu ama sesi duysan konsantre olmakta zorlanirsin yinede deniycem olumlu dusunmeyi
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla haklsın yardımı olmuyorsa ne.halt yemeye de geliyor bide bu hastalıkta milleti başına topluyor gönder gitsin kafamı dinleyecem biraz de 
(1,250 puan) tarafından
Yarin icin var aklomda biseyler bakalim artik
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne ince ince düşünüyorsn seni insan yerine koysa düşünür açıkça de ki anne bn artık çocukları da yeni doğan bebeği de evimi de tek başıma idare ediyorum artık sana zahmet olmasn evine gidebilirsn.

Eşini takma hep anaci onlar 
(6,136 puan) tarafından
Göktuğ uyuduysa sen napıyorsun burda dediklerimi yapsanaaaaaaaa
(6,825 puan) tarafından
Yaptım kuzu ama banyo köpüğü döküp oturdum sıcak suya korktum daha çok ağrırsa diye sirke dokemedim..hala devam valla acıdan uyuyamiyrm aşkım :(
(6,136 puan) tarafından
Hay tatlı canini yiyim senin ya Allahım :D kimyasal kullanma bidaha
(6,825 puan) tarafından
Tmm apla kizma :D kullanmam bida ..yarın annem baksın sabah oglusa bnde sirkeli su yapiim ya haklısn çok aslında mikrobu kırılır ya.ins çok acımaz jsksjsk
(1,250 puan) tarafından
Aynen ya anaci anasi bana bisey dese ayni tepkiyi verirmiydi acaba
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Kız yemek yapma boşver. Kaynanam ses etmez demişsin de eşin var kayınbaban kayınların geliyormuş. Gelip de aç kalsınlar yemek bulamasınlar. Ben cocuklara baktım bütün gün vaktim olmadı dersin. Arada bir de dışardan yemek söyleyelim yapamicam şimdi de parasını kaynana ödet. Parası kıymetliyse sürekli masraf çıkar. Şu lazım alır mısın marketten deyip gönder. Bende para yok oğlun gelince verir de. Surat asmaktan anlamıyorsa bir sürü yolu var bunun iş buyur. Kalkıp yapmasını bekleme. Çamaşırı sen seriver de. Şunu canim istedi sen güzel yapıyorsun sen yap de
(1,250 puan) tarafından
Yarin yapicam bu dediklerini canim  yaticam hep gorur o
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Anne ben iyileştim her işimi de yapıyorum geldiğin için çok sağol istersen git evine senin de bı düzenin var de kibarca kovmuş olursun :)
(1,250 puan) tarafından
Canim bunu denedim ama olmadi yarin is yaptircam ona bakalim artik gitmese de işe yarar is yapar biraz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 576 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 471 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 384 göst.