0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (644 puan) tarafından
Kaynım bizle yaşiyo daha önce anlatmıştım postlarimda. Eve bı çöp almaz gelmiş bana diyo bı oyuncakçı gördüm kızına orda oyuncak alabilirsin git bak diyo. İki yıldır bizlesin çocuğa doğduğunda bile hediye almamişsın gelip bana soylicegine alsın. Eşimede bı ara dedim doğduğunda insan yigenine hediye almaz mi diye. Eşimde diyo bana sordu alıyım mi diye ben gerek yok alma dedim diyo. Parasıda var kendine sürekli marka kıyafet alır ayakkabı alır. 

16 Cevaplar

+4 oy
(4,431 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sende ona de şu köşede kiralık ev var gidip bakabilirsin:)
(644 puan) tarafından
Nasıl akıl edemedim kız ben bunu demeyi. Öyle demek gerekir buna gerçekten ama dersem eşim kavga eder benle onunda gurur yapıp gideceğini hiç sanmam maalesef.
(4,431 puan) tarafından
Düşünüp gitmesi lazım illada demeye gerek yok bazı şeyleri ama nerde bizim millette o ince düşünce ailenin yanında bekar insanın ne isi var kardeş bile olsa bı sınırı var herşeyin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Parası varsa ayrı ev tutmalı o zaman sizin huzurunuzu bozmaya Hakkı yok canım
(644 puan) tarafından
Ev tutsa kim yemeğini temizliğini utusunu yapacak. Bide kira odemesi evin masraflari var. Rahatını bozmaz.
tarafından
Bence eşinle konuş canım
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Düşünemiyor olabilirmi iyi niyetli geldi bana
(644 puan) tarafından
Kendi keyfini duşunebiliyosa bu kadarını da akıl edebilir. Küçük çocuk değil kırk yaşında adam. Demiyomu bedavadan burda yiyip içiyorum temizliğin yapiliyo kıyafetlerim utuleniyo
0 oy
(676 puan) tarafından
Takıldıgım konu kaynin niye sizinle beraber oturuyor
tarafından
Bende merak ettim
(644 puan) tarafından
Karısından ayrildi bize yerleşti. Benim yaşlarımda çocukları var bide. Ama ben evden ayrıldığında beni arayıp sormadılar o yüzden onlarla konuşmicam diyo. Yani anlicaginiz colugunu çocuğunu birakip bize ben yeni evliydik bız.6 aylık hamileydim
bize geldiğinde
tarafından
Ne ayıp bsi. Kocaman adam
0 oy
(282 puan) tarafından
İma et canim sende yada direk soyleseydin amca olarak alip gelseydin keske oyuncagi diye ben diyorum valla gecen kaynim dayisina altini kitlemissiniz dedi bende evet sira amcasinda dedim :) bide daha 15 yasinda hediye bakiyor yigenine
(644 puan) tarafından
Ben diyemiyorum öyle işte cnm. Kendisi düşünmesi gerekiyo küçük çocuk değil. Kırk yaşından benim kadar cocuklarj var
(282 puan) tarafından
Ha büyükmüş senin kaynin madem oyle neden sizde kaliyor ayip ya kac yasinda adam esinin dusunmesi gerekir gerci
(644 puan) tarafından
Eşimde git başka yerde kal diyemem diyo. Bence kendi düşünmeli aslında. Zaten bu düşüncesiz ligine kızıyorum yoksa kimseden hediye faln beklemem ben .
(282 puan) tarafından
Allah sabir versin canim ne diyim ki baska haklisiniz kendi dusunmesi gerek
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Kız kırk yaşında adam niye sizle yasiyo onu anlamdım ki sizle yaşıyorsa onunda eve bı katkısı olması gerekir 
(644 puan) tarafından
Pazardan meyve sebze aliyo tek katkısı o. Eşiniyle kavga edip ayrıldı. Altı aylık evliydik hamileydim bı geldi şimdiye kadar gitmedi
(3,600 puan) tarafından
Ay zor ya hadi kaynanayla faln yasarsinda kayın cok zor
0 oy
(465 puan) tarafından
Kac yasinda ki 
(644 puan) tarafından
Kırk fln cnm.
0 oy
(10 puan) tarafından
Çok haklısın valla benim kaybında öyle benim diğer eltime alır bana benim çocuklarıma asla almas hep haksızlık yapar
(644 puan) tarafından
Boşver almasın cnm takma kafana. Benim sinir olmamın nedeni aslında almaması değil. Bizimle yaşiyo hizmet ediyorum ona bı kere bile demezmi insan ben bunların ekmeğini yiyorum işlerimi yapiyo hem yiyenin ben alıyım oyuncağını diye. Yoksa alması değil mesele duşuncesesizliginden kızıyorum
0 oy
(418 puan) tarafından
Senin evinde kalıyor diye, senin çocuğuna hediye almak zorunda mı? Almayabilir adam...

Beklenti içinde olmaktan vazgec bence
(644 puan) tarafından
Mesele zaten hediye almaması değil ki. Diğer amcasida bişey almadı ama ben niye almiyo demem çünkü mecbur değil. Ama bu adamın temizliğini utusunu yemeğini yapıyorum bedavadan bizle yiyo. Hadi onu geçtim eşimle özelim kalmiyo. Rahatça evin içinde dolaşamiyorum.ben olsam onun yerinde utanirdim karı kocanin evine yerleşip oturmaya ondan hizmet beklemeye. Gidip şurda  oyuncak alabilirsin de demezdim. Biliyomuki bende para varmı yokmu. Ne diye soyluyo almicaksa alda demesin küçük çocuk degil.
(3,717 puan) tarafından
Kız babam yaşında adam niye seninle yaşıyo demiyosun da beklenti de olma diyosun ne ala ya kadın kadının düşmanı diye boşa demiyolar ha. İnsan haya eder lan ben burda kalıyorum yemeğim aşım veriliyor bi elektrik su faturası ödeyim der tabi ki çocuğa oyuncak almak az bile kalır
(644 puan) tarafından
Bizle yaşamasa zaten asla lafını yapmam. Kaynanam bile bişey almadı takmadı bebeğe bı günden bı güne laf etmedim etmemde. Öyle bi beklentim yok çünkü. Ama bizle kaliyosa biraz düşünceli olmak zorunda kusura bakmasın.
(418 puan) tarafından
Haklısın...  Ben seni yanlış anlamisim özür dilerim. En büyük yanlış kayninin orada.kalmasi.. inşallah kısa sürede rahata erersin
(644 puan) tarafından
Yok cnm önemli değil. Bende seni gibi düşünüyorum normalde. Kimseden bişey beklememek lazım. Ama benim konum biraz farklı sadece.
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Birsey almaması değilde kalması skinti olmalı 
(644 puan) tarafından
Zaten öyle cnm. Yoksa bişey almasın umrumda olmaz. Ama kalıpta eve bişey almaması sinir bozucu bide bana alabilirsin diyo sanki para basıyoruz biz
0 oy
(850 puan) tarafından
Sen de ben de şurada kiralık ev gördüm bakabilirsin deseydin :/
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kayninin sizde kalmasina sasirdim dinen de caiz degil 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Ben hayatta yaşayamazdım ya kendi evimde sürekli diken üzerinde olurdum insan evinde dahi rahat hareket edip giyinemezneden kalıyor sizinle kaç yaşında
(644 puan) tarafından
Kırk fln bende rahat edemiyorum. İki yıl olacak alışamadım. Kocamla işten birlikte gidiyorlar. Aynı yerde çalışıyorlar. Uyku saatine kadar yanımızda kaliyo.
(12,852 puan) tarafından
Kocaman adam ya özel hayatta kalmaz ki eşinle aranızda
0 oy
tarafından
Kaynın niye sizde kaliyo eşin rahatsız olmuyo bu kusura bakmayın  devirde kimseye güven olmaz nasıl işe gidiyor gözü arkada kalmıyor mu eşinin bizim buralarda yanlıştır böyle şeyler 
(644 puan) tarafından
Beraber işe gidip geliyolar aynı yerde çalışıyorlar. Bende evdeyken diken üstünde oluyorum. Rahat edemiyorum.
tarafından
Zor bı durum eşine söyle rahat edemediğini anlat kendi evindede rahat edemiceksen
0 oy
(619 puan) tarafından
Kaynin fikirsiz eşin de ondan beter. Gercekten ya yaz olur sort giymemen esinle oturup iki cilvelesemezsin. Kayninin işine geliyor durum. Valla olay esinde bitiyor canim ne dmeek bosey diyemem. Sen hic konusmadin mi eşinle bu ne kadar sürecek diye
(644 puan) tarafından
Çok konuştum ama değişen bişey olmuyo maalesef. Benide bı burdakiler anliyo valla. Annem ablam bazı kişiler kaynanalariyla kayinlariyla aynı evin içine gelin gidiyorlar sende sadece kayın var idare et diyolar bide. Ama olmuyo kayinla kocam işten geliyo yanına oturup konuşamıyorum doğru akşam uyku saatine kadar bizle oturuyo çok can sıkıcı bı durum
(619 puan) tarafından
Ya bir ay olur neyse zamani yok herkesin işine geliyor. Allah yardimcin olsun canim
0 oy
tarafından
Bazı insanlar onları düşünemiyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 572 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 471 göst.