0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
3 sene olacak evleneli düğünden sonra balayına gidemedik daha sonra da bir tatil planı olmadı eşim Trabzon'a gitmeyi çok istiyordu Trabzonlu daha önce ailesine beraber gideriz demişti kırılmasınlar diyor zannettim bugün yine dedi eve gelince oğlumuzla balayı yapmış olcaz dedim annemlerde gelecek dedi ciddi misin dedim evet hep beraber gidicez dedi gitti yattı sinirden çatlamak üzereyim tatil falan istemiyorum yok ya bizden bişey olmaz valla 

24 Cevaplar

0 oy
(1,680 puan) tarafından
Tatil senin burnundan gelmesin de... Kaynana ve kayinpederle tatil tatil midir
(774 puan) tarafından
Tatil olmaktan cıkacak evet
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Biz 3-4 sene üst üste eşimin memleketine gittik tatil amaçlı Karadeniz oda Giresunlu. Ben onun ailesi ile birlikte bu tarz tatili seviyorum beraber köye gittik yaylaya çıktık pikniğe gittik. Görümcem de kaldık hep beraber. Eşimle Trabzona orduya gezmeye gittik heryeri gezdik. Ben böyle aile tatillerini sevdiğim için bana göre çok güzel geliyo. Deniz kum güneş 5 yıldızlı otel otelcilerden değilim hiç sevmem. Denize gidip boş boş güneşleneceğime sevdiklerimle zaman geçirmeyi severim. Belki sende eğleniceksin bilemezsin tabi seviyorsan onları.. 
(774 puan) tarafından
Canım orda gidip kalacak yer yok olsa gidelim otele falan beraber gidicez gezdiğimiz yerleri beraber gidicez akrabaları yok
0 oy
tarafından
Siz gidin ben gelmiyom de öne öyle ya istemem açıkçası benimle gelsinler 
(774 puan) tarafından
Bende istemiyorum yazın görcez bakalım ne olacak
0 oy
tarafından
Seninki tatil değil memleket ziyareti olacak cnm.ailesini bırakıp oradan başka yere gidin tavsiyem gezme amaçlı ikna et kocana 
(774 puan) tarafından
Kalacakları yer yok ki dolaşmaya gidecekler sadece

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
30 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 135 göst.
2 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
18 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu

384,924 soru

11,512,925 cevap

35,174 kullanıcı

...