0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
3 sene olacak evleneli düğünden sonra balayına gidemedik daha sonra da bir tatil planı olmadı eşim Trabzon'a gitmeyi çok istiyordu Trabzonlu daha önce ailesine beraber gideriz demişti kırılmasınlar diyor zannettim bugün yine dedi eve gelince oğlumuzla balayı yapmış olcaz dedim annemlerde gelecek dedi ciddi misin dedim evet hep beraber gidicez dedi gitti yattı sinirden çatlamak üzereyim tatil falan istemiyorum yok ya bizden bişey olmaz valla 

24 Cevaplar

+7 oy
(6,136 puan) tarafından
Kaynanana söyle süt yapıcı şeyler yesin yolda belde oğlunun karnı acıkır fln 
(826 puan) tarafından
Ay durum gülünecek değil ama yoruma güldüm  trajikomik Bi hal almış kzın tatili
(774 puan) tarafından
Onlarsız olur mu tatlım eve bişey alsa aynısını onlara da alıyor kadın 40 senedir memleketini görme ihtiyacı hissetmemiş biz gidicez ya göresi geldi
(6,136 puan) tarafından
Eşşek oğlu varken memleketi napsın şimdi de sırtına binip gidecek işte deeeh yavrum deeeeeeeh
(774 puan) tarafından
Olan bana oldu
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayni yatakta üçümüz beraber uyuyalım derse şaşırma
(774 puan) tarafından
Der ailesi sonuçta biz kimiz ki
0 oy
(826 puan) tarafından
Kaynana kahınpederle nasıl tatil o ay
(774 puan) tarafından
Çok güzel olacakmış 12 saatlik yol onların köylerine de gidermişiz harika bi tatil
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Senin fikrini de sorsaydı keşke 
(774 puan) tarafından
Bu akşam saçmalama yolculuk bile kötü geçer dedim neden geçsin ne güzel kalabalık dedi şaka gibi
tarafından
En kötü koca profili aileci çok şükür benimkiler vefatetti yoksa eminim oda öyle olur yeni evliyiz ama az cok tanıyom güttüm öküzü
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Yerinde olsam hic gitmem ne isi var kaynanamin☺️
(774 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum zaten gitsin anası babası beraber
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Şöyle aileci erkekten nefret ederim..kimse evlendikten sonra ailesini atsın demiyo ama hep beraber gidilicek yer var gidilmiyicek yer var yani tatil bu önce seninle gitsin sonra isterse sulalesiyle gitsin ne kadar saçma iş yapiyolar ya bu kadar da olmaz ki 
(9,626 puan) tarafından
Eğer kaçar yolun yoksa gidersen tatilden dönene kadar surat as..bu belki yanlış bi yöntem ama eğer ben mecbur kalırsam yalancıktan etrafa gülücükler saçamam eğer eşin mecburi olarak ailesini goturseydi eşin için sabret derdim ama eşin seni düşünmeden hiçe sayarak karar vermiş o yüzden burnumdan getirirdim belki gaza getirmiş oluyorum ama ben böyle yapardım tabi bu biraz eşinin nasıl karşılık vereceğine bağlı benim eşim öyle yapsam neden yaptın sürat astin demez çünkü haklıyım ama senin eşin ters teper mı üzerine gelir mi onu bilemiyorum o yüzden eşini en iyi sen taniyosun eğer sonradan sana sataşmayacaksa elinden geleni yap pişman olsun gerekirse artık tatile götürmesin seni ama bu hareketi de asla yapamayacak duruma gelsin aile kavramının artık sen ve çocuklarından  ibaret olduğunun farkına varsın
(774 puan) tarafından
Gidip surat yapsam bana zehir olur kimse umursamaz o yüzden ya hiç gitmem onlar da gidemez yada yanlız gitmeye ikne ederim
(9,626 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eğer gitmemene de büyük tepki vermezse en iyisi zaten gitmemek canım dediğim gibi eşinin tepkilerini huyunu suyunu sen bildiğin için ona göre yaklaş bakalım nolucak
(774 puan) tarafından
En fazla surat asar üzülür ama napayım üzülsün bu sefer hep ben üzülemem
(9,626 puan) tarafından
Valla canım üzülsün çünkü senden habersiz iş yapmış
0 oy
tarafından
Ben almim öyle tatil kalsın  deseydin kız  o ne öyle ya çok saçma 
(774 puan) tarafından
Yok gitmem daha iyi yol boyu eziyet ön koltuğa bile oturmama izin vermezler kaynanam kayınbaba napçam öyle tatili sigara içmek için bile köşe bucak saklancam
tarafından
Kız bütün yol boyunca onlar konuscak  sonra sen eşinle hiç zaman geciremicen ne bilim hiç güzel pılan degil  senin icin
(774 puan) tarafından
Değil tabi ki
0 oy
tarafından
Biz gidelim onlarla sonra bida gideriz diye ikna et bi sekilde. Yoksa hic gitme daha iyi cnm
(774 puan) tarafından
3 senedir ilk defa gidicez şimdi de olmazsa bi üç sene daha beklerim heralde
tarafından
Belkide iyi gecer degisikli olur tatil sonucta
(774 puan) tarafından
Kaynana kayınbaba köy ziyareti arka koltukta kaynanamla ben sigara içmek için bile köşe bucak kaç Cook zor canım ya
tarafından
Haklisin valla.
0 oy
tarafından
Ne güzelmiş tatil maşallah 
(2,772 puan) tarafından
Kadın  popo üstünde  oturamiyor tatile gidecek lükse  bak yata yata gidecekmis vay ben ölem☺️
(774 puan) tarafından
Yaa öyle işte tatil işi yalan oldu
(2,772 puan) tarafından
Burunlarını  sokmadiklari  bi  bura kalmıştı  şükür  oda oldu☺️
(774 puan) tarafından
:) bunun da bana denk gelmesi mükemmel
(2,772 puan) tarafından
Seçilmiş  adaysın ☺️
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Sen gitme o zaman kız boşver napıcaksın kaynanana hizmet edersin tatilde boşver boşver onlar gitsin
(774 puan) tarafından
He bi de o var
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hazır gideyonuz  bizde gelelimmi ma aile  ☺☺☺☺☺☺
(774 puan) tarafından
Tabi ki bekleriz
0 oy
tarafından
Yok artik

Esin ona tatil demesin annemlere gidek desin vallahi
(774 puan) tarafından
Eşim ailesini tatile götürecek beni kandırıyor bence
tarafından
InsAllah ayni yatakta yatmazsiniz canim oda olsa şaşirmam
(774 puan) tarafından
Aynı yatak olmasa da günlük ev falan tutar aynı yerde kalırız
0 oy
tarafından
Ayy karDenız hayalım vardı  4 aylık evlıydım ablası bıze gelmısstı parka falan gıttık konuyu actı dedı ıste ınsallah seneye hep bırlıkte karadenıze gıderız vedata da soylemıstıkd falan dıye ben şok tabı dedım abla kusura bakma vala ben kocamla tek gıdecem dusunun 3 gorumce  5 cocuk 2 enıste gıdecekmısız esım eve geldıgı gıbı soyledım tabı guldu falan dedım o tatılde sen 5 yıyenle ugrasacan durmayacaklar sen kavga edecen onlarla ve toplu gıtmem asla yanı sakın sende gıtme benım gıbı dıren vala ben goturmem ararım aılesını yuzlerıne derım ben kocamla cocugumla gıdecem kendı memleketlerıne gıttıgımızde toplu gezerız sıkıntı degıl ama baska yere asla parayı kocamdan yerler 
(774 puan) tarafından
İşte memleketleri ya 40 yıldır gitmemişler götürmek istiyor ama ilk tatilimiz bu olmaz ki hadi desem ki önce biz bi yere gidelim sonra hep beraber gideriz öyle bir imkanımız da yok
tarafından
40 yıldır senı mı beklemısler ya cok sacmalar ya bu kocalar cıns gercekten kesın kurbanda ızne cıkacaz benımde basıma gelecekde vala dırek aılesıne derım ya yoksa kocayla kotu oluyorum
(774 puan) tarafından
Ailesine ne deyim benim kocam çağardı şimdi tek gitmeye kalksak onlar da alınacak yani karadeniz turu iptal olacak gibi görünüyor
tarafından
Aa dogru ya senın koca cagırmıs sense haklısın ya vala cok sacma ya zaten memleketlerı bır de ayrı gıtsenız de derles nıye demedınız dıye
(774 puan) tarafından
O yüzden kimse gidemicek
0 oy
(5 puan) tarafından
Valla sınır olunmucakk gibii değil banada aynısı yapılsa bozulurum
(774 puan) tarafından
Bozuldum ama bakalım yazın görcez ne olacak
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Siz ailecek gidinde biz oğlumla burada balayı yapalım huzurla de sonuçta kırılan ailen olmasın biz olsakta sorun değil de
(774 puan) tarafından
Tatil işi iptal olur dediğim zaman da kimse gidemez
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Beraber başbaşa niye gitmiyorsunuz 
(774 puan) tarafından
Ailesini memleketi ya götürüp göstermek istiyor ondan önce iki görümcem gitti eşleriyle eltimle kaynım gitti Karadeniz turuna kimse götürmedi kurban ben oldum
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Gitme sakin ailesiyle gitsin madem o nedir öyle  
(774 puan) tarafından
Düşünmüyorum zaten
0 oy
(10,091 puan) tarafından
Kız karadeniz mutasyon kaynıyo ne isiniz vqr zaten. Yakinda belkide giria cikislari kapatacaklar
(774 puan) tarafından
Canım plan yazın gitmek zaten şimdi değil
(10,091 puan) tarafından
Yaza kadarda duzelecegini hic sanmiyorum. Bende trabzonluyum bizimkiler sakin gelmeyin bu sene diyolar bize
(774 puan) tarafından
Nasip bakalım gitmesek bile sinir oldum bi kere
0 oy
(272 puan) tarafından
Kafaya bak Kaynanam ile tatil düşünsene vallahi film başlığı 
(774 puan) tarafından
Bunun bana denk gelmesi de çok iyi
0 oy
(842 puan) tarafından
Bizde balayina gitmedik tatile gitcektik hep beraber gidelim dedi ailecek kardeşleri var kucuk bende siz gidin ben gelmiyorum dedim vazgeçtik gitmekten neymiş ailecek kalabalık güzel oluyormuş ben başbaşa gitmemişim öyle istiyorum anlayan yok bende ne giderim ne gelirsiniz dedim 
(774 puan) tarafından
İlk defa gidicez bende o yüzden tek istedim daha sonrakilere gelsinler ama şimdi değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
30 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
2 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
18 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu

381,544 soru

11,422,770 cevap

34,981 kullanıcı

...