0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar lincleyin beni agzima tükürün cunku ben oyle yapıyorum kendime. Esimin ailesi ile sorunumuz vardi eskk postlardan bilen vardir belki en son esim arayacaktı babasını ben diyecektim ki ben esime ailenle ben arasında secim yap demedim sen yanlis anlamissn simdiden sonra sizinle eskisi gibi olamayiz ama esim icin mecburiyettrn görüşecem. Eger isterseniz oğlumun hedigi var gelin. Ama dun gece misafir oldu yogun gecti arayamadik esim ise gitti sabah hedik var bugun esim dediki sen ararsın. Ben aradim soyledim yukarda yazdiklarimi o da dediki evet sende bizi istemedin bastan ben de seni. Ben de dedim ki kendi adina konus bendr son olayda koptu hersey.neyse en son dedimki zoraki esim icin görüşecem hedik var isterseniz bakarız dedi kapatti. Telefonu kapatinca dank etti. Resmen ben aradim ben adim atmis oldum kendimi sallak gibi hissediyorum pisman oldum. Kendimi cok ezdirdim 

11 Cevaplar

+4 oy
(14,032 puan) tarafından

Ne hedikmiş arkadaş :angel:

(272 puan) tarafından
Yok okuduysan başka sıkıntıdan dolayı ama zaten kim sever gelini düşmanız sanki gelinini niye sevmez insanlar
(17,796 puan) tarafından
Umran hem diyosun beni eleştirin hemde konuşma tarzına bak
(2,252 puan) tarafından
Arkadaslar benim kayinbabamlarla ciddi sıkıntım vardı bunun uzerine aradığım icin pisman oldum ve beni bunu konuda elestirin dedim. Ama hedige daha çok takıyorsunuz. Belki sizin icin onemsiz amaben özendim ve onemsedim yapmak da nasip oldu hayirli olsun demeniz yeterli. Sıkıntı sebebi hedik değildi. Hedik icin pasta dahil her sey hazirken sikintilar olunca ben de icimde kalmasin yapayim diye cabaladim sadece
 Tesekkur ederim yorumlariniz icin
(272 puan) tarafından
Aynen hediğe takıldı kafalar kusura bakma hayırlı olsun inci gibi dişler olsun inşallah
(2,252 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
+3 oy
(17,796 puan) tarafından
Senin namusuna konusan adamı ne arıyosun ya burda bi gün beni delirtecekler sen o denyo kocanla bile konuşmamalıydın kayınbabana karşı seni savunmamış bile sen kalkıp o insan müsveddesinimi aradın PEEEEESSSSSS
tarafından
Kesinlikle kızlar kesinlikle baba evinden neyimizle çıktık biz. Namus sadece kadına ait kavram değildir ama yine de başka. Sinirle bile söylenmez. Elbet kendi evlatlarından bulacak dediklerini ama keşke sen aramasaydin
(17,796 puan) tarafından
Yani yaa olmaması lazımdı aramamalıdı asla
(2,252 puan) tarafından
Esim de kemdisi de yok oyle demedim yanlis anladın dedi. Konuşmanın başında da ilk olarak onu sordum zaten yok dedi. Bilmiyorum galiba dolduruşa geldim annem yengem kocan seni seviyor onlarin inadina kocana sarıl ssevindirme onları. Yuva baskasi için yıkılmaz esin icin yap dedi durdu. Normal şartlarda disardan duysam benim de verecegim tepki sizin gibi olurdu ama yaptim iste yapmak zorinda kaldim..
(17,796 puan) tarafından
Keşke ne olursa olsun yapmasaydın
(2,252 puan) tarafından
Keske.. dusunmeden hareket ettim
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Bosver kuzum onlar buyugunuz sonucta gelirlerse gelirler gelmezlerse de kendileri bilir kendini kotu hissetme sen saygini kucuklugunu yapmissin esin icin
(2,252 puan) tarafından
Kendimi cok ezdiğimi. Bu sefer de olsun bir daha da yapmam ama cunku kiymet bilinmiyor :(
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Dicegini demissin canm alttan almamissin. Esin arayıp deseydin gene sen aramis gene sen adim atmis olacaktin pek  birsey degismemis sanki
(2,252 puan) tarafından
Dedim istedigim her seyi. Oyle mi diyorsun sanki esim arasa o vesile olmus olacaktı gibi
(4,152 puan) tarafından
Hayrr alakasi yok yine o konusmayi kendin yapacaktın.  Agizlarina laf verme bosver bole daha iyi olmus. Aradim adimi attim dersin esinede
(2,252 puan) tarafından
Sagol canım umarim iyi olmustir
(4,152 puan) tarafından
Ins canm
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Ezdirmek değil bu. Büyüklük yapmışsın. Sen aramışsın gelirlerse ne ala. Küslüğü uzatmanın bir manası yok.
(2,252 puan) tarafından
Sağol canim..
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım sen bu yuvayı önce Allah rızası yavrun sonra eşinin iyiliği için şans vermisisn. Bence yaptıklarından pişman olma. En azından eşine dersin aradım. Senin attığın adıma karşılık verip vermemek onlara kalmış. Sen bence artık bı tek eşine bak diğer herşeye kulak tıka. 
(2,252 puan) tarafından
Sagol canım aynen onlarin defterini kapattım artik esim muhattabım artik
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yav bırak gelmesnler sen niye ariyon kocan arasın ya 
0 oy
tarafından
Böyle düşünme cnm büyüklük yapmışsın sen kucuk olarak onlar bunu firsata cevirmeyi becerememiş hem dinimizde de boyle bu sana taş atana sen gul at asil imtihan da o dur zaten kendini uzme yani kucuk düştüm diye asıl kucuk dusen onlar ama belli ki idrak edememişler 

Sen ALLAH icin eşim icin aradim cagirdim de gerisini bosver
0 oy
(272 puan) tarafından
Ezdirme durumu olmamışki bunu yaşamış olsam o duygu içerisinde olmam çünkü ezdirme yok ortada
0 oy
(116 puan) tarafından
Kendini ezdirme durumu hiç yok canım inan, sen zaten altta kalmamışsın hiç. Eşini de seviyorsan boşanmak istemiyorsan yalancıktan 1 saat çekebilirsin ailesini. Zaten eşin için yapacağını ve eşin için görüşeceğini söylemişsin çok da görüşmüyorsunuz madem,bırak ne düşünürlerse düşünsünler. Sen ne hissediyorsan ne istiyorsan onu yap. 
0 oy
tarafından
Valla sana tek bişey diyimmi sen çok büyük hata ettin 
(2,252 puan) tarafından
Ya biliyorum  cok pisman oldum. Allah yardim etsin yine de iyi yol açsın

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 779 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 351 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 699 göst.
19 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,460 göst.
4 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,470 cevap

34,866 kullanıcı

...